Mu Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu Forums

Join and stay with us forever!
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Rollback, co dalej?

Go down 
+3
xcool
Darth_Maul
Blake
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rollback, co dalej?   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 3:48 pm

Ciesze sie ze moglem pomoc Smile Macie wiecej pytan dot. rollbacka? smialo piszcie tutaj! Jeszce raz przepraszamy za klopoty.
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rollback, co dalej?   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 3:49 pm

deryk11 wrote:
Powjem tak niewjem co to jest rollback dopjero sie ucze i moze nie zrozumialem wczesniejszych postow (a brak doslownie dokladnego okresilenia co to jest)
ale zasiegne jezyka i bede wjedzial objecuje . Poprostu teraz chcem sie dowjedziec co dalej mam zakladac nowe konto? gram w to gre okolo 4 tygodnie, zarwalem dlatej gry kilka nocek a nawet cale siwienta dostalem dobry opje... od zony i ?
Niechcial bym zaczynac od nowa, ale jak mus to mus - moze jakas rada chetnie skorzystam

PS. AragoRn ja naprawde jestem jeszcze zielony prosze o wyrozumialosc
POZDRAWIAM deryk11
spoko rozumiem ,do czasu wprowadzenia 3 sezonu bedzie to cos w rodzaju for fun...duzo eventow,spore nagrody wiec milej zabawy
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
Darth_Maul
Noob Killer
Darth_Maul


Posts : 59
Join date : 2007-11-14
Location : Sokołów Podlaski, Poland

Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rollback, co dalej?   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 8:51 am

A czy ktos odpowie na moje pytanie?? :p
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rollback, co dalej?   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 9:15 am

Tak wszystko zostane usuniete. Raz byla taka sytuacja ze lowred ocalil skrzynki ale na to bym raczej nie liczyl. Z reszta acc reset jest dobry bo wszyscy zaczynamy z czysctym kontem Razz
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
Darth_Maul
Noob Killer
Darth_Maul


Posts : 59
Join date : 2007-11-14
Location : Sokołów Podlaski, Poland

Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rollback, co dalej?   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 9:46 am

No wlasciwie :p a nie ma jakis tam plikow ktore by 'ocalily' konto albo cus takiego?? ;p wiem ze to glupie i oczywiste pytanie ale moze odp. bedzie inna ^^
Back to top Go down
noway
Newbie



Posts : 8
Join date : 2007-11-14

Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rollback, co dalej?   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 11:05 am

gosh.. jak czytam te wasze posty to nie wiadomo czy smiac sie czy plakac.. jak ludziska moga byc tak "gupie"?
bo maja rozum nie w glowie a w *****.. najwyrazniej.

niewazne... szanowni gmi co do tego waszego blednego pojecia o tym waszym lowredku.. jaki to on nie zapracowany jaki to nie zajety 9999 firm budowlanych i haruje 24 na h nie? hahaha to jedno bardzo skromniutkie pytanko. Po Jakiego PATYKA On Server Zakladal? jak sie cos robi to sie potem ponosi tego konsekwencje chyba to proste.
a przynajmniej sie wykonuje obowiazki a jak nie to sie robi takich glupich rzeczy... chyba ze lowred jest jednym z tych ktorych opisalam na poczatku. to no comments. i nigdy nie jest tak ze sie zawsze nie ma czasu... na pewno jest tak ze tylko on to wszystko po prostu olewa. Olewa Was przede wszytskim graczy! boshe malo jest osob ktore haruja od switu do nocy i maja jeszcze czas zeby zrobic cos innego... wiekszosc z nas przeciez jest jedna z takich osob.. wiec takie wytlumaczenie jest po prostu dla mnie SUPER!!! : ).

po drugie PRIMO' mi was graczy ktorzy graja juz dlugi czas tutaj. rozumiem MOICH PANOW ktorzy ojoj 1 tydz graja i jeszcze nie wiedza w jakie gowno sie pakuja ale Ci z przed tego pierwszego rollbacka? brawo.. omeczyliscie sie znowu i haha i co? zonk lowred znowu sie popisal. jak dalej tu siedzicie to jedno slowo: tylko leczenie w pewnych miejscach pewnych miejsc ciala moze pomoc.. choc i to watpliwe.

po trzecie. ten wasz placz prosze szanownych gmow ze wy tez straciliscie itemki i postacie i moze i cale acc jest IMO jeszcze gorsze niz to tlumaczenie lowreda. kurde wy ktorzy dostaliscie te sety i postacie w jedna sekundke od kochanego lowredka teraz za tym placzecie? zal. wystarczy tylko spoojrzec na tych uzaleznionych meczacych sie dzien w dzien i porownac ich z wami.

ale po co ja sie tu w ogole produkuje.. wasza niezlomna opinia o waszej nieomylnosci jak zwykle dziala jak sciana o ktorej odbijaja sie wszystkie grochy krytki.
i nie myslcie ze to niby jakis komplement byl..to ze stoicie w miejscu bez rozwoju i nie probujecie sie ulepszac to jak byc krowa na pastwisku ktora wzera w dzien w dzien ta sama trawke.. zreszta niewazne.



ah i jeszcze jedno.... SunShine wrocila;) cieszycie sie prawda? cheers

tak myslalam...



a poza tym chcialam wam pogratulowac dobrej roboty z tym WSPANIALYM forum. to co lowred potrafi spieprzyc wy jednak umiecie naprawic. gratz.
i jest naprawde ladne....

sorry za troche ostre slowa krytki ale naprawde.. ostatnio weszlam sprawdzic co slychac na dk a tu... ZNOWU. rollback. a ludzie.. naprawde. az mi sie zal ich wszystkich zrobilo..

Prosze nie przeklinac, pokaz na ile nie jestes malym dzieckiem, uzywaj opcji edytuj
pozdrawiam xcool
Back to top Go down
noway
Newbie



Posts : 8
Join date : 2007-11-14

Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rollback, co dalej?   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 11:10 am

aha i dla pozostalych: nie wierzcie w te wszystkie bajki o 3 sezonie.. sami gmi sie przyznali ze lowred gada z nimi tylko o pracy i pogodzie wiec ciekawe skad sie im wytrzasnela ta informacja? poza tym 3 sezon o ile pamietam mial byc juz z jakies 2 miechy temu.. o dziwo server sie tylko cofnal zamiast isc do przodu.. a moze nie o dziwo? teraz brawo bo stoi w miejsu w tym samym w ktorym byl 3 miechy temu. naprawde swietna robota...


poza tym z tepem lowreda 3 sezon nastapi za 5 lat.. o ile tego ten server dozyje...

no milej gry.. do nastepnego rollbacka cheers
Back to top Go down
noway
Newbie



Posts : 8
Join date : 2007-11-14

Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rollback, co dalej?   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 11:13 am

Darth_Maul wrote:
No wlasciwie :p a nie ma jakis tam plikow ktore by 'ocalily' konto albo cus takiego?? ;p wiem ze to glupie i oczywiste pytanie ale moze odp. bedzie inna ^^




hehe plonne nadzieje. lowred jest na to za madry i cwany zeby tak zrobic... albo w ogole wpasc na tak trudny pomysl ze w ogole mozna zrobic cos takiego.. wiec radze w ogole o tym zapomniec..

Opcja edytuj...
xcool
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rollback, co dalej?   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 12:17 pm

Dzieki za pochwaly za forum.... Nie dokonca zgadzam sie z Twoja interpretacja tego zagadnienia Sun. I jezyk mi sie nie podoba.... Bylabys laskaw zmienic je na kwiatek, swinka badz cos w tym stylu? czy musze usunac posta i dac 20 punktow ostrzezenia? Albo nawet ban bo oprocz tego ze nie wyrazilas sie kulturalnie to jeszce pojechalas po adminie i uzytkowniku forum. Rozumiem ze sa tu jakies emocje zwiazane z utrata czegos ale blagam wyrazajmy sie poprawinie z zachowaniem zasad dobrego wychowania! Dlatego jest ta prosba anie permanenty ban... jak na razie Smile
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
noway
Newbie



Posts : 8
Join date : 2007-11-14

Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rollback, co dalej?   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 1:35 pm

jak zwykle jestes mily.. cudownie.

mozesz sie nie zgadzac bo i o to chodzi.. ale tak samo ja sie nie musze zgadzac z Toba i proste..

hehe szkoda ze Ci sie jezyk nie podoba:( pech.. a to ze usuniesz mojego posta to nic nowego na tamtym forum tez tak robiles.. za to ze mowilam PRAWDE ktora nie do konca jest przyjemna dla Was i wasm sie nie podoba... dalej mowcie innym jak to fajnie na dk;)

ekhem na adminie tak bo sobie zasluzyl a na jakim uzytkowniku?

hehe ja na szczescie niczego nie stracilam wlasciwie zyskalam bo sun juz nie ma bana:P ale ekhem.. nie za milo bylo dla innych ludzi.. szkoda ich.


eheh jak chcesz to walnij mi tego bana moze Ci ulzy;) ja i tak powiedzialam juz co chcialam... ale szkoda bedzie bo czasami sie fajnie z Toba gada.
czasami.
Back to top Go down
Darth_Maul
Noob Killer
Darth_Maul


Posts : 59
Join date : 2007-11-14
Location : Sokołów Podlaski, Poland

Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rollback, co dalej?   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 1:48 pm

Wiesz... Ta Twoja PRAWDA niezawsze musi byc przeplatana jakims bluzgiem co drugie slowo. Czy to ze tak czesto przeklinasz Cie dowartosciowywuje??
Back to top Go down
noway
Newbie



Posts : 8
Join date : 2007-11-14

Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rollback, co dalej?   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 2:07 pm

hoho robi sie ciekawie.. widze ze w koncu forum sie rozkreca;) ojoj racja ze nie musi i nie jest. a jak wedlug Ciebie jest to podaj cytat z moich postow gdzie bluzgam co drugie slowo. No?

a jak nie masz takich cytatow to po co buzke otwierasz? bez dowodow to mozna sobie najwyzej w glowce o tym pomyslec jezeli sie potrafi.. ale po cichu. inaczej mozna sie czasami wstydu najesc.. za wlasna glupote. i psze to bez zadnych aluzji do jakichkolwiek uzytkownikow tego forum...


nie mam pojecia w jaki sposob moze przeklinanie dowartosciowywac. ja uzywam .czasami. jak mi pasi do kontekstu albo zeby lepiej to dotarlo do niektorych mozgownic ktorym ciezko samym bez zadnej pomocy trawic przeczytany tekst. i tyle.

dowartosciowywac to moze jakies szczytne idee albo sukcesy. albo zrobienie czegos porzadnie i DOBRZE. innych moze tez zrozumienie jakiego "trudnego" tesktu ale to juz zupelnie inna bajka..
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rollback, co dalej?   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 2:11 pm

Na litosc Boska! Troche sie kontriluj... Nie przystoi dziewczynie/kobiecie/damie uzywac wulgaryzmow Exclamation jocolor Po drugie, na tamtym forum bylem tylko i wylacznie uzytkownikiem. I tu masz zle wiadomosci badz zdanie. Nie usuwamy zadnej niewygodnej prawdy... Nie chcialbym tu wyciagac starych brudow zwiazanych z Twoim elfem bo na prawde mamy dowody na twoje niecne wystepki i nie musimy udowadniac tego graczom! Oczywiscie ze masz prawo do innych pogladow...

Nie chodzi mi rownierz o to czy mi ulzy badz nie dajac Ci tu bana tylko jak zawsze masz wszelkie zasady gdzies! To nie jest w porzadku ani cool wiec po co to robisz?
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rollback, co dalej?   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 2:17 pm

Witam,witam Panowie bom

Nom Podtwierdzam to zdanie ze form jest piekniejsze i o wiele wiecej rozgarniete cheers

To mi sie podoba bounce

A i jeszcze jedno Congratulations dla osob ktore to stworzyly i ktore maja checi Very Happy
Back to top Go down
xcool
Itens plx
xcool


Posts : 14
Join date : 2007-11-12
Location : Wroclaw, Poland

Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rollback, co dalej?   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 2:21 pm

noway, uzywaj opcji edytuj
po 2 skonczcie ta beznadziejna rozmowe.. ona do niczego nie prowadzi

EDIT:
n/c noway z tego co napisales wywnioskowac moge tylko, ze jestes plebem..


Last edited by on Fri Nov 16, 2007 2:31 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rollback, co dalej?   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 2:25 pm

Tez Tak Sadze Zyj Plotkami a Bedzie ci cieplo w Zimie ^^^

A nawet jesli obilo ci sie cos takiego o uszy to mysle ze nie powinnes zawracac glowe komu innemu takimi bzdurami silent
Back to top Go down
noway
Newbie



Posts : 8
Join date : 2007-11-14

Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rollback, co dalej?   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 2:32 pm

ej nie powiedzialam slowa o moim elfie.. niewiem w ogole skad Ci sie to znowu wzielo.. a jak miales dowody to szkoda ze ich nie pokazales bo ciekawe co Ci szkodzilo? ale co tam dla mnie ta sprawa jest zamknieta wiec nie wiem po co ja znowu wyciagasz?

i omg niecne wystepki^^ ale to zabrzmialo heeee:P za niecne wystepki to warriors jest odpowiedzialny nie ja hehe:P

lol. no tak a jak facet klnie to juz wszystko luz i spoko nie?znaczy chodzi mi o ogolnie.. nie tu na forum.

pozatym zadna dama ze mnie i dobrze mi z tym.

hehe nom lacze sie z Toba w bolu ze nie docenili Twoich umiejetnosci moderatorskich/adminskich wczesniej i byles tylko uzytkownikiem. ale za to teraz miales pole do popisu.. wiec?

lol nom zasady mam gdzies ale no nie wszystkie. heh ok nie bede przeklinala ale w sumie kto nie chce nie musi czytac tych przeklenstw.. ale dobra nie kloce sie. poza tym pewnie juz nie napisze.. problem z glowy nie?

niewiem po co to robie. moze mam zly dzien i sie wyzywam..wpadlam zobaczyc co slychac ale widze ze dalej z was sztywniaki w garniturkach ostro przestrzegajacy zbednych regul ktore sami wymyslili... zero luzu. moze dlatego tak malo osob w ogole sie odzywa... na servie moga sie przynajmniej swobodnie wyrazic...


Edit: pozwolilam sobie na usniecie Twojego marnego wpisku. zeby mi nie zanizal poziomu postu.


Last edited by on Fri Nov 16, 2007 2:58 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
xcool
Itens plx
xcool


Posts : 14
Join date : 2007-11-12
Location : Wroclaw, Poland

Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rollback, co dalej?   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 2:40 pm

noway dzieki ze blyszczysz swoim IQ 10 !
ty napewno nie bedziesz wiec bb. zegnam
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rollback, co dalej?   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 2:40 pm

No cuz moge powiedziec, jesli ludzie przestregaliby regul gry to zyloby nam sie wszystkim lepiej! To prosta zaleznosc: Szanuj nas, to i my bedziemy Ciebie szanowali. Hmm moze po prostu sa tylko "pozerami"? Wlasnie mowia cos miedzy soba zamiast upunlicznic swe odczucia badz zdanie na wiekszym forum, co?

noway wrote:
hehe nom lacze sie z Toba w bolu ze nie docenili
Twoich umiejetnosci moderatorskich/adminskich wczesniej i byles tylko
uzytkownikiem. ale za to teraz miales pole do popisu.. wiec?
Czy to jest kpina? Czy tylko wyraz "kolezenstwa"? No i wlasnie my "straznicy prawa" w grze badz na forum nie nawidzimy osob ktore psuja nasza prace i poswiecony nań czas...
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
noway
Newbie



Posts : 8
Join date : 2007-11-14

Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rollback, co dalej?   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 2:51 pm

Quote :
No i wlasnie my "straznicy prawa" w grze badz na forum nie nawidzimy osob ktore psuja nasza prace i poswiecony nań czas..

no i dobrze raczej nikt nie lubi.

nie nie kpilam.

Quote :
Szanuj nas, to i my bedziemy Ciebie szanowali.

heh male deja vu. ale niewazne.

szkoda tylko ze nie wszyscy przestrzegaja regul. zreszta raczej to niemozliwe.

wiesz... ja wlasnie upubliczniam swoje uczucia na forum i wlasnie zostalam zbluzgana od moderatora tematu xcoola za to ze mam Q10 ( nawiasem mowiac ale mi dowaliles.. zwijam sie w bolu na podlodze ! tak tu byla zamieszczona ironia/pogarda/kpina) poza tym ekhem.. czy to nie jest ublizanie uzytkownikowi forum? i to jeszcze moderator ktory powinien dawac przyklad innym nono..


xcool i dobrze ze nigdy nie bede bo ja wole isc do przodu a nie cofac sie w rozwoju. nie tak jak kochane dk.
Back to top Go down
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: WoW   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 6:25 pm

;/ Niedoz,ze Serwer nie pracuje tak jak ma pracowac i widac tylko dziennie po 50 osob na serwerze...a Powinno byc z 5 x Tyle Lub wiecej...To wy dobija cie jeszcze forum...

Mysle ze moglibyscie zakonczyc to cos i na taki temat gadac na PM lub cos w tym stylu...

i Niedziwie sie ze jest nas tu tak malo i bedzie coraz mniej bo nawet na forum nie da sie umiescic to co by sie chcialo... Suspect

Widze caly czas posty waszej trojki a wiecie czemu nie widze nowych osob bo jak widza jaka rozmowa prowadzi sie w polskim jezyku...To im sie odechcewa 100 Procentowo cos tu zamiescic...

Mysle ze nic wam z tego nie wyjdzie i zawsze tutaj bedzie tak brudno...Jesli kazdy bedzie smiecil...

A dlaczego cool jest moderatorem Polskich Postow??Przeciesz nie jest GameMaster-em
------------------------------------------------------------------------------------------------------ :
-Art prosze o kontakt zemna...
-Chcialbym bym porozmawiac jesli to mozliwe... lol!
Back to top Go down
Princess
Guest




Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rollback, co dalej?   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 3:01 am

Quote :
Niedoz,ze Serwer nie pracuje tak jak ma pracowac i widac tylko dziennie po 50 osob na serwerze...a Powinno byc z 5 x Tyle Lub wiecej...To wy dobija cie jeszcze forum...

lol mazi Ty myslisz ze to przez nasze posty na forum jest tylko 50 osob w grze? wez.. darze Cie szacunkiem ale to chyba powinines kierowac do lowreda a nie zwalac na nas wine..


Quote :
Widze caly czas posty waszej trojki a wiecie czemu nie widze nowych osob bo jak widza jaka rozmowa prowadzi sie w polskim jezyku...To im sie odechcewa 100 Procentowo cos tu zamiescic...

to samo napisalam.

zreszta ta rozmowa juz sie skonczyla.

SunShine.
Back to top Go down
Darth_Maul
Noob Killer
Darth_Maul


Posts : 59
Join date : 2007-11-14
Location : Sokołów Podlaski, Poland

Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rollback, co dalej?   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 3:25 am

W sumie maz ma racje... Zamiast siedziec na forum i gadac trrzeba zachecac ludzi do grania na dakillerze. Moze nie teraz, skoro lada moment ma sie skonczyc ta edycja...
Back to top Go down
Princess
Guest




Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rollback, co dalej?   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 3:33 am

IMO zeby ta edycja mogla sie skonczyc lowred powinien cos zrobic a przynajmniej oglosic odpowiednie ogloszenie na temat tego.. jak narazie ja tego nie widze zwlaszcza tego ze lowred .COS. zrobi.. wiec niewiem jaki jest sens w to wierzyc..
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rollback, co dalej?   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 6:21 am

Dobra mam tego dosc!

Dostawca intenetowy noway'a i Princess zostal zablokowany! Nie bedzie nikt mi ani Bladowi trul i mowil jakies smieci lamiac wszystkie zasady. Dostalas bana po jakiego grzybka zakladasz nowe konto zeby tu smiecic? masz zmienne ip cuz teraz blokada na dostawce cie zablokuje.
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
Sponsored content





Rollback, co dalej? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Rollback, co dalej?   Rollback, co dalej? - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Rollback, co dalej?
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» LOst Itemz

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu Forums :: Archives :: Season 2-
Jump to: