Mu Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu Forums

Join and stay with us forever!
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 BAN

Go down 
3 posters
AuthorMessage
deryk11
Elite Spammer
deryk11


Posts : 84
Join date : 2007-11-15
Age : 42

BAN Empty
PostSubject: BAN   BAN Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 2:16 pm

Hmm.... jak tu zacząć. A więc dostałem bana .
Domyślam się dlaczego i dlatego chcę opisać sytuacje :
na arenie chodził gość i zabijał wszystkich kogo po pałlo, podczas teleportacji z czarnej dziury na arenę on stał i czekał i znowu zabił , wówczas użyłem czaru najsilniejszego w DL, który ma jeden feler zabija wszystkich w zasięgu i zabiłem niewinnych a tamtego nie. Stałem się czerwony zrobiłem clir PK i wróciłem do gry na arenie , wówczas pojawił się znowu zabijając po kolei wszystkich a ja chcąc się bronić i zabić drania zrobiłem ten sam błąd co poprzednio przestawiłem na ten czar i to samo zabiłem niewinnych .
Starałem się przeprosić te osoby, które zabiłem tak jak Majora ,który nawet nie wiedział dlaczego go atakuje, po prostu wychodząc z czarnej dziury od razu trzymałem atak by zabić czekającego tam drania .
Mam pytanie czy dostałem bana na stałe czy na jakiś czas


Pewnie to i tak niema sensu jak ma się rozpocząć 3 sezon Question
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

BAN Empty
PostSubject: Re: BAN   BAN Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 3:02 pm

Dostales bana no cuz, niewiele juz w tej gestii zrobimy gdzy mamy 3ci sezonik juz w downloadzie wiec raczej czekajmy na nowosci Smile
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

BAN Empty
PostSubject: Re: BAN   BAN Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 12:55 am

skoro dostales bana i wiesz dlaczego to jaki sens jest tworzyc ten topic to tylko spam,jesli ten koles tak naprawde zabijal to mial pk i mogles go zabic bez pk-owania,oczywsice fire screama tez nie usiales uzywac bo wiadomo co sie dzieje,temat zamykam
/Closed
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
Sponsored content





BAN Empty
PostSubject: Re: BAN   BAN Icon_minitime

Back to top Go down
 
BAN
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu Forums :: Archives :: Season 2-
Jump to: