Mu Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu Forums

Join and stay with us forever!
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Jak trudna gra to dla wszystkich...

Go down 
+4
mysliwy
Blake
AragoRn
MaZ_WizZ
8 posters
AuthorMessage
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Jak trudna gra to dla wszystkich... Empty
PostSubject: Jak trudna gra to dla wszystkich...   Jak trudna gra to dla wszystkich... Icon_minitimeSun Jan 27, 2008 2:55 pm

Exp jest maly tak jakk i drop... nawet bardzo maly kamykow nei ma w sklepach...
Dakiller przestal dawac GM=ow za free to daje sety eXeBK buja sie w GD +dsr rf +13 co to ma byc ludzie maja sety nie exe a on sie w takim buja fajna gra a raczej sprawiedliwa. Tym bardziej ze jest trudniejsza o wiele.
to on juz jest nie do pokonania. w takim secie ludzie przemyslcie co robicie co maja na to powiedziec inni co resa nie moga dobic.
Broni sie tym ze ja dostawalem w wersji 1.02 ale tam kazdy mial dsr rf set i wfull staty to nie ma roznicy...


Jak trudna gra to dla wszystkich... Screen10
Back to top Go down
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

Jak trudna gra to dla wszystkich... Empty
PostSubject: Re: Jak trudna gra to dla wszystkich...   Jak trudna gra to dla wszystkich... Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 2:10 am

swieta racja zupelnie ich nie rozumiem a najlepsze jest ze probujemy im wytlumaczyc ze to nie jest w porzadku ale kompletnie nie widza problemu,jakos duzo ludzi moze nie gralo ale mysle ze przyszliby nowi a i ci ktorzy na poczatku sie zniechecili zaczeliby grac,klimat byl spoko bylo dosyc trudno....ciezko bylo cos ciekawego znalezc,zrobic wingi itp a tu przychodzi taki Dakiller i za glupi evencik"przynies item" daje cape 3 lvl,za race event ktory wygralem ale dakiller tego nie widzial bo chyba oslepl ludzie dostali bronie,wingi i sety+13....no i wlasnie ludzie maja po kilka reskow chodza w zwyklych setach bez wingow lub ewentualnie w 1 lvlu,mocno sie staraja lataja na invy,do bc,ds,na dropa na mocniejsze mapki a tu prosze kilka minut i masz wingi 3lvl,seta+13 dsr+ref i bronie+13+edr to po co sie starac skoro wystarczy poczekac na event dakillera i masz all
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Jak trudna gra to dla wszystkich... Empty
PostSubject: Re: Jak trudna gra to dla wszystkich...   Jak trudna gra to dla wszystkich... Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 4:50 am

Dakiller i reszta tlumacza sie, ze caly dzien polacy siedzieli marudzili oraz SZANTAZOWALI ich ze jesli nie bedzie eventow to odchodza! OK event moze byc ale nikt nie spodziewal sie calych setow! Na domiar zlego Dakiller puscil focha z tekstem ze nie moze grac na wlasnym serwerze poniewaz jest pod panowaniem GMow
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

Jak trudna gra to dla wszystkich... Empty
PostSubject: Re: Jak trudna gra to dla wszystkich...   Jak trudna gra to dla wszystkich... Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 4:54 am

lol bylem caly dzien wczoraj na serwie i nic takiego nie bylo
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 34
Location : Rzeszów/Poland

Jak trudna gra to dla wszystkich... Empty
PostSubject: Re: Jak trudna gra to dla wszystkich...   Jak trudna gra to dla wszystkich... Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 10:33 am

Coz wypada tylko powiedziec trudno.Jest jak jest i juz.Jest to kolejny
powod dla graczy zeby nie grac na tym servie bo jedni maja wszysko a
inni kombinuja na wszystkie strony i nie maja nic, ani wingow, ani seta
exc (a juz wogole jakiegos lepszego) i bronie tez maja slabe.A Dakiller
jest jaki jest i pewnie szybko sie nie zmieni na lepsze (ewentualnie
jest szansa w druga strone).Dlatego ja narazie niegram na servie
,poczekam ,zobacze co bedzie dalej sie dzialo.Bede wchodzic do gry zeby
poznac sytuacje obecnie panujaca ,pogadac z ludzmi i poogladac co
nowego.Ale jak tak dalej bedzie to moze byc naprawde kiepsko.
Back to top Go down
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Jak trudna gra to dla wszystkich... Empty
PostSubject: Re: Jak trudna gra to dla wszystkich...   Jak trudna gra to dla wszystkich... Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 11:09 am

Owszem przyznam racje blakowi poniewaz gnojki tylko umieja szantazowac i prosic gram i co pochwile widze czy " any gm online " a jesli napisze na globalu tak to nastepnie bedzie " zrob event " ale jesli prize bedzie 3s 5b czy jakas czesc setu +9 +dsr to nie chcemy takiego eventa i my idziemy na inny serv bo to jest nic a nie serwer... a Jak wiemy to to jest wlasnie Gra Smile owszem moze mala przesada nawet wignow 1 lvl kazdy nie moze mic...a my juz mozemy miec 3 lvl.

Lowred wczoraj byl na servie i powiedzialem mu ze 2 osoby dostaly taki secik.
A on powiedzial ze to byl event.
Napisalem ze jesli mamy taki maly exp i drop to gdzie taki set moze byc widziany u ludzi...
i tak sie temat zakonczyl.
Back to top Go down
Mori
Newbie



Posts : 7
Join date : 2008-01-14
Age : 32
Location : Tarnów

Jak trudna gra to dla wszystkich... Empty
PostSubject: Re: Jak trudna gra to dla wszystkich...   Jak trudna gra to dla wszystkich... Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 12:29 pm

Dobrze, ze mi dakiller nie chodzi...bo zszedl na psy jak widze. Pogratulowac tylko...
Back to top Go down
anaconda
Itens plx
anaconda


Posts : 13
Join date : 2007-12-16
Age : 32
Location : Konin, Poland

Jak trudna gra to dla wszystkich... Empty
PostSubject: Trudna gra   Jak trudna gra to dla wszystkich... Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 2:28 pm

Ja natomiast jestem za trudniejsza gra, jaką moze byc exp: 800x i brak jeveli w sklepie, ale faktycznie organizowac eventy o takie itemy to po prostu gruba przesada. Ale Dakillermu zawsze takie bylo^^ mimo tego gram tu i jestem z tego zadowolony.
Back to top Go down
http://tenis-ziemny-z-adrianem-i-sebastianem.bloog.pl
deryk11
Elite Spammer
deryk11


Posts : 84
Join date : 2007-11-15
Age : 42

Jak trudna gra to dla wszystkich... Empty
PostSubject: Re: Jak trudna gra to dla wszystkich...   Jak trudna gra to dla wszystkich... Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 3:34 pm

Ja powiem tak w żadnym ewęcie nie dostałem seta, zbierałem go dosyć długo i ma słabe opty, mam 63 rr ciężko zdobyte. Ale teraz DL jest taki słaby albo coś nie gra, BK z 15 rr wybija mi wszystko nawet włączony ptak nic nie pomaga a jeden z dobrych czarów do 10 rr działał a potem lipa zacina się scratch , nie wiem czy to wina klienta czy coś innego. Zacząłem grać Elfem zobaczę co on potrafi, narazie jest super !
Dodam że moją ulubioną postacią jest DL w 2 sezonie był bardzo dobry, teraz coś nie działa tak jak powinien . lol! lol! king
Back to top Go down
speed
Itens plx
speed


Posts : 16
Join date : 2007-12-14
Age : 34
Location : Poland

Jak trudna gra to dla wszystkich... Empty
PostSubject: Re: Jak trudna gra to dla wszystkich...   Jak trudna gra to dla wszystkich... Icon_minitimeWed Feb 27, 2008 9:56 am

to ile tu jest teraz exp??Question
Back to top Go down
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 34
Location : Rzeszów/Poland

Jak trudna gra to dla wszystkich... Empty
PostSubject: Re: Jak trudna gra to dla wszystkich...   Jak trudna gra to dla wszystkich... Icon_minitimeWed Feb 27, 2008 11:28 am

Z tego coi pisze na stronie dakillera to 2000.
Back to top Go down
Sponsored content





Jak trudna gra to dla wszystkich... Empty
PostSubject: Re: Jak trudna gra to dla wszystkich...   Jak trudna gra to dla wszystkich... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Jak trudna gra to dla wszystkich...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu Forums :: Foreign Languages :: Polish-
Jump to: