Mu Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu Forums

Join and stay with us forever!
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 GM PROSZE O RATUNEK!!!!!!!!!!!

Go down 
3 posters
AuthorMessage
GohanFazi
Itens plx



Posts : 19
Join date : 2007-12-19

GM PROSZE O RATUNEK!!!!!!!!!!! Empty
PostSubject: GM PROSZE O RATUNEK!!!!!!!!!!!   GM PROSZE O RATUNEK!!!!!!!!!!! Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 12:19 am

chodzi o to ze teleportowalem sie do crywolf zeby otwozycz boxy z golden tatali otwozylem wziolem item i chcialem sie teleportowac do lorenci i zawiesilo sie i nic nie mozna bylo zrobic wyszedelm z MU alt+F4 uruchamiajac ponownie MU i wpisujac passy nie weszlo mi do wyboru postaci mam tylko jedna postac o nicku Gohan prosze o bardzo szybka naprawe bo bardzo lubie grac na tym serverze jak sam wiesz pozdrawia Gohan
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

GM PROSZE O RATUNEK!!!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: GM PROSZE O RATUNEK!!!!!!!!!!!   GM PROSZE O RATUNEK!!!!!!!!!!! Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 12:59 am

sprawdz teraz, jesli nie zadzialalo wejdz na stronke dakillera zalogu sie n swoje konto i sprobuj warpnac chara ^^
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
GohanFazi
Itens plx



Posts : 19
Join date : 2007-12-19

GM PROSZE O RATUNEK!!!!!!!!!!! Empty
PostSubject: warpnac   GM PROSZE O RATUNEK!!!!!!!!!!! Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 1:25 am

dobra gm warpnolem chara i nic dalej nie chce mi wejsc caly czas miga mi ten kwadracik zolty ze jestem online a nie moge wejsc moze trzeba reset zrobic nie wiem



shadow jakbys nie zauwazyl to nick jest podany przeczytaj dobrze posta


Last edited by on Sun Feb 03, 2008 1:44 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
shadowx
Newbie



Posts : 9
Join date : 2008-01-13

GM PROSZE O RATUNEK!!!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: GM PROSZE O RATUNEK!!!!!!!!!!!   GM PROSZE O RATUNEK!!!!!!!!!!! Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 1:34 am

Pokazuje ci że char jest online??
Jeśli tak podaj nick i niech jakiś GM go Zdissconectuje Smile).


Edit1: Sorry nie czytałem uważnie Smile.
To niechcie jakiś GM zdssconecrtuje.
Chyba że już grasz.
Back to top Go down
Sponsored content





GM PROSZE O RATUNEK!!!!!!!!!!! Empty
PostSubject: Re: GM PROSZE O RATUNEK!!!!!!!!!!!   GM PROSZE O RATUNEK!!!!!!!!!!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
GM PROSZE O RATUNEK!!!!!!!!!!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu Forums :: Foreign Languages :: Polish-
Jump to: