Mu Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu Forums

Join and stay with us forever!
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Duży kłopot POPRAWCIE !!

Go down 
+6
Daniel13
Blake
koniu
mysliwy
anaconda
deryk11
10 posters
AuthorMessage
deryk11
Elite Spammer
deryk11


Posts : 84
Join date : 2007-11-15
Age : 42

Duży kłopot POPRAWCIE !! Empty
PostSubject: Duży kłopot POPRAWCIE !!   Duży kłopot POPRAWCIE !! Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 1:13 am

Witam, chcę poinformować iż istnieje błąd, który powoduje zapełnienie kufra i uniemożliwia cokolwiek kupić, czy też podnieść . Czyli pola w kuwsze są zapełnione a jest to nie widoczne i nie można tam nic z niego wyrzucić, przy dropie pokazuje się nieraz sama cyfra i to pewnie jest ten problem .
Proszę poprawcie to bo niektórzy nie mogą normalnie grać tylko można nabijać rr i nic innego !!!!
Back to top Go down
anaconda
Itens plx
anaconda


Posts : 13
Join date : 2007-12-16
Age : 32
Location : Konin, Poland

Duży kłopot POPRAWCIE !! Empty
PostSubject: Problem z czescia ekwipunku   Duży kłopot POPRAWCIE !! Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 5:08 am

Mam podobny problem jesli nie ten sam. U mnie na postaci AdrianekSM w ekwipunku jest pole, do ktorego nie mozna nic wlozyc. Jest jakby nieobecne, to bardzo przeszkadza, czuje sie jakbym mial tylko 3/4 ekwipunku swojej postaci. Gdy naloze jakikolwiek item na to pole, dany item spowrotem wraca tam gdzie byl. Fajnie ze podwyzszono exp i wprowadzono blessy oraz life's do shopu, ale ten blad powinien zostac naprawiony. Pozdrawiam.
Back to top Go down
http://tenis-ziemny-z-adrianem-i-sebastianem.bloog.pl
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 34
Location : Rzeszów/Poland

Duży kłopot POPRAWCIE !! Empty
PostSubject: Re: Duży kłopot POPRAWCIE !!   Duży kłopot POPRAWCIE !! Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 5:42 am

Heh bardzo dziwny problem.Wygląda to jak znajomu bug ze starych wersji
ale to troche mało prawdopodobne.Jest to shadow bug.Ale raczej sam się
nie zrobił.Albo wy coś kombinujecie albo może jakiś hacker znowu.



Hehe stary dobry bug.Pamietam czasy jak za pomoca tego
buga dalo sie ... eh chyba sie zagalopowalem.No dobra to moze jednak
nie bede pisal do czego byl uzywany.Myslalem ze to juz przeszlosc ale
jak widac nie.Szkoda tylko ze webzen do tej
pory tego nie naprawil w clientach.Co do serwa no to jest znowu troszke
roboty do zrobienia.


Last edited by on Mon Feb 04, 2008 12:44 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
deryk11
Elite Spammer
deryk11


Posts : 84
Join date : 2007-11-15
Age : 42

Duży kłopot POPRAWCIE !! Empty
PostSubject: Re: Duży kłopot POPRAWCIE !!   Duży kłopot POPRAWCIE !! Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 7:02 am

Co ? my kombinujemy, Kazopl mnie prosił abym napisał o tym bo on w
ogóle nie ma miejsca, ja mam zajęte z 4 pola na DL a Elf 8 , i nieraz
widzę że z boksów coś wypada i znika . A my naprawdę nic nie
kombinujemy to się zaczęło podczas nocnego restartu kiedy pojawiał się
komunikat że serwer pad z dwa dni temu czy trzy. Wcześniej pojawił się
komunikat na ekranie iż serwer zostanie wyłączony na 4 minuty .
Dodam że dla kazopl jest to bardzo duży problem



Nie powiedzialem ze na pewno.Poprostu staram sie pomoc i znalezc przyczyne tego zjawiska.Moze w takim razie serwer crashnal .
Back to top Go down
koniu
Itens plx
koniu


Posts : 18
Join date : 2007-12-30
Age : 74

Duży kłopot POPRAWCIE !! Empty
PostSubject: Re: Duży kłopot POPRAWCIE !!   Duży kłopot POPRAWCIE !! Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 8:02 am

po 1 kliknijcie na to
po 2 przenieiscie to do sklepu swojego
po 3 zrobice resa i kłopot zniknie
pozdrawiam
Back to top Go down
http://zal.pl
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Duży kłopot POPRAWCIE !! Empty
PostSubject: Re: Duży kłopot POPRAWCIE !!   Duży kłopot POPRAWCIE !! Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 9:22 am

No tak to jest shadow bug niestety ktory ciagle pojawia sie na serwerach Smile
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
deryk11
Elite Spammer
deryk11


Posts : 84
Join date : 2007-11-15
Age : 42

Duży kłopot POPRAWCIE !! Empty
PostSubject: Re: Duży kłopot POPRAWCIE !!   Duży kłopot POPRAWCIE !! Icon_minitimeTue Feb 05, 2008 12:11 am

Sory ale tego wcale nie widać i przy kliknięciu nie ma żadnej reakcji , wygląda to jak czyste pole, ale nic tam nie wchodzi.Próbowałem tak zrobić jak doradzałeś :
po 1 kliknijcie na to
po 2 przenieiscie to do sklepu swojego
po 3 zrobice resa i kłopot zniknie
pozdrawiam

i nadal to samo, proszę znajcie coś bo kazo mnie zamęczy abym czegoś szukał bo nie może grać ma wypełniony cały ekwipunek "spacio podnosił na arenie" What a Face Exclamation
Musze go namówić aby za logował się na forum (w stydliwy czy co?)
Widzę że coraz więcej ludzi ma ten sam problem affraid
Back to top Go down
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 34
Location : Rzeszów/Poland

Duży kłopot POPRAWCIE !! Empty
PostSubject: Re: Duży kłopot POPRAWCIE !!   Duży kłopot POPRAWCIE !! Icon_minitimeTue Feb 05, 2008 9:06 am

No raczej metoda tutaj opisywana nie przyniesie zadnego
rezultatu.Mozecie probowac jak chcecie moze cos akurat ale mi sie
raczej nie wydaje.Jak juz napisalem webzen powinien to wkoncu naprawic
w swoich clientach no albo moze lowred jak da rade.

Deryk powiedz Kazowi ze tutaj nie bijemy .Niech sie regnie na forum i
jak ma jakis problem to niech pisze tutaj.Mysle ze kto tylko moze
postara sie pomoc.Od tego jest forum serwerowe.
Back to top Go down
deryk11
Elite Spammer
deryk11


Posts : 84
Join date : 2007-11-15
Age : 42

Duży kłopot POPRAWCIE !! Empty
PostSubject: Re: Duży kłopot POPRAWCIE !!   Duży kłopot POPRAWCIE !! Icon_minitimeTue Feb 05, 2008 4:00 pm

To dalej się rozwija, i ja zaraz też nie będę miał miejsca w ekwipunku, nie chcącA coś podniosłem, oni muszą coś z tym zrobić, bo jaki sens jest grać kiedy nie można handlować, brać udziału w ewentach (nic nie wezmę bo ful), podnosić dobrych itemków itd.. kiedy ludzie zapełnią swoje ekwipunki i będą zmuszeni grać nową postacią zaczynając od 0 lvl i 0 rr hm.. będzie za puzino !!!
Na razie to wygląda tak Image Hosted by ImageShack.us

te czyste pola są zajęte
Niektórzy gracze pytają o to jak się tego pozbyć, czyli mają ten sam problem, zaraz może to urosnąć do dużego" kłopotu " dla graczy i ....
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Duży kłopot POPRAWCIE !! Empty
PostSubject: Re: Duży kłopot POPRAWCIE !!   Duży kłopot POPRAWCIE !! Icon_minitimeWed Feb 06, 2008 5:16 am

Tak mam to samo dzis pogadam z dakillerem i lowredem o tym. Deryk zadanie na dzi sto zrob liste graczy z tym bugiem, jak wroce z roboty to tez popytam
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
deryk11
Elite Spammer
deryk11


Posts : 84
Join date : 2007-11-15
Age : 42

Duży kłopot POPRAWCIE !! Empty
PostSubject: Re: Duży kłopot POPRAWCIE !!   Duży kłopot POPRAWCIE !! Icon_minitimeWed Feb 06, 2008 2:02 pm

A więc niki ludzi :
DarKSarn
Michaz15
kazopl
kazo11
KodiPL
DerykPL
darek
kuna
Bobi
Gargi
KoZaK99
mexyk
90KOZANO90
na razie tylu bo dziś mam mało czasu i nie mogłem dłużej pograć i popytać, musze się przygotować do prestacji na kolegium w pracy. A bym zapomniał o ( Gohan ) , nie wiem czy poprawnie to napisałem
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Duży kłopot POPRAWCIE !! Empty
PostSubject: Re: Duży kłopot POPRAWCIE !!   Duży kłopot POPRAWCIE !! Icon_minitimeWed Feb 06, 2008 2:24 pm

Nasza wina! Byly nowe itemki, ktore nie dzialaly poprawinie i zapomniano je usunac. Wasze inventora beda naprawione poczekajcie tylko chwile. Dzieki Deryk za pomoc! Ja nie moge nic zrobic bo ktos mnie zbanowal Sad
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 34
Location : Rzeszów/Poland

Duży kłopot POPRAWCIE !! Empty
PostSubject: Re: Duży kłopot POPRAWCIE !!   Duży kłopot POPRAWCIE !! Icon_minitimeThu Feb 07, 2008 10:21 am

No widze ze da sie naprawic problem.Fajnie.A tak wogole to dobra robota deryk.Milo ze sa ludzi ktorzy pomagaja.

Btw.ciekawe kto cie zbanowal Blake??Razz
heh chyba mozemy sie domyslic.
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Duży kłopot POPRAWCIE !! Empty
PostSubject: Re: Duży kłopot POPRAWCIE !!   Duży kłopot POPRAWCIE !! Icon_minitimeThu Feb 07, 2008 11:48 am

Cala list zostala przekazana adminowi , na pewno cos z tym zrobimy! Abana nie wiem za co? On mowili ze to jakis bug lol
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
Daniel13
Newbie



Posts : 6
Join date : 2008-02-07

Duży kłopot POPRAWCIE !! Empty
PostSubject: Re: Duży kłopot POPRAWCIE !!   Duży kłopot POPRAWCIE !! Icon_minitimeThu Feb 07, 2008 12:19 pm

Witam.
Mam ten sam problem i dopisuje się do listy graczy. Moj nick w grze to ShadowPL. A i mam pytanie czy jak bendziecie czyscic inventory to czy to co mam na sobie też zniknie? Chodzi o to że jak bendziecie czyscic inventory to czy jak bende mial na sobie moj set to czy go tez nie bendzie czy tylko zniknie wszystko to co bendzie w ekwipunku ?
Back to top Go down
Neos_XD
Newbie



Posts : 5
Join date : 2008-02-07

Duży kłopot POPRAWCIE !! Empty
PostSubject: Re: Duży kłopot POPRAWCIE !!   Duży kłopot POPRAWCIE !! Icon_minitimeThu Feb 07, 2008 12:31 pm

chce sie dopisac do tej listy nick Neos
Back to top Go down
Truth
Newbie
Truth


Posts : 2
Join date : 2008-02-04

Duży kłopot POPRAWCIE !! Empty
PostSubject: Re: Duży kłopot POPRAWCIE !!   Duży kłopot POPRAWCIE !! Icon_minitimeThu Feb 07, 2008 1:46 pm

ja tez chcialbym dopisac sie do listy, nick w grze Truth
Back to top Go down
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Duży kłopot POPRAWCIE !! Empty
PostSubject: Re: Duży kłopot POPRAWCIE !!   Duży kłopot POPRAWCIE !! Icon_minitimeThu Feb 07, 2008 4:13 pm

mozna mi pomuc?? nie moge wyciagnac nic z depo ;/ z gory Dziekuje !scratch
Back to top Go down
deryk11
Elite Spammer
deryk11


Posts : 84
Join date : 2007-11-15
Age : 42

Duży kłopot POPRAWCIE !! Empty
PostSubject: Re: Duży kłopot POPRAWCIE !!   Duży kłopot POPRAWCIE !! Icon_minitimeFri Feb 08, 2008 4:15 am

Jak widać to na pewno wszyscy gracze mają ten problem z ekwipunkiem, nawet souli nie mogą rozpakować ^^ i wziąć coś z depo . A jednak bana można dostać za darmo ^^
Nawiązując do pytania Daniel13
A i mam pytanie czy jak bendziecie czyscic inventory to czy to co mam na sobie też zniknie? Chodzi o to że jak bendziecie czyscic inventory to czy jak bende mial na sobie moj set to czy go tez nie bendzie czy tylko zniknie wszystko to co bendzie w ekwipunku ?
To chcę dodać czy wszystko zniknie z ekwipunku ? Mam pozabierać stamtąd cenne itemki ? czy tylko te z błędem ?
A tak w ogóle dzięki za pochwały " rosnę do góry" ^^
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Duży kłopot POPRAWCIE !! Empty
PostSubject: Re: Duży kłopot POPRAWCIE !!   Duży kłopot POPRAWCIE !! Icon_minitimeFri Feb 08, 2008 4:54 am

Wyczyszczony bedzie albo aly plecak albo usuniemy tylko te zbugowane itemki. Plecak znaczy tylko plecak wasze zbroje itp zostana! Wszystkie wartosciowe przedmioty, ktore aktualnie macie w plecaku proponuje wrzucic do skrzyni
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
deryk11
Elite Spammer
deryk11


Posts : 84
Join date : 2007-11-15
Age : 42

Duży kłopot POPRAWCIE !! Empty
PostSubject: Re: Duży kłopot POPRAWCIE !!   Duży kłopot POPRAWCIE !! Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 3:07 pm

Problem pozostał tylko w mniejszej skali. zwolniło mi tylko 4 pola a reszta nadal zajęta, zniknęły itemki z bugiem do podnoszenia, super już nic się nie doczepi do plecaka ale z plecaka nie wszystko usunięto np: Kazo ma tylko 7 kratek wolnych No No No
Back to top Go down
Tom3k
Newbie



Posts : 1
Join date : 2008-02-11

Duży kłopot POPRAWCIE !! Empty
PostSubject: Help   Duży kłopot POPRAWCIE !! Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 4:56 am

Ja też się dopisuje do listy moj nick w grze to Tom3kDL
Duży kłopot POPRAWCIE !! Screen021112490000hj1
Back to top Go down
Sponsored content





Duży kłopot POPRAWCIE !! Empty
PostSubject: Re: Duży kłopot POPRAWCIE !!   Duży kłopot POPRAWCIE !! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Duży kłopot POPRAWCIE !!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu Forums :: Foreign Languages :: Polish-
Jump to: