Mu Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu Forums

Join and stay with us forever!
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Inne mmorpgy/ gry ?;>

Go down 
+5
SzajbuS
Darth_Maul
Blake
AragoRn
SunShine
9 posters
AuthorMessage
SunShine
Mu Apprentice
SunShine


Posts : 37
Join date : 2007-12-22
Age : 32
Location : Rzeszów, Poland

Inne mmorpgy/ gry ?;> Empty
PostSubject: Inne mmorpgy/ gry ?;>   Inne mmorpgy/ gry ?;> Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 4:59 am

Chcialabym rozpoczac nowy temat na temat:P innych roznych gier.
Gracie w cos innego niz mu? czy was tak mu wciagnelo ze nie macie czasu:P a jesli tak to w co? fajnie jakby pojawily sie opisy linki screeny pokazujace gre i zachecajace innych do gry;P

Mozecie tez opowiedziec o grach w ktore kiedys graliscie, ktore byly waszymi pierwszymi albo ktore na zawsze zapadna w waszej pamieci lub z ktorymi wiazecie jakies mile wpsomnienia wydarzenia itp.

Chyba nie pojawil sie jeszcze taki temat przynajniej w dziale polskim..

Mysle ze duzo z was gra w csa.. a inne gry?

Ja np. ostatnio dzieki banu na dk;P zaczelam grac w Perfect World i wyjebiscie mi sie podoba wiec nie zaluje;D
jct link: http://www.perfectworld.com.my/ - na ang strone skad mozna sciagnac client zarejestrowac sie itp.
http://perfectworld.pl/forum/ na strone polska:P

jak bede miala czas to moze opisze i wstawie screeny.. tymczasem ide grac;P

Czekam na wasze wypowiedzi:P


/Sry za chaotyczna tresc posta ale dopiero co wstalam:P
Back to top Go down
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

Inne mmorpgy/ gry ?;> Empty
PostSubject: Re: Inne mmorpgy/ gry ?;>   Inne mmorpgy/ gry ?;> Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 5:40 am

no ja akurat nie gram w nic innego poza MU ,oczywiscie z gier online,nie ze akurat tak mnie to wciagnelo ze przesiaduje przy MU cale dnie,po prostu nie mam czasu na nic innego,oczywiscie moglbym poprobowac inne gierki typu tibia,Wow,kabal itp ale powiem szczerze ze jakos mnie do nich ciagnie i na dluzej bym tam miejsca nie zagrzal,klimat MU mi bardzo odpowiada,wiem ze niektorzy ludzie z daka graja w inne gierki tego typu wiec mysle ze to dobry temat do rozmowy
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Inne mmorpgy/ gry ?;> Empty
PostSubject: Re: Inne mmorpgy/ gry ?;>   Inne mmorpgy/ gry ?;> Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 6:57 am

1. Counter-Strike 1.6

Inne mmorpgy/ gry ?;> Counter_strike_1,6
Co tu duzo mowic, kultowa 'strzelanka' zarowno przez siec jak i w trybie offline z graczami sterowanymi komputerowo. W grze wcielasz sie w czlonka 1 z 2 stron walki:
-terroryste(T, Terro, Terrorist) lub czlonka oddzialu anty-terrorystycznego(CT, Counter-terrorist)
Zadania w grze podzielone sa na wlasnie te druzyny i w zaleznosci od mapy:
- terrorysci: zlikwidowanie wszystkich CT'kow, podlozenie bomby na 1 z bomb site'ow
- CT: odbic zakladnikow(jezeli mapa ma zakladnikow Razz), rozbroic bombe podlozona przez terrorystow, rozgromic Terro.

Rozgrywka:
CT jak i T respia sie na swoich okreslonych miejscach na mapie. Do wyboru jest ogroooooomna liczba lokacji; od krain piaskow, po kuchnie w swoim domu, do Azteckich i nowoczesnych zabudowan. Kazdy gracz bez wyjatkow ma 100 HP i bron na start Smile. Potyczka sklada sie na liczbe rund ustalona przez admina serwera, kazda runda trwa przewaznie 3 minuty ale admin moze zmniejszyc jak i zwiekszyc te liczbe. T podkladaja bombe, o ile dojda do bombsite'u ^^, ktora CT musza rozbroic. Czas do detonacji to 30 sekund. CT ma do dyspozycji wlasne rece lub zestaw rozbrojeniowy - jak juz pewnie sie domyslacie zestaw przyspiesza czas rozbrojenia. T moga bronic ladunku chowajac sie-kampiac- nieopodal site'u. Broni jest dosc sporo od najprostszych pistoletow po karabiny maszynowe. Do dyzpozycji sa jeszce Kevlar, Kevlar+Kask, Flashbang - flash oslepiajacy przeciwnika ale rowiez i nas, HE Grenade - granat, Smoke Grenade - granat dymny stanowi swietna zaslone i noktowizor Smile
Inne mmorpgy/ gry ?;> Cs110 Inne mmorpgy/ gry ?;> Cs210 Inne mmorpgy/ gry ?;> Cs310
To zalezy od was, ktora strone wybierzecie! Czy lubisz detonowac lokacje a moze wolisz rozbrajac ladunki i niesc 'pokoj'.
Linki:
http://www.wiaderko.com - polskie centrum Counter Strike, serdecznie polecam wiele linkow do Dowlnoadu oraz szczegolowe opisy gry + Roznice miedzy STEAM na No STEAM Smile

Milego grania, wiecej moich gierek pozniej.
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
Darth_Maul
Noob Killer
Darth_Maul


Posts : 59
Join date : 2007-11-14
Location : Sokołów Podlaski, Poland

Inne mmorpgy/ gry ?;> Empty
PostSubject: Re: Inne mmorpgy/ gry ?;>   Inne mmorpgy/ gry ?;> Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 10:13 am

Ja zdecydowanie uwielbam grac w Enemy Territory Quake Wars. Fabula jest mniej wiecej taka jak w CS'ie ale grafika, postacie i ogolnie gra jest z Quake 4. Naprawde wciaga nawet w trybie offline, a jesli zechce Ci sie zagrac online z innymi graczami to juz jes full wypas Very Happy grywalnosc jest niesamowita. Polecam wszystkim ktorzy lubia Countera jak i Quake'a Smile
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Inne mmorpgy/ gry ?;> Empty
PostSubject: Re: Inne mmorpgy/ gry ?;>   Inne mmorpgy/ gry ?;> Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 4:14 pm

No mnie namawiaja na ET caly czas ale na to stare tylko nie wiem czy moja maszyna tak eksploatowana dalaby by na tym rade hehe. Co do grafiki w QW to podobno super, popzrednie ET, ktore zaskarbilo sobie milosc wielu tez ma calkiem calkiem przyzwoitom grafike. Grafika z moich SS jest inna od CS'a 1.6 bo ja mam 1.6+grafiki z CSS (Counter-Strike Source).
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
SzajbuS
Itens plx



Posts : 10
Join date : 2007-12-16

Inne mmorpgy/ gry ?;> Empty
PostSubject: CS 1.6   Inne mmorpgy/ gry ?;> Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 5:34 am

No ja Pykam w CS 1.6. nie chcąc sie chwalić zdobyłem Vicemistrzostwo Europy w CS 1.5 ( nie w 1.6 ale tym sie jescze zajme ^^)

Lepsza Grafika i rozbudowane mapki daja wiecej mozliwosci do grania klanowo.

W CS 1.5:

Grałem na Jawnet, Polski serwer Cs 1.5, Romix, Cs Bnet,
Back to top Go down
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

Inne mmorpgy/ gry ?;> Empty
PostSubject: Re: Inne mmorpgy/ gry ?;>   Inne mmorpgy/ gry ?;> Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 5:40 am

no no no wicemistrzostwo europy to naprawde niezle,musiz byc dobry w Cs-a 1.5,tylko powiedz mi jak wygladaja takie mistrzostwa...
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Inne mmorpgy/ gry ?;> Empty
PostSubject: Re: Inne mmorpgy/ gry ?;>   Inne mmorpgy/ gry ?;> Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 12:39 pm

Widzialem ze juz Obgadaliscie " ET " Nom ja Pogrywam..
Jak w Kazda szczelaninke czeba miec umejetnosci. Widac duza roznice jesli szczelasz w glowe pewnie jak w kazdej takiej gierc Razz

Zapraszam na Wolfa Very Happy
Back to top Go down
Freezen
Itens plx



Posts : 14
Join date : 2007-12-23
Age : 32
Location : dąbrowa górnicza

Inne mmorpgy/ gry ?;> Empty
PostSubject: Re: Inne mmorpgy/ gry ?;>   Inne mmorpgy/ gry ?;> Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 12:55 pm

Żal cs 1.6 zagrajcie w source, calkiem inny klimat... lepsza grafa, mapy obiekty wyglądy broni. i co najlepsze, nie da sie wziąsc na hita nozem jak w 1.6^^
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Inne mmorpgy/ gry ?;> Empty
PostSubject: Re: Inne mmorpgy/ gry ?;>   Inne mmorpgy/ gry ?;> Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 2:26 pm

Mam CS:Source steam Smile Chetnie popykam, kupil mi kumpel go w prezencie na gwiazdke hehe ja to mam dobrze ze szwedami. Powoli oswajam sie z nowymi texturami i zakamarkami mapy - jestem na dobrej drodze. Ale przyznam sie szczerze, ze jak pierwszy raz wbilem na de_nuke po graniu w 1.6 to myslalem ze to jakas nowa mapa le z uplywem jak eksplorowalem ja glebiej to wszystko zaczelo sie ukladac Very Happy Co do grafy rzeczywiscie ale dla mnie w CS:S liczy sie nie grafika ale bardziej realny system walki

Steam ID: marunia1


Last edited by on Wed Jan 16, 2008 2:02 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
damianosPL
Newbie
damianosPL


Posts : 2
Join date : 2008-01-06
Age : 31

Inne mmorpgy/ gry ?;> Empty
PostSubject: Re: Inne mmorpgy/ gry ?;>   Inne mmorpgy/ gry ?;> Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 1:51 pm

Tez gram w CS:S opiero 1 tydzien ale jakos mi idzie. oprucz tego gram w CoD2 od jakiegos roku:D Very Happy chociarz to nie to samo co CS. jak co to gram na servie Poligon.net
Back to top Go down
xcool
Itens plx
xcool


Posts : 14
Join date : 2007-11-12
Location : Wroclaw, Poland

Inne mmorpgy/ gry ?;> Empty
PostSubject: Re: Inne mmorpgy/ gry ?;>   Inne mmorpgy/ gry ?;> Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 8:01 am

Darth_Maul wrote:
Ja zdecydowanie uwielbam grac w Enemy Territory Quake Wars. Fabula jest mniej wiecej taka jak w CS'ie ale grafika, postacie i ogolnie gra jest z Quake 4. Naprawde wciaga nawet w trybie offline, a jesli zechce Ci sie zagrac online z innymi graczami to juz jes full wypas Very Happy grywalnosc jest niesamowita. Polecam wszystkim ktorzy lubia Countera jak i Quake'a Smile

et.qw suxxxxxxx!!!!!!!!
Wolfenstein Enemy Territroy own!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! najlepsza gra na swiecie
et.shl.pl/forum
go go lowje!


EDIT:
mozemy sie umowic na jakis sparek cs 1.6(non steam) , postawi sie serwer itp ale zeby tak 8 osob minimum sie zeszlo : D
Back to top Go down
Sponsored content





Inne mmorpgy/ gry ?;> Empty
PostSubject: Re: Inne mmorpgy/ gry ?;>   Inne mmorpgy/ gry ?;> Icon_minitime

Back to top Go down
 
Inne mmorpgy/ gry ?;>
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu Forums :: Foreign Languages :: Polish-
Jump to: