Mu Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu Forums

Join and stay with us forever!
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Server :/

Go down 
+3
mysliwy
Blake
Daniel13
7 posters
AuthorMessage
Daniel13
Newbie



Posts : 6
Join date : 2008-02-07

Server :/ Empty
PostSubject: Server :/   Server :/ Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 8:14 am

Witam.
Hmmm moim zdaniem server bardzo się popsuł przez ostatnie tygodnie... :/
Na początku fajnie się grało exp 800x był bardo dobry i wystarczał biłem resa w 20-25min. Nie było w sklepie souli ostatnich zbroi chaosów i dobrych broni...
A teraz exp 2000k w sklepach żenada soule blesy wszystko co się chce to bezsens to co za gra ? Ani pochandlowac ani nic.. Nabiłem moim BK max staty (66 res) i miałem nabijac max staty SM ale szczerze nawet nie chce mi się wchodzic na ten server teraz... Wczesniej grało 20-25 osób to mało ale zawsze cos a teraz gra 12-18... Nie wiem mam nadzieje że to co napisałem będzie wzięte pod uwage a jak nie to trudno bo z chęcią bym pograł jeszcze na tym servie bo jest super tylko troche przesadziliscie. Po pierwsze soule w sklepie są niepotrzebne ostatnie zbroje i dobre bronie też... Po drugie po co taki duży exp 2000k ?? 800 wystarczy w zupełności.. Hmmm co tam jeszcze no głównie te soule w sklepie i ten exp no i zbroje ostatnie :/
To chyba wszystko. takie jest moje zdanie...

Acha sorka jeszcze coś: Czemu graczy kupują od GM sobie sety Dark Knighta +ref+dsr exc itpp to też jest bezsensu i potem wez sobie duel zrób z takim... Mój kumpel kupił full set DK +ref+dsr od Gm'a za wingi 3 poziomu ^^
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Server :/ Empty
PostSubject: Re: Server :/   Server :/ Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 8:46 am

My tez nie rozumiemy calej tej zabawy z tym expem drope i innymi rzeczami. Ktory gm sprzedal komus set?
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
Daniel13
Newbie



Posts : 6
Join date : 2008-02-07

Server :/ Empty
PostSubject: Re: Server :/   Server :/ Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 9:00 am

Nie wiem który GM a może to był admin ale wiem że sprzedał na 100% chyba że mój kumpel kłamał ale na 99% nie a z tym serverm teraz to jest porażka 7 osób Online... Ja bym proponował bardzo duże zmiany bo server naprawde był bardzo dobry a dopuki nic się nie zmieni na lepsze to nawet na niego nie wchodze bo po tych wszystkich zmianach wszedłem zobaczyłem co jest narobione i wyszedłem...

Ach sorki jeszcze coś z tym kupowaniem żeczy od GM to nie pierwszy raz słyszałem niektuży sobie BB pokupywali... To wogule jest przegiencie każdy powinien dochodzic sam do wszystkiego a nie ja ide do gm daje mu item albo dobrze zagadam i dostaje co tylko chce...
Back to top Go down
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 33
Location : Rzeszów/Poland

Server :/ Empty
PostSubject: Re: Server :/   Server :/ Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 9:10 am

Z wszystkim sie zgodze oprocz expa.Wiesz nie kazdy chce grac na expie
800 bo niekazdy ma na to czas.Mysle ze jak wczesniej bylo 3000 to teraz
moze byc 2 i bedzie w sam raz bo to jest taki posredni exp.Co do
sprzedawania itemkow to juz mnie chyba nic nie zaskoczy.Nie pierwszy i
raczej nie ostatni raz.Co do souli i dobrych itemow w sklepach to to
jest narazie do testow a potem to napewno zniknie ze sklepow.
Back to top Go down
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

Server :/ Empty
PostSubject: Re: Server :/   Server :/ Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 9:15 am

tez uwazam ze admini ida w z lym kierunku ciagle wprowadzaja jakies zmiany,ulepszenia a grywalnosc spada...nie mowie ze nie sa one potrzebne... wkoncu MU sie cialge rozwija ale nalezy to wprowadzac z umiarem...exp i drop sa juz teraz wysokie a pojawila sie ankieta zeby zrobic jeszcze wieksze.. exp 10000 lol...kolejna rzecz to zwiekszenie max lvlu i statow tez zupelnie niepotrzebne bedzie liczylo sie tylko expienie i nic wiecej...kamienie w sklepie i inne rzeczy,100% na udane pranie wingow 3lvl,super drop z boxow typu blue chocolate[DK,venom,sunlight,bb itp] i wogolee drop gdzie z co drugiego moba leca exc itemki tez przesada...ludzi gra niestety coraz mniej i nie zanosi sie zeby przybylo...a jest coraz gorzej

ps:jesli admini uwazaja to za testy to powinien po testach nastapic wipe anie jestem przekonany czy to takie pewne
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
Daniel13
Newbie



Posts : 6
Join date : 2008-02-07

Server :/ Empty
PostSubject: Re: Server :/   Server :/ Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 9:19 am

No wsumie na upartego exp 2k mogłby byc ale cała reszta to jadna wielka porażka... ale że te itemy i soule znikno to też bendzie zle... Rozmawiałem z duża iloscią graczy i wszyscy nakupywali sobie cale depo souli na wypadek jakby je usuneli... Ja bym osobiscie proponowal res acc nie wiem czy to dobry pomysł ale dlamnie to by rozwiązało wszystkie problemy bo teraz gracze majo seta od GM kupe souli w depo i tak dalej... a po resie acc bym wszystko zrobil postaremu exp 2k moglby byc w shopie kicha sety do dragon albo brass slabe bronie i brak souli i chaosow w sklapie... I oby byly dobre spoty w lorenci koniecznie... wtedy bardzo fajnie sie gra. A ja po res acc i moich dwóch kumpli grało by napewno jeszcze na tym servie a teraz to i tak jest jedna wilka lipa bo z tego ci widze to gra 4-7 osób ^^...
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Server :/ Empty
PostSubject: Re: Server :/   Server :/ Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 9:22 am

No ale wiecie tu powraca odwieczny spor GMowie a ownerzy czy tez gracze a ownerzy. My chcemy, ylumaczymy mowimy jaka mamy opinie a oni i tak na to leja! Misiek czy ktos kiedykolwiek zapytal nas co sadza gracze odnosnie expa czy moze kto moglby byc nowym gmem? NIE! w ogole my tu robimy staramy sie a tu dupa!
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

Server :/ Empty
PostSubject: Re: Server :/   Server :/ Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 9:26 am

racja jeszcze podczas 2 sezonu wielookrotnie rozmawialem z lowredem na temat 3 sezonu i jego ustawien...za kazdym razem twierdzil ze wszystko razem z graczami przedyskutujemy ale nic takiego nie mialo miejsca..zrobili jak chcieli i dalej to trwa......to wlasnie my jestesmy najwiecej na serwie i znamy jego realia a o zdanie nas nikt nie pyta
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
Daniel13
Newbie



Posts : 6
Join date : 2008-02-07

Server :/ Empty
PostSubject: Re: Server :/   Server :/ Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 9:27 am

Hmm ale kamieni w shopi nie powinno byc żadnych oprcz blesow...
Jak są soule chaosy life itp to dlamnie gra nie ma wogule sensu... tylko tyle że nabijasz resy... Dajmy na to masz item exc GD armor i oczywiscie idziesz odrazu do sklepu kupujesz soule blesy i chaosy idziesz do pralki robisz go na +13 i koniec Smile a jak nie mas kamieni w sklepie to trzeba się troche natrudzic żeby miec fajny set zrobiony na +13 i to ma sens a druga sprawa handel pomiendzy graczami wczesniej jak nie bylo souli to sie fajnie handlowalo a teraz porażka...
Back to top Go down
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 33
Location : Rzeszów/Poland

Server :/ Empty
PostSubject: Re: Server :/   Server :/ Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 9:51 am

O widze ze ktos wkoncu raczyl zauwazyc to co juz dawno napisalem
odnosnie pytania sie graczy o zdanie (i nie tylko graczy)
,robienia ankiet itd. itp.
Co do expa to 10k to rzeczywiscie nieracjonalny pomysl no bo poco az
tyle.Tak samo z tym max lvlem i statami no bo na co to komu ze sobie
nabije 700 lvl i 65 k staty.Pewnie z tego wyjdzie wiecej problemow niz
korzysci bo znajac zycie beda co chwile speed bugi itp.
Back to top Go down
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

Server :/ Empty
PostSubject: Re: Server :/   Server :/ Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 10:09 am

to na co czekamy trzeba cos zrobic zeby to sie zmienilo...to w koncu ma byc serwer dla graczy a nie adminow...czekam na wasze propozycje bo samym narzekaniem i pisaniem tutaj nic nie zdzialamy przeciez nawet nie wiedza o czym piszemy:P
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
deryk11
Elite Spammer
deryk11


Posts : 84
Join date : 2007-11-15
Age : 42

Server :/ Empty
PostSubject: Re: Server :/   Server :/ Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 10:27 am

Hmm.. powiem tak teraz ta gra zrobiła się nudna, żadnego handlu no bo co będzie tak zwaną gotówko, po przednio były soule teraz są w sklepie!!! lub dobre itemki teraz każdy je ma !!!!! Moim skromnym zdaniem ustawienia powinny być takie jak w 2 sezonie, tylko zmniejszone expo 2kk . Z tego co widzę my możemy sobie pisać a oni zrobią co chcą Suspect Suspect Suspect
Back to top Go down
Daniel13
Newbie



Posts : 6
Join date : 2008-02-07

Server :/ Empty
PostSubject: Re: Server :/   Server :/ Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 10:34 am

Jestem dokładnie takiego samego zdania co deryk...
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Server :/ Empty
PostSubject: Re: Server :/   Server :/ Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 10:56 am

Dla mnie exp 3k taki jak tu zawsze byl to za duzo a gra staje sie szybko nudna. Zadnych jeweli w sklepie nawet blessow! proste zbroje i jakies smieci w sklepach, zaproszenia na lepsze eventy tylko dostepne z dropa lub pralki. EXP 500 wzwyz ale nie wiecej niz 2k, DROP jakies 50%. Staty moga byc jakie tam sobie upodobaja. Generalnie exc itemki moglyby leciec ciutke szybciej niz na globie a ludzie doceniliby nasza prace i eventy, ktorych i tak jest czasem za duzo a nagrody sa po prostu nie do przyjecia. Mozna by zrobic tak ze exp roslby 2krotnie z kazda nowa rasa w party np:
Exp samotny - 500
Exp(dk+elf) - 600
EXP(dk+elf+dw) - 700
EXP(dk+elf+dw+mg) - 800
EXP(dk+dw+elf+mg+dl) - 900

I wtedy ludzie pomagaliby sobie expic a nie tylko killowali sie nawzajem lub ksowali. Itemki Exc bylyby rarytasem i kazdy by sie wyroznial a nie w tydzien 125 setow+13+dd+dsr+ref
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
Daniel13
Newbie



Posts : 6
Join date : 2008-02-07

Server :/ Empty
PostSubject: Re: Server :/   Server :/ Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 11:00 am

Dokładnie Blake bardzo dobrze to zaplanowałeś taki serv byłby idealny... Ha moje mażenie aby powstał taki serv od dawna czekam na podobny... Teraz tylko trzeba by było pogadac z adminem ale pewnie nic go to nie obchodzi i będzie robil po swojemu... No ale nic pogadac sobie zawsze mozna ja tylko poruszyłem ten temat...
Back to top Go down
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

Server :/ Empty
PostSubject: Re: Server :/   Server :/ Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 11:11 am

no tak tylko teraz przydaloby sie to o czym my tu mowimy/piszemy przelozyc na angielski i dac to do oceny wszystkim zeby dalo to jakis skutek...kazdy kto uwaza podobnie jak my moglby sie tez wypowiedziec i zostawic swoja opinie

ps:wielu moich starych znajomych z serwa mysli podobnie i tez sie napewno wypowiedza w tej sprawie
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
ZaBiJaKa
Newbie



Posts : 7
Join date : 2008-02-09

Server :/ Empty
PostSubject: Re: Server :/   Server :/ Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 12:26 pm

blake bardzo dobry pomysl masz tylko ciekawe czy admin go zrealizuje...
Back to top Go down
deryk11
Elite Spammer
deryk11


Posts : 84
Join date : 2007-11-15
Age : 42

Server :/ Empty
PostSubject: Re: Server :/   Server :/ Icon_minitimeFri Feb 22, 2008 12:29 am

Co do exp od 500 do 900 to jedni będą chwalić inni narzekać, tak jak wcześniej to było " bo się taki nie urodził co by wszystkim dogodził "
i dlatego proponuje ustawienia z 2 sezonu z zmniejszonym exp, ale nie tak radykalnie . 2 sezon pokazał iż przy takich ustawieniach jest sporo graczy i gra nie była nudna, więc nie wiem dlaczego zaczęli kombinować . Jestem ciekaw co z tego naszego pisania wyniknie scratch monkey afro
Back to top Go down
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Server :/ Empty
PostSubject: Re: Server :/   Server :/ Icon_minitimeFri Feb 22, 2008 8:33 am

dobra ale to ze masz soule i blessy w sklepach to nic nie znaczy bo uzbieraj set dsr dd rf +13 z takim dropem
Mysle ze exp moglby byc troche mniejszy a co do souli to juz nie mowie ze powinny zostac albo powinny byc skasowane bo zobacz jaki masz drop exe itemow i czy to jest bez sensu kiedy masz set +max mana...
I nie ma wszystkiego w barze co niby takie najwazniejsze dla graczy bo to ze soule sa to nic nie znaczy jak dobrze widzialem to nie ma piorka
a znajdz mi piorko w grze Idea Idea moze na arenie znajdziesz Shocked Shocked
Back to top Go down
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 33
Location : Rzeszów/Poland

Server :/ Empty
PostSubject: Re: Server :/   Server :/ Icon_minitimeFri Feb 22, 2008 8:38 am

No to ja bym dal exp 2k i by raczej wszystkim w miare pasowalo bo nie
za malo i nie znowu strasznie duzo.Co do zaproszen to jednak bym
wrzucil do sklepu bo nikomu sie niechce tego robic.A jesli chodzi o
drop exc itemkow to owszem mozna by zrobic zeby lecialy naprzyklad
tylko z boxow a wyeliminowac exc drop z mobkow.No i oczywiscie nasi
kochani GM-owie robili by nam od czasu do czasu prezenty w postaci
eventa w ktorym exc itemki by byly do zgarniecia i wtedy wedlug mnie
byloby fajniej.
Co do tego expa od 500 do 900 to na tym servie to napewno nie przejdzie wiec to raczej odpada.

Deryk ma racje co do tego ze na 2 sezonie gralo sporo osob i gra nie
byla nudna wiec moze warto by bylo zrobic podobnie tylko ze zmniejszyc
exp z 3k do 2k i drop rowniez w sposob opisany wyzej.
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Server :/ Empty
PostSubject: Re: Server :/   Server :/ Icon_minitimeFri Feb 22, 2008 10:59 am

Zaproszenia ok ale np juz do BS 4-5 Sky 4-5 itp moglyby byc tylko do prania Smile To by urozmaicilo gre. Problem w tym ze nie graliscie dlugo na takim expie a gra sie na prawde milo! Z reszta ta radosc z full party Razz. Niektore serwery np. ZhyperMU ktore jest klasa sama dla siebie maja po 5000 exp a l;udzie tam graja a czemu? Bo set nie leci w ogole exc a ludzie wydaja kupe realnej kasy zeby zakupic te sety Smile
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Server :/ Empty
PostSubject: Re: Server :/   Server :/ Icon_minitimeFri Feb 22, 2008 6:12 pm

Blake nie porownoj ZhyperMU do Dakillera bo naprawde nie ma z czym...
ZhyperMU jest bardzo zadbane oraz to ze ma maly Exp jest dopasowane do wszystkich innych czesci gry. co do full PT jest to wspaniale bo mozna poznac nowych ludzi ktorzy chca sie przylaczyc do PT ale zadko co da ktos PT bo w tych czasach ludzie sie szczypiá ^^
Back to top Go down
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

Server :/ Empty
PostSubject: Re: Server :/   Server :/ Icon_minitimeSat Feb 23, 2008 3:58 am

z tego co sie dowiedzialem nie zamierzaja nic zmieniac......twierdza ze to gracze chca taki serwer i dlatego ustawienia sa wlasnie takie tylko jak sie pytam ktorzy gracze to nic nie mowia,potem mowie zrobcie ankiete to zobaczycie jakie ustawienia chca ludzie i ciagle spiewka ze chca wlasnie takie jak jest teraz i nie ma sensu nikogo pytac looooooooool......nawet kamienie w sklepach maja zostac zaaaaaaaaaaaaal

ps:to forum juz nie jest oficjalnym dakillera,stwierdzili ze zle prowadzimy forum i ze zrobia swoje :/ jak zwykle to bedzie szajs
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Server :/ Empty
PostSubject: Re: Server :/   Server :/ Icon_minitimeSat Feb 23, 2008 7:00 am

Tak w ofgole lowred sie na mnie obrazil za ta cofke co zrobilismy z postami i ze niby to ja mu odebralem moce aDmina forum kieyd to wszystkie dostepy byly kasowane podczas tego restora! Niecvh robia co chca! Mi sie zepsul klient i chyb anie sciagne go na nowo,
Pozdro!
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 33
Location : Rzeszów/Poland

Server :/ Empty
PostSubject: Re: Server :/   Server :/ Icon_minitimeSat Feb 23, 2008 9:48 am

O lol jaki zal.Teraz chyba lowred przegial i nieweim czy ludzi tu
zechca jeszcze grac.To co wybrawiaja w tej chwili to juz naprawde
przechodzi wszelkie ludzkie pojecie.Jak oni zrobia forum to juz widze
jakie ono bedzie.Gowniane na ktorym ktos napisze posta raz na tydzien i
to tylko dlatego ze mu sie konto zepsulo ale przewalil staty.Na dodatek
na odpowiedz bedzie czekal kolejny tydzien i mu sie odrazu odechce
grac.I raczej watpie zeby zrobili dzialy jezykowe wiec chyba moga sobie
to forum odrazu wywalic do smieci.
Back to top Go down
Sponsored content





Server :/ Empty
PostSubject: Re: Server :/   Server :/ Icon_minitime

Back to top Go down
 
Server :/
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Is The Site Down?
» Server Rules
» SERVER O CO CHODZI
» Pinoy Dito tau
» Server problems!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu Forums :: Foreign Languages :: Polish-
Jump to: