Mu Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu Forums

Join and stay with us forever!
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Nie Moge Włączyć Mu Potrzebuje Ma

Go down 
4 posters
AuthorMessage
wojtas0015
Newbie



Posts : 1
Join date : 2008-01-14

Nie Moge Włączyć Mu Potrzebuje Ma Empty
PostSubject: Nie Moge Włączyć Mu Potrzebuje Ma   Nie Moge Włączyć Mu Potrzebuje Ma Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 1:52 am

witam mam problem odnosnie mu link z rapida nie chce dzialac pisze ze nie ma pliku chcialbym grac na tym serwie ale bez maina jest to chyba nie mozliwe czy ktos moze pomoc??!!
Back to top Go down
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 34
Location : Rzeszów/Poland

Nie Moge Włączyć Mu Potrzebuje Ma Empty
PostSubject: Re: Nie Moge Włączyć Mu Potrzebuje Ma   Nie Moge Włączyć Mu Potrzebuje Ma Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 3:51 am

http://files.filefront.com/Dakillermu+104hrar/;9353557;/fileinfo.html


Ściągnij sobie z tego i będzie działać napewno.Wtedy możesz grać.Jak chcesz samego maina to wyślij mi swój e-mai na PM to ci wyśle.


MI JAKOS WYSWIETLA POLSKIE ZNAKI DOBRZE I JA WSZYSTKO MOGE PRZECZYTAC.ALE JAK CHCECIE BEZ POLSKICH ZNAKOW TO PROSZE BARDZO .SPECJALNIE DLA WAS PISZE BEZ POLSKICH ZNAKOW.


Last edited by on Mon Jan 14, 2008 2:09 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Nie Moge Włączyć Mu Potrzebuje Ma Empty
PostSubject: Re: Nie Moge Włączyć Mu Potrzebuje Ma   Nie Moge Włączyć Mu Potrzebuje Ma Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 10:50 am

ludzie...... ile to mozna pisac...nie piszcie polskimi znakami bo sie doczytac nie idzie i nic nie wiem:scratch: scratch
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Nie Moge Włączyć Mu Potrzebuje Ma Empty
PostSubject: Re: Nie Moge Włączyć Mu Potrzebuje Ma   Nie Moge Włączyć Mu Potrzebuje Ma Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 11:27 am

jak sie uprzecie to moge wprowadzic polskie znaki Smile
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
Sponsored content





Nie Moge Włączyć Mu Potrzebuje Ma Empty
PostSubject: Re: Nie Moge Włączyć Mu Potrzebuje Ma   Nie Moge Włączyć Mu Potrzebuje Ma Icon_minitime

Back to top Go down
 
Nie Moge Włączyć Mu Potrzebuje Ma
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu Forums :: Archives :: Season 2-
Jump to: