Mu Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu Forums

Join and stay with us forever!
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Wasze screeny!

Go down 
+4
MaZ_WizZ
AragoRn
Darth_Maul
Blake
8 posters
AuthorMessage
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Wasze screeny! Empty
PostSubject: Wasze screeny!   Wasze screeny! Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 10:25 am

Witam!

Chcialbym rozpoczac cos w stylu konkursu na najfajniesze zdjatko o tematyce mu. Maja to byc screeny lub kazdy concept art zwiazany z MU. Jest to konkurs wiec raz na tydzien ktos zdobedzie nagrody za najciekawsze prace Very Happy
Wszystkie zamieszczone tu obrazki wklejajcie w miniaturkach badz od razu
Code:
[img]adres obrazka[/img]
Prace beda sprawdzane przez jury wiec nie ma mowy o jakim kolwiek oszukiwaniu. Kazdy kto dopusci sie proby oklamania nas zostanie zdyskwalifikowany!
Rozwazam rowniez nad przeniesieniem tego tematu na dzial ogolny zeby kazdy mogl wziac w nim udzial, poki co niech sie to tu rozrasta a jak bedzie? ZOBACZYMY! Razz

P.S.
Temat numer 200 Razz
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
Darth_Maul
Noob Killer
Darth_Maul


Posts : 59
Join date : 2007-11-14
Location : Sokołów Podlaski, Poland

Wasze screeny! Empty
PostSubject: Re: Wasze screeny!   Wasze screeny! Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 11:27 am

Wasze screeny! Muu10

Jak wam sie podoba?


Last edited by on Sat Nov 24, 2007 7:59 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Wasze screeny! Empty
PostSubject: Re: Wasze screeny!   Wasze screeny! Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 12:06 pm

jest poradnike mego autorstwa w dziale problems: "how to upload the images? (Tutorial)" opisane jest wszystko krok po kroku. poszuaknie czegos na forum nie boli Sad no chyba ze baardzo chcesz nam posmiecic troche na serwere to mozesz wrzucic pliki na serwer forum uzywajac galerii i podajac link do obrazka
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Wasze screeny! Empty
PostSubject: Re: Wasze screeny!   Wasze screeny! Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 12:09 pm

No to malutki refresh! 2 screeny z dzisiejszego drop eventa, szkoda ze z wyscigu nie mam bo bylo sporo wiaaaary! To mnie cieszy - duuuza frekwencja na eventach Smile
Wasze screeny! Screen21 Wasze screeny! Screen22
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

Wasze screeny! Empty
PostSubject: świeta   Wasze screeny! Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 5:25 am

mam cos fajnego,to z okazji zblizajacyh sie swiat bozego narodzenia:P mam nadzieje ze sie wam spodoba
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com Image hosted by servimg.com
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Wasze screeny! Empty
PostSubject: ..   Wasze screeny! Icon_minitimeTue Dec 11, 2007 6:06 am

Aragorn Nosz To jest Prze Piekne zwlaszcza ta Choinka. Wogole nie wiedzialem ze ktos takie cos wymysli na Serwerze. No ale widac ze Ktos Pomyslal Razz



A odemnie Tez Wesolych Swiat wam Zycze i Dobrego Karpia Razz santa cheers
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Wasze screeny! Empty
PostSubject: Re: Wasze screeny!   Wasze screeny! Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 11:17 am

Wasze screeny! Screen18
Wasze screeny! Screen19

Przedswiatevzny, mroczny wyscig thunder liche! Smile Wkazalem sie kreatywnoscia, nie?
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
Thingol
Quite Interested
Thingol


Posts : 21
Join date : 2007-12-18

Wasze screeny! Empty
PostSubject: Thingol   Wasze screeny! Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 3:37 am

Wasze screeny! Screen22
Wasze screeny! Screen23
Wasze screeny! Screen24
Wasze screeny! Screen25
Wasze screeny! Screen26
Wasze screeny! Screen27
Wasze screeny! Screen28
Back to top Go down
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Wasze screeny! Empty
PostSubject: Re: Wasze screeny!   Wasze screeny! Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 8:26 am

No to Co sadzi cie o tym???
Wasze screeny! Screen65
Back to top Go down
Angel007pl
Mu Apprentice
Angel007pl


Posts : 45
Join date : 2007-12-17

Wasze screeny! Empty
PostSubject: Re: Wasze screeny!   Wasze screeny! Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 9:03 am

Tak szczerze to ujdzie w tloku ale arcydzielo to to nie jest.
Back to top Go down
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Wasze screeny! Empty
PostSubject: Re: Wasze screeny!   Wasze screeny! Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 9:29 am

hehehhe wiem ale nie ma takich dokladnych obrazkow na necie zbey to dopasowac ;/
Back to top Go down
SunShine
Mu Apprentice
SunShine


Posts : 37
Join date : 2007-12-22
Age : 32
Location : Rzeszów, Poland

Wasze screeny! Empty
PostSubject: Re: Wasze screeny!   Wasze screeny! Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 9:47 am

jej Mazi ^^ to na scianach to niby co jest?^^ ale reszta nawet ladnie;) i przynajmniej sie starales co widac:D heh tylko mogles kogos zaprosic do takiego screena a nie siedzisz sam przy stole:P i to wigilijnym jak podejrzewam ;>
Back to top Go down
Angel007pl
Mu Apprentice
Angel007pl


Posts : 45
Join date : 2007-12-17

Wasze screeny! Empty
PostSubject: Re: Wasze screeny!   Wasze screeny! Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 10:13 am

Mazi ja Cie zapraszam do swojego stolu wigilijnego Smile Jak chcesz zrobic troche pozadniejszy screen to poszukaj gifow a nieo brazkow. Bo w gifie mozna tlo wykasoqac i bedzie ladniej. :-)
Back to top Go down
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Wasze screeny! Empty
PostSubject: Re: Wasze screeny!   Wasze screeny! Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 10:13 am

Nom Masz Racje z Organizuje Cos Lepszego a Bedzie to Nowa Czesc Very Happy
Dzieki za pomysl **** Very Happy:D ale Musze domyslec co i jak zeby to bylo Wiadomo ze ja robilem Very Happy heehehe nie no zartuje cos Dla rozmaicenia Wymysle -.- & scratch scratch scratch scratch scratch xD


( Hahahaha Jestem Noob Killer Very Happy:D:D:D )
Back to top Go down
Darth_Maul
Noob Killer
Darth_Maul


Posts : 59
Join date : 2007-11-14
Location : Sokołów Podlaski, Poland

Wasze screeny! Empty
PostSubject: Re: Wasze screeny!   Wasze screeny! Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 4:25 am

Ale czemu nikt nie pisze czy podoba mu sie moja praca, ktora sam zrobilem?!?! Razz Sad
Back to top Go down
Mikii
Quite Interested
Mikii


Posts : 27
Join date : 2007-12-22
Location : Dabrowa/Poland

Wasze screeny! Empty
PostSubject: Re: Wasze screeny!   Wasze screeny! Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 4:56 am

Hehe gratz mazi^^ tylko to biale na scianie co to? Razz^^
Back to top Go down
Angel007pl
Mu Apprentice
Angel007pl


Posts : 45
Join date : 2007-12-17

Wasze screeny! Empty
PostSubject: Re: Wasze screeny!   Wasze screeny! Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 6:54 am

Darth nikt sie nie wypowiada na temat Twojej pracy bo chyba nie tzreba mowic ze jest SUPER. Nawet troche trudno uwierzyc ze Ty to zrobiles. To wyglada jak praca zawodowca.
Back to top Go down
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

Wasze screeny! Empty
PostSubject: Re: Wasze screeny!   Wasze screeny! Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 12:06 pm

Darth_Maul wrote:
Ale czemu nikt nie pisze czy podoba mu sie moja praca, ktora sam zrobilem?!?! Razz Sad
jesli sam to zrobiles to naprawde fajnie ci to wyszlo....w skali od 1 do 10 oceniam na 7,5
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
Darth_Maul
Noob Killer
Darth_Maul


Posts : 59
Join date : 2007-11-14
Location : Sokołów Podlaski, Poland

Wasze screeny! Empty
PostSubject: Re: Wasze screeny!   Wasze screeny! Icon_minitimeThu Dec 27, 2007 5:15 am

Hehe dziekuje Very Happy taka prace nie jest trudno zrobic. Wystarczy troche inwencji tworczej i wprawionej reki ^^ prace robilem w Corelu. Nic trudnego. :p
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Wasze screeny! Empty
PostSubject: Re: Wasze screeny!   Wasze screeny! Icon_minitimeThu Dec 27, 2007 5:21 am

No widze temacik sie rozkrecil! Ekstra!

Ja obecnie smigam po tablecie piorkiem i opanowuje do reszty PhotoShopa ^^ Niedlugo cos ladnego mi wyjdzie. Zamieszce tez kilka nowych fotek albo screenow.
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
Darth_Maul
Noob Killer
Darth_Maul


Posts : 59
Join date : 2007-11-14
Location : Sokołów Podlaski, Poland

Wasze screeny! Empty
PostSubject: Re: Wasze screeny!   Wasze screeny! Icon_minitimeThu Dec 27, 2007 5:24 am

Ja to PhotoShopa nie moge sie przekonac jakos tak :p najbardziej mi pasuje Corel, Picassa, Paint i Gimp ^^ a niedlugo bede musial sobie wymienic tablet... Na ten moment czekam na jakas inspiracje i wene, a zrobie jeszcze lepsza prace dotyczaca mu
Back to top Go down
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Wasze screeny! Empty
PostSubject: Re: Wasze screeny!   Wasze screeny! Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 10:36 pm

Wasze screeny to nie koniec Very Happy Tak Uczcilismy nOwY ROK Very Happy tylko Blake gdzies nam Uciekl Very Happy
Wasze screeny! Screen15Wasze screeny! Screen16Wasze screeny! Screen17Wasze screeny! Screen18Wasze screeny! Screen19
nawet Guard byl z nami Very Happy

a Potem troche Tanca ;D
Wasze screeny! Screen20
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Wasze screeny! Empty
PostSubject: Re: Wasze screeny!   Wasze screeny! Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 4:46 am

A ja moi drodzy chcac zachecic was do korzystania z Galeri zdjec na naszym forum zamieszczam moje fajne SSki ukazujace nieco caly ten CryWolf Event wlasnie tam. Celem ich obejrzenia kliknij przycisk 'Gallery' nastepnie Userspersonal albums i znajdz tam Blake Smile
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
Sponsored content





Wasze screeny! Empty
PostSubject: Re: Wasze screeny!   Wasze screeny! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Wasze screeny!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu Forums :: Archives :: Season 2-
Jump to: