Mu Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu Forums

Join and stay with us forever!
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Sprawa Chodzi o itemki

Go down 
4 posters
AuthorMessage
GohanFazi
Itens plx



Posts : 19
Join date : 2007-12-19

Sprawa Chodzi o itemki Empty
PostSubject: Sprawa Chodzi o itemki   Sprawa Chodzi o itemki Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 4:10 am

kto mi powie jakie itemki mozna stwozyc na MU i przy uzyciu hajuch innych itemkow mozna je zrobic ??????
Back to top Go down
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

Sprawa Chodzi o itemki Empty
PostSubject: Re: Sprawa Chodzi o itemki   Sprawa Chodzi o itemki Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 5:02 am

nie wiem o co ci chodzi:P przy uzyciu czego?
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Sprawa Chodzi o itemki Empty
PostSubject: Re: Sprawa Chodzi o itemki   Sprawa Chodzi o itemki Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 5:58 am

no wlasnie strasznie to po 'mongolsku' napisane Smile Musisz wyjasnic te sprawe a napewno Ci pomozemy!
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
Mikii
Quite Interested
Mikii


Posts : 27
Join date : 2007-12-22
Location : Dabrowa/Poland

Sprawa Chodzi o itemki Empty
PostSubject: Re: Sprawa Chodzi o itemki   Sprawa Chodzi o itemki Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 8:22 am

Chodzi mu o Haosy:P raczej nic poza vingami sie nie da wypralkowac^^ Razz znaczy mozna cape dla Dl Razz nie pamientam dokladnie jak sie robilo black fena itp .. ale wiem ze jak chcerz zrobic vings lvl2 to bierzesz kupujesz w barze pirko"blue farther" chyba idziesz do babki gdzie sie czary kupuje i tam kupujesz vingi lvl1{muisz jeszcze haosa miec}... idziesz do nori wkladasz do pralki haosa vingi1lvl i piorko i miksujesz..

PS: jak wlozysz tam item +4 exe to prawie za kazdym razem wychodzi {mi zawsze wychdodzi Razz }
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Sprawa Chodzi o itemki Empty
PostSubject: Re: Sprawa Chodzi o itemki   Sprawa Chodzi o itemki Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 10:09 am

W pralce mozna kilka fajnych rzeczy zrobic. Google nie bola i mozne znalezc taaaam ogrom informacji o tym co i jak z Chaos goblin machine.
@UP SunShine
wingi ze sklepu nie dzialaja w pralce? Przynajmniej duuuzo osob to potwierdza i znam do z autopsji
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
Mikii
Quite Interested
Mikii


Posts : 27
Join date : 2007-12-22
Location : Dabrowa/Poland

Sprawa Chodzi o itemki Empty
PostSubject: Re: Sprawa Chodzi o itemki   Sprawa Chodzi o itemki Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 11:00 am

Jak sie da vingi ze sklepu haosa i piorko to jestem przekonany ze nigdy nie wychodzi..Lecz jak sie doda byle jaki item exe+4 minimum, to wtedy prawie za kazdym razem wychodzi Razz
Back to top Go down
Sponsored content





Sprawa Chodzi o itemki Empty
PostSubject: Re: Sprawa Chodzi o itemki   Sprawa Chodzi o itemki Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sprawa Chodzi o itemki
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» SERVER O CO CHODZI
» Kupie Itemki

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu Forums :: Archives :: Season 2-
Jump to: