Mu Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu Forums

Join and stay with us forever!
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 No mam dowody ze to bodzio ukradł postac

Go down 
+3
Angel007pl
Blake
SzajbuS
7 posters
AuthorMessage
SzajbuS
Itens plx



Posts : 10
Join date : 2007-12-16

No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Empty
PostSubject: No mam dowody ze to bodzio ukradł postac   No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 10:33 am

1. zaproponował mi aby sie zamienić z nim na konta. .... No dobra zgodziłem sie
2. dałem mu mOje Passy a on Swoje.
3. Jak mu dałem passy on szybko na strone wleciał, zmienił haslo mojego konta i swojego.
4. Później w grze go spotkałem. Perfidnie kupił za moje 35 souli kupił seta.
5. To Wszystko co mam do powiedzenia. Jak Tu sie nie Wkurzyć lekko mówiąc.
Teraz już sie z tym zapoznacie.
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Empty
PostSubject: Re: No mam dowody ze to bodzio ukradł postac   No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 10:56 am

No to nic dodac nic ujac twoja wlasna glupota doprowadzila do straty. Sharing account jest karalny! A wszelkie decyzje o dzieleniu konta z kims innym musza byc przemyslane + jest to nielegalne. Tu apel do wszystkich: Uwazajcie co i jak robicie ze swoim kontem.
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
Angel007pl
Mu Apprentice
Angel007pl


Posts : 45
Join date : 2007-12-17

No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Empty
PostSubject: Re: No mam dowody ze to bodzio ukradł postac   No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 12:51 pm

No to sie popisales. Nie dosc ze to niedozwolone to jeszcze zrobiles to w "bardzo bezpieczny" sposob. Gratuluje pomyslowosci. Tak jakby dobrowolnie oddales mu konto.
Back to top Go down
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 34
Location : Rzeszów/Poland

No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Empty
PostSubject: Re: No mam dowody ze to bodzio ukradł postac   No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 12:53 pm

omg,stary ale zawaliłeś sam sobie
sry ale jesteś poprostu g^^pi.poco dawałeś mu passy do konta .niedość że straciłeś jedno konto to jeszcze mu drugie oddałeś za free.no sry stary ale taka rzeczywistość.niedaje się nikomu passów do konto i by niebyło problemów a jak już dajesz to komuś naprawde bardzo zaufanemu i wtedy takie rzeczy się nie zdarzają.sam sobie zawiniłeś więc niemiej teraz do nikogo pretensji .w sumie powiem ci że ja ci nawet wierze że to twoje ale to co piszesz to niestety niesą wystarczające dowody że ci konto ktoś zawalił a do tego ty jeszcze z nim idziesz na chore układy.najlepiej niedawać nikomu passów i macie spokój.i albo zapamiętywać ważne rzeczy do konta albo sobie gdzies zapisać .tyle bo sie sprodukowałem niepotrzebnie.
Back to top Go down
SunShine
Mu Apprentice
SunShine


Posts : 37
Join date : 2007-12-22
Age : 32
Location : Rzeszów, Poland

No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Empty
PostSubject: Re: No mam dowody ze to bodzio ukradł postac   No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 1:47 pm

lol ale na niego naskoczyliscie.. to tylko czlowiek kazdy moze popelnic blad i przeciez niekazdy rodzi sie wszechwiedzacy i nieomylny...

ale nie da sie nic na skroty. jesli chcesz miec na prawde silna postac z dobrym setem itp. lepiej jak sam wyexpisz i spedzisz troszke czasu nad tym. oplaca sie bo efekt jest wyjebiaszczy fajne sie potem uczucie ma i full satysfakcje:P taki masta i prawdziwa wladza nie rodzi sie od zamiany kont i pojscia na latwizne.. trzeba sie troszke wysilic

no coz kolejne doswiadczenie do worka i nauczka na przyszlosc. tyle mozna powiedziec..
Back to top Go down
SzajbuS
Itens plx



Posts : 10
Join date : 2007-12-16

No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Empty
PostSubject: No prawda   No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 4:02 pm

Wiem że to mój błąd. Dlatego Jakby Blake na moja prośbę skasował konto na której mam SzajbuS-y. Tak bedzie najlepiej

Bynajmniej nie bedę oglądał postaci SzajbuS sterowanej przez kogoś innego.
To jest bardzo dobijające. Dlatego Blake mógłbyś skasować konto TEHNOMEN
Back to top Go down
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Empty
PostSubject: Re: No mam dowody ze to bodzio ukradł postac   No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 5:51 am

dowodow to tutaj za bardzo nie masz,to tylko twoja wersja wydarzen,chociaz osobiscie ci wierze ale przydalby sie chociaz jakis screen z wasza rozmowa o tej wymianie
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
SzajbuS
Itens plx



Posts : 10
Join date : 2007-12-16

No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Empty
PostSubject: Re: No mam dowody ze to bodzio ukradł postac   No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 5:56 am

Sory ale Screena nie robiłem. Zrobiłbym gdybym wiedział ze tak to się skończy.
Mam na serwerze pare zaufanych osób i nie wiedziałem że tak to sie skonczy.
Back to top Go down
SzajbuS
Itens plx



Posts : 10
Join date : 2007-12-16

No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Empty
PostSubject: Re: No mam dowody ze to bodzio ukradł postac   No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 5:59 am

Więc tak możecie tak jak Derykowi11 zmiemic haslo i konto. I zeby byly na koncie moje postacie. szajbuS-y
Back to top Go down
SzajbuS
Itens plx



Posts : 10
Join date : 2007-12-16

No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Empty
PostSubject: Re: No mam dowody ze to bodzio ukradł postac   No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 6:00 am

Blake mozesz pogadac z collidu, aby zmienil nazwe konta i haslo i zeby byly dalej posatcie
Back to top Go down
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 34
Location : Rzeszów/Poland

No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Empty
PostSubject: Re: No mam dowody ze to bodzio ukradł postac   No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 6:14 am

ludzi używajcie opcji edit to naprawde nie boli.
robicie niepotrzebny spam,czy to jest aż tak trudno zrozumieć??
replikujesz niepotrzebnie posty
sry ale nie moge patrzeć na takie coś
Back to top Go down
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Empty
PostSubject: Re: No mam dowody ze to bodzio ukradł postac   No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 8:46 am

Wlasnie Powiem co to Mysliwy...

Chyba poto ci Pisze Edit zebys zrobil pozadek scratch
Pff podejzewam ze nie wiesz co zrobiles... i Wypadniesz z Rangingu zaraz -.- Laughing scratch scratch scratch

--------------------------------------------------------------------------------------------
A moze specjalnie tak napisales zeby Szybko Dodala sie ilosc postow na Ranking...pale scratch scratch
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Empty
PostSubject: Re: No mam dowody ze to bodzio ukradł postac   No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 10:42 am

Nie moge napisac do Cooliduu w tej sprawie. To co zrobilismy dla Deryka bylo wynikiem jego przygotowania i umiejetnosci udowodnienia, ze jego konto faktyznie zostalo shackowane. Ty bracie nie masz NIC! A 2 poleciales w acc share co jest zlamaniem regulaminu gry Sad
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
SzajbuS
Itens plx



Posts : 10
Join date : 2007-12-16

No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Empty
PostSubject: Pff   No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 4:34 pm

nie to nie. lol! Gram na tym serwerze 3 lata. I zadnego wynagrodzenia za to nie ma.
Naprade zaj^^^^^jna Administracja pig alien cat rabbit
Back to top Go down
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Empty
PostSubject: Re: No mam dowody ze to bodzio ukradł postac   No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 3:52 am

czlowieku wez wyluzuj zachowales sie jak typowy polak cos nie po twojej mysli i od razu inni sa zli,niedobrzy,nie chca pomoc i zaczynasz nas obrazac; prawda jest taka ze nie przedstawiles nam zadnych dowodow,to co napisles w 1 poscie moze zrobic kazdy i na dodatek zlamales zasady poniewaz nie wolno dzielic ani wymieniac sie kontami glownie z tego powodu ze moze ktos oszukac tak jak w tej sytuacji,potrzebujemy jakies dane z konta zebysmy mogli cos zrobic,napisz mi na PM wszystkie dane z twojego konta jakie pamietasz
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Empty
PostSubject: Re: No mam dowody ze to bodzio ukradł postac   No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Icon_minitimeWed Dec 26, 2007 8:43 am

Madry Polak po szkodzie! Nie wiem czy po tym jak nas potraktowal powinnismy oferowac mu jakakolwiek pomoc plus zlamal regulamin! Nie jest to raczej uczciwe w stosunku do innych graczy, a kazda gra MMORPG przyjmuje zasade = acc sharing lub podawanie konta komus jest wynikiem glupoty wlasciciela postaci a my do tego nic nie mamy.

Zamykam Topic bo sprawa zostala wyjasniona. Wszelkie pytania SzajbuS kieruj do nas poprzez PM
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
Sponsored content





No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Empty
PostSubject: Re: No mam dowody ze to bodzio ukradł postac   No mam dowody ze to bodzio ukradł postac Icon_minitime

Back to top Go down
 
No mam dowody ze to bodzio ukradł postac
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» b0dzi0_SM
» BODZIO NIE ŻYJESZ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu Forums :: Archives :: Season 2-
Jump to: