Mu Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu Forums

Join and stay with us forever!
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Ks powinno byc legalne

Go down 
+4
SunShine
MaZ_WizZ
Blake
Thingol
8 posters
AuthorMessage
Thingol
Quite Interested
Thingol


Posts : 21
Join date : 2007-12-18

Ks powinno byc legalne Empty
PostSubject: Ks powinno byc legalne   Ks powinno byc legalne Icon_minitimeTue Jan 01, 2008 3:08 pm

Nie rozumiem problemu jezeli ktos ci wchodzi do klatki i ksuje bij i nie wychodz jezeli zostaniesz zabity rob screena jezeli chodzi o mnie to ja daje w takim przypadku pt a jezeli zostaje odzucone bije dalej i przewaznie na tym wygrywam bo dana osoba rezygnuje z ksucia po 5 10 minutach z tego powodu ze nie oplaca sie jej expic lub dobila tyle leweli ile bylo potrzreba. Wiekszosc ludzi widzac ze ktos wchodzi im do klatki wysyla ostrzezenie w stylu "Won Dziadu albo ..." a potem wiadomo PK PK PK i z tad tyle tych glupich raportow. Dl om polecam expienie z krukiem nawet mg czy sm ma wtedy problem z zabraniem exp a. Druga smieszna sprawa jest to ze duza ilosc graczy nie wie jak wygladaja inne mapy ta gra nie powinna nazywac sie mu tylko ARENA Fighters Razz pochodzcie po innych mapach a zobaczycie jek duzo tam expa i nie trzeba psuc sobie nerwow na arenie a czesto nawet dobry item wypadnie takim miejscem jest np k1 gdzie jest tyle expa ze glowa boli a ludzi brak , icarus tez jest mapa zapomniana BC DS tam tez was nie widac a soule tam leca lepiej niz w arenie.
Jedynym wytlumaczeniem waszych zali jest to ze nie znacie gry i serwera na ktorym gracie. 3000 tys expa na tym serwie sprawia ze nie jest problemem nabic resa czy maxy nawet jak ci ktos ksuje troche cierpliwosci ktora mozesz nabyc lowiac ryby Razz Gra , mapy ,exp wszystko jest dla was i trzeba sie tym dzielic. Odkad pamietam zasady obowiazujace na arenie byly takie same i nie powinnismy ich zmieniac.
Pozdro
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Ks powinno byc legalne Empty
PostSubject: Re: Ks powinno byc legalne   Ks powinno byc legalne Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 3:03 am

Ciekawe zdanie na ten temat, jednak z czescia sie nie zgadzam. Faktem jest to, iz gracze z biegiem czasu i glownie przez opieszalosc adminow serwera - braku spotow poza arena, przywykli do exienia tylko tam.
Tu zostal poruszony temat DL'a, oczywiscie dl sobie poradzi ale nijak sie to ma do sytuacji typu: DL vs BK, DL vs Elf, MG vs BK i MG vs Elf. Gdzie ta druga profesja jest graczem ownerujacym spota. Wybacz ale za nic w swiecie BK na maxach nie poradzi sobie z ksujacym SMem - jego czary obszarowe i nader daleki zasieg cynia go ultra kserem. BK rowniez nie da rady na czysto z DLem - dl ma wielki zasieg, bije mocno i szybko a jak jeszce z ninadzka pociagnie nas z firescreama to lezymy. MG przyjdzie i zacznie nas rypac po oczach tym skillem z broni, ktory jyst irytujacy. Nie wspomne o tych sytuacjach, w ktorych bierze udzial biedny elf.
Co do pkowania w odwecie za KS - to wybor was, my gmowie nie bedziemy puszczac nikomu kto ma czerwony nick na arenie! Zabiles tam kogos jestes czerwony to koleja rzeczy "spieprzaj dziadu" gdzie indziej Smile Sun poruszyla ten temat i doszlismy do wniosku ze urochumimy cos w stylu Czarnej listy kserow, ktora zacznie dzialac wraz z nowym sezonem.
A tak na koniec czy jestesmy za glupi, zeby zrozumiec slowa: NO KS PLX?

Tutaj kluczem do rozwiazania tego problemu jest poprostu wzajemny respekt
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Ks powinno byc legalne Empty
PostSubject: Re: Ks powinno byc legalne   Ks powinno byc legalne Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 3:49 am

Blake wrote:

A tak na koniec czy jestesmy za glupi, zeby zrozumiec slowa: NO KS PLX?
Dodam tu cos swojego...
To jest tak wszystko kreci sie w okol poniewaz
1.na Serwerze sa Dzieci.
przez to one nie zagladaj na forum gdzie to jest zrudlo informacji.
2. Sami wiecie ze jak Powie sie " No ks Pls " to przewaznie chlopak zabija chlopaka i spot jest jego a przez to ze nie zgladaja na forum nie wiedza nic o mu tak jak " miki " wspaniale opisal Opty Setu a " thingol " wlasnie ze gdzie mozan expic bo nie tylko arena jest do expienia scratch so ladniejsze mapy gdzie szybciej idzie exp. Ale oni o tym nie wiedza wiec trudno bedzie na temat ks cos poradzic. Jesli Polowa servera by chodzila na inne mapki typu " K1, K2 , Aida czy gdzies tam " dodatkowo jak beda zrobione te spoty co wymienilem w innym temacie to bedzie lzej bo mniej osob bedzie sie pchalo na jedna klatke.
PS: mialem jeszcze cos napisac ale wylecialo mi z lebka jesli mi wpadnie to poprawie.
Back to top Go down
Thingol
Quite Interested
Thingol


Posts : 21
Join date : 2007-12-18

Ks powinno byc legalne Empty
PostSubject: KS   Ks powinno byc legalne Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 11:58 am

kazdy swiadomie wybiera postac jaka gra jak sie nia expi itd(bylo by niesprawiedliwie gdyby bk zdobywal expa tak szybko ja mg to by bylo przegiecie) ja nie lubie grac bk poniewaz na max statach i w dobrym secie wymiata dlatego jest nudna postacia a expienie bk jest ... jeszcze nudniejsze i zasnac mozna przed kompem Razz elfem expi sie szybko ale nie zaznasz wyrownanej rywalizacji na serwerach majacych wysoki exp z innymi postaciami poniewaz(nie zapominajmy o tym) programisci tworzacy gre nie pszypuszczali ze gra bedzie edytowana i zmieniana na kazdy sposob jaki sie da pod wzgledem expa map setow itd...elf na globalu radzi sobie calkiem dobrze!! I tak, dalej twierdze ze problem ks na serwie z tak wysokim expem jest sztucznym problemem !!! ludzie tu jest 3000 tysiace razy wiekszy exp niz na Globalu tam ta rozmowa miala by sens tu nie ma! nie robcie z siebie ofiar od lt 1 w gore exp wszedzie dobrze idzie nie zawracajcie sobie glowy jakas lista graczy ktorzy najwiecej ksuja bo zepsujecie klimat gry kazdy bedzie musial sie kontrolowac a przeciez gry sa po to by sie zapomniec w fantastycznym swiecie co nie ?? Razz prawo dotyczace pk jest wystarczajacym jedynym prawem
Back to top Go down
SunShine
Mu Apprentice
SunShine


Posts : 37
Join date : 2007-12-22
Age : 32
Location : Rzeszów, Poland

Ks powinno byc legalne Empty
PostSubject: Re: Ks powinno byc legalne   Ks powinno byc legalne Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 12:40 pm

Lol Thingol! nie lubisz grac bk? no dobra Twoj gust ale no sry... inni moze lubia i co? no nic "przeciez mogli wybrac dl-a a jak nie wybrali to niech sie mecza z kserami" to jest Twoje wytlumaczenie?
aha sztuczny problem... wiesz dlaczego ludzie tutaj graja? bo wlasnie maja taki problem ze na globcu zaraz po wbiciu na serv wala kime i nie kontkatuja.. Ty myslisz ze dla nich to jest wazne jak jest na globcu itp?oni nawet nie chca tego wiedziec... wiec porownanie dk do globca jest dopiero bez sensu.. ludzie ktorzy tutaj graja moze wedlug Ciebie sa juz tak "rozpieszczeni" bo moze sa ze dla nich licza sie nawet te 10 min nabijania expa.. dla nich to roznica czy beda 20 min czy 10 tak samo jak na globcu dla innych to dwudniowe wbijanie jednego bara itp.

Moze przyzwyczajenie.. ale wlasnie swiadomosc ze mogli tego resa wbic o wiele wczesniej to proste ze moze ich wkurzyc.

Zapomniec o swiecie realnym heh.. jak mi ktos udowdoni ze tak W OGOLE gdziekolwiek mozna to respect.. sluchaj poki ludzie uczestnicza gdziekolwiek w byle czym o realnym swiecie nie da sie zapomniec bo my jestesmy czastkami realnego swiata i chcac nie chcac przenosimy go tam gdzie jestesmy.. a jesli chcesz przynajmniej sprobowac unierealnic swiat dka to zacznij od skonczenia z donoszeniem bo to jest czysto ludzkie i obrzydliwe zreszta.

Quote :
prawo dotyczace pk jest wystarczajacym jedynym prawem
wyglada na to ze wedlug Ciebie ks w ogole niby nie ma nic wspolnego z pk co jest ogromnie bledne.. moim zdaniem wiekszosc phono bierze sie wlasnie glownie z ks.

a co do expienia w lt1. Sproboj sam wybic tam maxy.. chetnie poslucham jakie to przyjemne bo przekonywac sie do tego raczej ochoty nie mam.

Co do poprzedniego posta w skrocie:
- lol gratki jak chcesz kazdemu ksujacemu Ci robic screeny i wstawiac je na forum ( na pewno przyjemne i ciekawe nie powiem zwlaszcza jak na resa przypada tak srednio 5 kserow to wiecej czasu spedzisz na forum niz wyexpisz resow)
- tak tak czekaj az gosciu sobie wyexpi maxy na Twoim spocie zwlaszcza jak Tobie brakuje te 5 lvli naprzyklad a kser ktory przed chwila wpadl na spota jest na 100lvl i ma przed soba 250 lvl to na pewnoe sie doczekasz az je wyexpi a Twoje 5 lvli zamiast 5 minut zamienisie do 25 min albo i wiecej (zwlaszcza jak to jest sm a inne spoty sa zajete.)
- hah dziwisz sie ludziom ktorzy juz nie mowia NO KS tylko bluzgi? ja nie. jak ktos juz troszke expi a tu juz taki 6 kser ktorego musi wyganiac... ludzie nie dziwne ze traca cierpliwosc i po ostrzezeniu pkuja (albo bluzgaja). do niektorych inaczej nie dociera ze powinna byc KOLEJKA a nie bierze sie co sie chce nie patrzac na innych. poza tym takie ciagle ks to moze naprawde zniechecic do gry.. i zamiast zwiekszania sie liczby graczy na dk to bedzie malec.. duzy plus nie ma co;/
- glupie raporty? aha... a wiec Ci ktorzy je skladaja to jacy sa?
- lol to bylo dobre. taaa juz pedze do kantru aidy czy innych takich gdzie moba spotkasz co 10 krokow nabiegasz sie poprzelazisz poczekasz sobie jeszcze az sie respawna i gratki resik po godzinie!! cud prawda? nie to co ta arena gdzie trzeba wejsc sobie na spota posiedziec sobie te 10-15 minut wyluzowac i kliknac na stronce reset.

aha icarus.. tak icarus cudo! ludzie na pewno popedza i beda sie pchac drzwiami i oknami bo na pewno jest sens gdy phantomami ktore wlasnie pochodza z ic zapchane sa az dwa spoty na arenie. gdzie na przestrzeni kilku krokow znajduje sie ich z 30 a w prawdziwym ic od zera do trzech. gdzie respawnuja sie w kilka sekund a na ic w kilkadziesiat.. gdzie wiadomo gdzie dokladnie sie znajduja nie trzeba ich szukac nie to co ciagle latanie i wkurzanie sie bo ciagle ich za malo...

jak jednak wolisz te wszytskie drugie opcje to czemu jeszcze grasz w dk? wlasnie to o ile sie nie myle prezentuje global.. aha grasz w dk bo wolisz sie nie meczyc? no wlasnie. so simple.


Last edited by on Wed Jan 02, 2008 12:51 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 34
Location : Rzeszów/Poland

Ks powinno byc legalne Empty
PostSubject: Re: Ks powinno byc legalne   Ks powinno byc legalne Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 12:49 pm

A wystarczyłoby troche szacunku i wyrozumiałości dla siebie i innych,odrobine kultury i pomyślenia główką od czasu do czasu.

Arena jest dobra do nabicia początkowych resów ale później juz nie.

Sam wiem na własnym przykładzie że są mapy na których resy można nabić dużooooo szybciej jeśli juz komuś się tak bardzo spieszy i jeszcze przy okazji nazbierać fajne itemy i jewele.

Kto mądrzejszy to o tym wie.

Pozdro.
Back to top Go down
SunShine
Mu Apprentice
SunShine


Posts : 37
Join date : 2007-12-22
Age : 32
Location : Rzeszów, Poland

Ks powinno byc legalne Empty
PostSubject: Re: Ks powinno byc legalne   Ks powinno byc legalne Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 12:59 pm

No tak to moze ktos madrzejszy ( czyli Ty jak podejrzewam) moglby sie podzielic ta scisle tajna informacja jakie to sa planetki? oka Silent Map ale wiadomo ze ludzie tam nie chodza bo boja sie sciecia... (dlatego Silent jest taka fajna:P)

bo kantru i aida i icarus z wlasnego doswiadczenia wiem ze nie. Nie mysle zeby na to wplywala roznica klasy jaka grasz ale jak cos to gram elfem. a Fajne itemy i jewele na arenie tez leca.. i to czesciej.

ludzie arene czy silent map i zwykle mapki mozna porownac do zwyklego sklepu i hipermarketu. ( tak juz kompletnie upraszczajac) gdzie pojdziesz jesli w jednym miejscu znajdziesz wszystko o wiele szybciej w o wiele wiekszej ilosci i moze taniej ( bo wygodniej bez latania i lazenia) ?

oczywiscie hipermarket ma jeden minus.. ludzie. kazdy jakos go woli niz zwykly sklep.. moze tez dlatego bo w hipermarkecie jest wszystko to co w sklepie tylko ze wiecej? na arenie moby sa wziete prawie mze wszytskich planetek.. wiec czego chciec wiecej:/
Back to top Go down
anaconda
Itens plx
anaconda


Posts : 13
Join date : 2007-12-16
Age : 32
Location : Konin, Poland

Ks powinno byc legalne Empty
PostSubject: Re: Ks powinno byc legalne   Ks powinno byc legalne Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 1:12 pm

A moim zdaniem KS powinno byc legalne, gdyz dawanie banow za KS posiadajac tylko dowody w postaci Screenow mogloby byc klopotliwe i kontrowersyjne. Powinnismy sie dzielic i odwzajemniac sobie przestrzen gry a nie zabijac sie i wyganiac ze spota i to czesto uzywajac wylgaryzmow, ale coz niezawsze na swiat ludzie patrza z dobrego serca...
Back to top Go down
http://tenis-ziemny-z-adrianem-i-sebastianem.bloog.pl
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Ks powinno byc legalne Empty
PostSubject: Re: Ks powinno byc legalne   Ks powinno byc legalne Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 1:22 pm

Tylko, ze na serwie z 3000-krotnym expem graja raczej ludzie nastawieni na szybki exp i max staty. To by nie bylo w ich interesie. Sun przelec sie po tych krainach to przekonasz sie ze jestes w wielkim bledzie Smile Kanturu jest pelne wysoko expowych mobow. Reportowanie naruszenia regulaminu nie jest i nigdy nie bedzie donosicielstwem ale do niektorych to nie dosciera a szkoda. Zamiast zrobic cos dobrego i pokazac ze mozna inaczej wolicie laczyc sie z pkerami i ksuc az popadnie troche to nie odpowiednie...
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
Thingol
Quite Interested
Thingol


Posts : 21
Join date : 2007-12-18

Ks powinno byc legalne Empty
PostSubject: KS   Ks powinno byc legalne Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 1:55 pm

Ks powinno byc legalne Screen10Ks powinno byc legalne Screen11Ks powinno byc legalne Screen12Ks powinno byc legalne Screen13Ks powinno byc legalne Screen14
1.Tym poscikiem obrazilas mnie i wielu innych pozadnych graczy(bezpodstawnie). Te screeny to dowod ze nie wiesz o czym piszesz sun a moze nawet nie wiesz jak sie tp do k1. Kup wieksze szkla jezeli je nosisz i przyjrzyj sie dokladnie a moze cie olsni.
2. Nie wiem jak inni gracze ale ja wchodzac do gry widze ciebie podparta o plocik kolo depo i gadajaca o pierdolach co niektorzy beda ci screeny robic i podejrzewac ze uzywasz bota zaprogramowanego do gadania wiec co ty mozesz wiedziec o expie wiesz bijac te resy nie podejrzewalem ze stna sie one argumentem(no i sie przydaly) bilem resy wszedzie by urozmaicic sobie gre nawet jak nie mialem max statow bilem i icku bo mapa jest przyjemniejsza niz schematyczna arena ale tu nie chodzi o to przeciez jaka mapa ladniejsza
3. Jak chcesz moge cie nauczyc szybkiego expienia moze przestaniesz marudzic nie bedzie cie to kosztowalo duzo wysilku zupelnie jak w lorce bedziesz stala a ja bede robil reszte a z kumplami z lorki podpartymi o plotek bedziesz pisala na priw jak to Thingol szybko robi ^^
4. Nie wkladaj mi w usta zdan ktorych nie napisalem i naucz sie czytania ze zrozumieniem
Quote :
Wiekszosc ludzi widzac ze ktos wchodzi im do klatki wysyla ostrzezenie w stylu "Won Dziadu albo ..." a potem wiadomo PK PK PK i z tad tyle tych glupich raportow.
nie wiem jak ty ale ja z tego zrozumialem ze jedna z przyczyn pk jest ks no ale nie moge sie czepiac kazdy interpretuje tekst jak chce nie ma tu zadnego klucza
Quote :
lol gratki jak chcesz kazdemu ksujacemu Ci robic screeny i wstawiac je na forum ( na pewno przyjemne i ciekawe nie powiem zwlaszcza jak na resa przypada tak srednio 5 kserow to wiecej czasu spedzisz na forum niz wyexpisz resow)
nie kazdemu kto mi ks tylko kazdemu ktory mnie zabije kiedy zdobywam doswiadczenie i to prawo ma kazdy gracz
5. Nie lubie lubie sie powtarzac ale nie mam nic przeciwko jezeli ktos mi ks znajede gro innych miejsc gdzie nabije resa w tym samym czasie lub szybciej
6. Ludzie nie graja na globalu bo tam jest gra trudna i dobra nie chodzi sie odrazu w blyszczacych secikach i trzeba grac zespolowo czego wiekszosc ludzi nie potrafi i kto powiedzial ze nie gram na globalu ??
7.Troche szacunku dla starszych , moze ty nie nadajesz sie do tej gry o ile jestem dobrze poinformowany masz 15 lat idz na zakupy albo znajdz sobie chlopaka bo w lorce nie da rady
8. A i nie oczekuje odpowiedzi a newet jej nie pozadam podejrzewam jaka by byla
9. mysliwy anaconda blake widze ze znacie sie na zeczy(i to lubie) jak i wielu innych graczy nieodwiedzajcych forym ;/ zeby bylo jednoznaczne ^^
Back to top Go down
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Ks powinno byc legalne Empty
PostSubject: Re: Ks powinno byc legalne   Ks powinno byc legalne Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 10:00 pm

No dobra duzo tu Doszlo przez te chyba pare godzin scratch scratch Hmm mozna powiedziec ze 60 % PK na arenie to sa ci ktorzy ksuja. a Dlatego oni iz wchodza na spot i tam jest sm no ale oni ksuja noi jest 50-50 wiec cza go zabic i tyle a 40% PK na arenie to sa Ci co juz nie maja Mowic sil No KS pls tylko juz zabijaja i wcale sie nie dziwie ?? !! ?? !! scratch scratch Mozna by bylo ktorko i na temat ze za KS mozna odniesc kare bo da sie jej uniknac !! gdyz wlasnie pujdzie w inne miejsce i doexpi resa smiejac sie ze tamten meczy sie na arenie. Napewno by wszyscy tego nie zrozumieli ale mysle ze wiekszosc tak scratch
Back to top Go down
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 34
Location : Rzeszów/Poland

Ks powinno byc legalne Empty
PostSubject: Re: Ks powinno byc legalne   Ks powinno byc legalne Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 1:30 pm

Jeżeli dobrze zrozumiałem Maziego to się z nim zgodze.Jak już było powiedziane można nabić resa szybciej niż w arenie na innych mapach i wtedy expimy bez problemów,stresów niepotrzebnych a jeszcze się trafi coś lepszego niż na arenie.Jak wcześniej napisałem wystarczy być troszkę mądrzejszym i nawet czasem ustąpić i jest po problemie.
Back to top Go down
SunShine
Mu Apprentice
SunShine


Posts : 37
Join date : 2007-12-22
Age : 32
Location : Rzeszów, Poland

Ks powinno byc legalne Empty
PostSubject: Re: Ks powinno byc legalne   Ks powinno byc legalne Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 8:05 am

ed]]Tresc zostala wykasowana i zmieniona przez AUTORKE na wypadek jakichkolwiek prob pogwalcenia jej praw autorkskich i z powodu skarg (?) na tresc. Post moze zostac ponownie udostepniony na prosbe kazdego uzytkownika forum przez PM;) zycze wszystkim miłego dnia;/ ]


Last edited by on Fri Jan 04, 2008 11:22 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 34
Location : Rzeszów/Poland

Ks powinno byc legalne Empty
PostSubject: Re: Ks powinno byc legalne   Ks powinno byc legalne Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 8:37 am

TEMAT TOPICU TO:KS POWINNO BYĆ LEGALNE a nie moje życie prywatne
1) Sun ale zrobiłaś teraz spam że hej.Dobra wypowiedziałaś swoje zdanie ale żeby odrazu pisać nam tu całą rozprawę to chyba przesada.Może już tego wystarczy i staniemy na tym że każdy ma swoje własne zdanie i gra w taki sposób jak mu się podoba w danym momencie i tyle. I weźcie już wyluzujcie z tym życiem prywatnym bo to napewno nie ten temat.Co do wypowiedzi tupu "znajdź sobie chłopaka " to była to przenośnia a ty się tak nie obrażaj strasznie i niemusisz pisać że go masz i obrażać kogos że "zrobił bachora w wieku jakimśtam"
bo to niewiem do czego się ma .Ani ty niemasz takich informacji ani nie powinnaś go obrażać. Nawet jak masz to go nie obrażaj.




2) Poki nie zrozumiesz ze gra sie dla ROZRYWKI i kazdy gra jak chce to lepiej zajmij sie rodzina. Bo wlasciwie smieszne to jest ze tacy starzy jeszcze graja w gry ...-starzy ?? a co to starsi to już grać nie mogą??

3) z tym "ożenkiem " to nie tutaj

TEN TEMAT MOŻECIE ZACZĄĆ W INNYM TOPICU BO TUTAJ ROBICIE OFFTOPA
4) ( ale wiesz my jakos uwazamy zeby nie nadarzyla sie WPADKA..
szkoda że dziecko dla ciebie to wpadka :a pozatym uważać sobie możecie a przypadki i tak chodzą po ludziach ,szczególnie jak sie zaczyna w wieku 15 lat>>
nie żebym miał coś przeciwko ale tak jest.
ZGADŁEM DLACZEGO MOŻESZ MI BIĆ BRAWO JAK CI SIĘ CHCE>>

5) 8. no to patrz i placz.---------------------- no to poprostu NO COMENT
za to skomentowałem twoją odpowiedź>>

i przez Ciebie zrobiłem kolejny spam^^


Last edited by on Fri Jan 04, 2008 9:13 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
SunShine
Mu Apprentice
SunShine


Posts : 37
Join date : 2007-12-22
Age : 32
Location : Rzeszów, Poland

Ks powinno byc legalne Empty
PostSubject: Re: Ks powinno byc legalne   Ks powinno byc legalne Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 8:48 am

Hmmm mysliwy... skoro Ci nie pasi tu moja boska rozprawa to kto Ci ja kazal czytac?Wink


zycie prywatne bylo na temat bo sam rozpaczal taki temat.. co do znalezienia sobie chlopaka to jakos nie widze tutaj zadnej zamieszczonej przenosni.. ale skoro tak to prosze bardzo w tym co napisalam o jego zyciu prywatnym to sama przenosnia jest.. zadowolony ?

taa ja go obrazam? podaje tylko czyste fakty.

Quote :
bo to niewiem do czego się ma .Ani ty niemasz takich informacji ani nie powinnaś go obrażać

do tego to sie ma ze sam zaczal ten temat a ja juz w poprzednim poscie napisalam ze pisze to tylko po to zeby sam sie przekonal jakie to przyjemne gdy ktos wyciera sobie buzke Twoim zyciem pywatnym. A to ze ma dziecko to mi sam mowil wiec nie zarzucaj mi ze nie mam takich informacji.



2.oczywiscie ze moga. ale smieszne to juz nie moze byc??

3. tzn a gdzie? sam zaczal temat wiec odpisuje.

4. moze i chodza ja tam niewiem a po nas nie beda chodzic. ( jesli chodzi tylko o tego rodzaju przypadki) a zgadnij dlaczego.. jak sie domyslisz to brawo.


5. ciesze sie ze nie komentujesz..

zabij mnie i siebie z tego powodu. Wink
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Ks powinno byc legalne Empty
PostSubject: Re: Ks powinno byc legalne   Ks powinno byc legalne Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 10:28 am

Nie podoba mi sie ta dyskusja!
Po pierwsze: wchodzicie wlasciwie to Sun wchodzi na tematy, ktore ni epowinny byc tu poruszane. Tu offtop slusznie zauwazony przez mysliwego. Nie znasz Thingola, to nic o nim nie mow! Ja na przyklad znam go lepiej i wiem ze swietnie sobie radzi! Tu bez zbednych szczegolow. Jakbys Sun rzezyla tyle lat co my tu poniektorzy to dowiedzialabys sie, ze dziecko to owszem obowiazki ale tez niezmierna radosc. Bardzo nie podoba mi sie nazwa uzyta przez ciebie patrz 'wpadka'. Na jakiej postawie to oceniasz? Masz jakies dane osobowe czy wywiady badz co badz z najlepszym naszym graczem? Thingol wcale nie wszedl ci ani na dume ani na jakies poczucie samo-watrosci. Twoj post jest dosc dlugi i obszerny ale 75% nie nadaje sie do opublikowania!
Poczekam az Thingol to przeczyta, jesli zadecyduje, ze to go obraza to oczywiscie "najpikantniejsze" fragmenty usune. Moj apel do wszystkich: Szanujmy sie! Tu tez do mysliwego, Sun ma lat tyle ile ma i ma prawo robic ze swoim zyciem co chce. Umie pewnie odzdzielic zlo od dobra i takie tam... To na co sie decysuje pozostawmy jedynie do osadu najwyzszemu ^^. Normalny mod albo admin wlepil by Ci za to bana Sun. Ale powiedzmy, ze dam Ci szanse. Nie jestes juz mala dziewczynka - wiec zasady kultury i jakis dobrych kontaktow miedzy ludzkich panuja tu takze. Co do chlopaka na mu: nie wnikam czy masz chlopaka wlasniue z MU ale uwierz mi, ze swojej 2-giej polowki przez internet nie poznasz a w szczegolnosci przez glupia gre.

@EDIT
Wlasnie a nie wiem czy przypadkiem zycie seksualne, jesli juz tak o tym mowa, nie jest legalne dopiero od 16 lat - prawnie? Mozecie mnie za to zdanie zbluzgac ale sie zdenerwowalem...
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
SunShine
Mu Apprentice
SunShine


Posts : 37
Join date : 2007-12-22
Age : 32
Location : Rzeszów, Poland

Ks powinno byc legalne Empty
PostSubject: Re: Ks powinno byc legalne   Ks powinno byc legalne Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 11:16 am

Omg taka afera przez glupia rozmowe...
jak dobrze sobie radzi to dobrze o lol, mi tam nic do tego.. to ze czepilam sie jego zycia prywatnego bylo odpowiedzia na jego zaczepke. Nie znam go, fakt, ale on tak samo zna mnie. a moglabym wyciagnac z jego posta mnostwo rzeczy ktore wskazuja jakby tak wlasnie nie bylo..
Nie dziekuje za jakies wywiady.. ekhem najlepszym? sa jakies rankingi? hmm ..
jejq Blake to tylko twoja opinia czy mi wszedl na dume czy nie. Moze wszedl moze nie ale to moje prawo to oceniac bo to bylo kierowane do mnie a nie do Ciebie!
A jak moj post nie nadaje sie do opublikowania i jak ma sie jeszcze nad tym Thingol zastanawiac to nie dziekuje wole MOIM postem sama decydowac bo Thingol nawet zadnych UPRAWNIEN do tego nie ma.

Aha i Blake.. jak mam nie miec tego bana tylko z łaski to nie dziekuje. Zachowaj sie jak porzadny "mod lub admin" i daj przyklad innym.. Bo ja nie potrzebuje zadnych łask.

I niewiem czemu sie tak przyczepiliscie mojego chłopaka... Nie poznalam go z mu on nawet nie ma z tym nic wspolnego, woli csa, a poznalismy sie w centrum handlowym.
Aha i zeby nie bylo.. wlasnie internet polaczyl wiele teraz szczesliwych par i ten przesad ze internet to samo zlo i ze nie moze polaczyc ludzi jest calkowicie bledny. Przynajmniej wedlug mnie.


Blake... pod wzgledem prawnym ludzie moga uprawiac seks od 15 lat i to juz nie jest karalne.

I jesli to byla jakas aluzja do mnie... w moim poprzednim poscie napisalam o tym ze po nas pewnego rodzaju przypadki nie beda chodzic... Ktos bardziej inteligetny moze sie skapnac dlaczego. Zycze wszystkim ktorzy byli ciekawi domyslenia sie tego. i Nara.
Back to top Go down
Freezen
Itens plx



Posts : 14
Join date : 2007-12-23
Age : 32
Location : dąbrowa górnicza

Ks powinno byc legalne Empty
PostSubject: Re: Ks powinno byc legalne   Ks powinno byc legalne Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 12:13 pm

pozwolicie ze nie wypowiem sie na temat rozwinięty kilka postów do góry
tak thingol masz racje, gram mg i wiem ze wpadając na spot robie pomiane(czytaj. masakre) skillem który robi lagi i jest denerwujący(sam go nie widzę^^) nie nie wiem jak sie tp do k1 i jesli bedziesz mial czas do moglbys mi dac na pm albo juz tu ze screenami jak tam sie idzie?? pk na arenie jest glownie od ks nie powiem bo sie zgodze. najczęsciej to ja padam bo jako mg mam mało defa,ale coz nad tym sie tu nie rozwodzmy. ale nigdy nie zrobilem i nie zrobie ss na kogo kto mi ksuje i na kogos kto mnie zabil bo nie jestem zadnym szpiclem. jakbyscie widzieli ile razy potrafilem pasc na arenie w ciagu godziny podczas gdy znecalo sie nademna kilku bk...
ale szykujcie sie bo neo66 robi bk MASTEROFMU...nie wymieniam nickow... sam ich dojade i zniszcze chocbym mial dostac bana .dziekuje
Back to top Go down
Drupi
Newbie



Posts : 3
Join date : 2007-12-30

Ks powinno byc legalne Empty
PostSubject: Re: Ks powinno byc legalne   Ks powinno byc legalne Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 3:39 pm

Thingol wrote:
Druga smieszna sprawa jest to ze duza ilosc graczy nie wie jak wygladaja inne mapy ta gra nie powinna nazywac sie mu tylko ARENA Fighters Razz pochodzcie po innych mapach a zobaczycie jek duzo tam expa i nie trzeba psuc sobie nerwow na arenie a czesto nawet dobry item wypadnie takim miejscem jest np k1 gdzie jest tyle expa ze glowa boli a ludzi brak...
Hehe i posluchalem Twojej rady i co? nawet 5 minut tam nie postalem i tak bylo kilka razy lol! Jesli masz maxy to sobie postoisz spokojnie, bo jesli nie - to i tak znajdzie sie ktos kto cie zabije confused

Ks powinno byc legalne Screen10
Back to top Go down
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 34
Location : Rzeszów/Poland

Ks powinno byc legalne Empty
PostSubject: Re: Ks powinno byc legalne   Ks powinno byc legalne Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 9:54 am

Sun ma lat tyle ile ma i ma prawo robic ze swoim zyciem co chce. Umie pewnie odzdzielic zlo od dobra i takie tam... To na co sie decysuje pozostawmy jedynie do osadu najwyzszemu ^^.


Blake a czy ja twierdze inaczej??
Jestem tego samego zdania,może coś inaczej zrozumiałeś.
Tyle bo to spam.

btw.Drupi miałeś chyba pecha bo zazwyczaj nikt Cię nie zabije w kanturu i niema to nic wspólnego z statami.


Mazi ja takiego problemu nie mam i nigdy nie miałem więc wybacz ale nie za bardzo wiem dlaczego masz taki problem.Pisze polskimi znakami bo osobiście uważam że tak się powinno i ćwiczy sie przy okazji ortografie>>.Nawet jak kiedyś pisałem to Blake mnie pochwalił za to że pisze z polskimi znakami>>.


Last edited by on Sat Jan 05, 2008 12:53 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Ks powinno byc legalne Empty
PostSubject: Re: Ks powinno byc legalne   Ks powinno byc legalne Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 10:20 am

Matko Boska Czestochowska Very Happy Very Happy
Powtarzam to ktorys raz i chyba nie tylko ja Prosze was nie piszcie poslkimi znakami bo nic nie widac i nie mozna sie doczytac a nie mam ochoty siedziec nad twoim tekstem 20 minut. Ciekaw jestem co napiszesz i tyle odpisywac nie mam zamiaru. tak jak teraz. Nie pisz Polskimi znakami Nardzo prosze.

Zostawcie ta Sun w spokoju :0:)
Back to top Go down
Sponsored content





Ks powinno byc legalne Empty
PostSubject: Re: Ks powinno byc legalne   Ks powinno byc legalne Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ks powinno byc legalne
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu Forums :: Foreign Languages :: Polish-
Jump to: