Mu Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu Forums

Join and stay with us forever!
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Pytaj gdzie dropi item Sezon 3

Go down 
5 posters
AuthorMessage
shadowx
Newbie



Posts : 9
Join date : 2008-01-13

Pytaj gdzie dropi item Sezon 3 Empty
PostSubject: Re: Pytaj gdzie dropi item Sezon 3   Pytaj gdzie dropi item Sezon 3 Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 10:05 am

To ja bym cie ładnie prosił o info gdzie dropi exc DK set Smile
Back to top Go down
deryk11
Elite Spammer
deryk11


Posts : 84
Join date : 2007-11-15
Age : 42

Pytaj gdzie dropi item Sezon 3 Empty
PostSubject: Re: Pytaj gdzie dropi item Sezon 3   Pytaj gdzie dropi item Sezon 3 Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 11:11 am

Ja mam takie pytanko Very Happy Very Happy
Gdzie dropi GD i DK ?
Jesli wogule dropi Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Avril
Newbie



Posts : 9
Join date : 2007-11-13
Age : 31
Location : Poland

Pytaj gdzie dropi item Sezon 3 Empty
PostSubject: Re: Pytaj gdzie dropi item Sezon 3   Pytaj gdzie dropi item Sezon 3 Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 6:27 am

Mogłeś się bardziej postarać xD Jak na stadium poza dragonem i guardianem dropi bone... Poza tym Stadium nie jest jedynym miejscem gdzie dropią itemy...
Back to top Go down
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Pytaj gdzie dropi item Sezon 3 Empty
PostSubject: Re: Pytaj gdzie dropi item Sezon 3   Pytaj gdzie dropi item Sezon 3 Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 6:38 am

Na stadium Dropi " Wind " i pare roznych Itemow Ale nie pamietam kordow i ich nazw.
Back to top Go down
deryk11
Elite Spammer
deryk11


Posts : 84
Join date : 2007-11-15
Age : 42

Pytaj gdzie dropi item Sezon 3 Empty
PostSubject: Re: Pytaj gdzie dropi item Sezon 3   Pytaj gdzie dropi item Sezon 3 Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 4:39 pm

Tak w ogóle to czy ktoś widział gdzie dropi Sulingn exc, bo ja szukam i nic, Tarkan -itd
łażę całe dnie i straszna lipa a o piórkach to już nie wspomnę .
W ogóle dla DL trudno coś znależć nawet na smokach , w wcześniejszym sezonie coś było a teraz ??????????
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Pytaj gdzie dropi item Sezon 3 Empty
PostSubject: Re: Pytaj gdzie dropi item Sezon 3   Pytaj gdzie dropi item Sezon 3 Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 11:53 pm

Dajcie Thingolowi troche czasu! Jak pamietacie poprzedni poradnik lub przewodnik byl obszerny i dokladny. Wystarczy poczekac na owoce Smile
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
Sponsored content





Pytaj gdzie dropi item Sezon 3 Empty
PostSubject: Re: Pytaj gdzie dropi item Sezon 3   Pytaj gdzie dropi item Sezon 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pytaj gdzie dropi item Sezon 3
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pytaj gdzie dropi item

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu Forums :: Archives :: Basket-
Jump to: