Mu Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu Forums

Join and stay with us forever!
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 PUNKTY

Go down 
5 posters
AuthorMessage
deryk11
Elite Spammer
deryk11


Posts : 84
Join date : 2007-11-15
Age : 42

PUNKTY Empty
PostSubject: PUNKTY   PUNKTY Icon_minitimeSat Dec 01, 2007 3:47 pm

Ja to się zawsze wwale w jakieś kłopoty przebrałem punkty i mam na minusie, ale teraz nie moge skasować minusu on ciągle rośnie jak dodaie po jednym a na stronie przy dodawaniu wyskakuje error . Prosze pomóżcie Suspect
Back to top Go down
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

PUNKTY Empty
PostSubject: Re: PUNKTY   PUNKTY Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 9:03 am

hmm to ciezka sprawa...niestety nie ma tu czegos takiego jak char manager wiec tylko admin moze ci naprawic staty,wczesniej bylo gdy dodales za duzo pkt to po dodaniu kolejnych po prostu stat sie zerowal i mogles go nabic od nowa, teraz niestety cos jest nie tak,co prawda ma wejsc 3 sezon i bedzie trzeba bic do nowa ale sprobuje napisac do admina,podaj mi tylko swoj nick w grze
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
deryk11
Elite Spammer
deryk11


Posts : 84
Join date : 2007-11-15
Age : 42

PUNKTY Empty
PostSubject: Re: PUNKTY   PUNKTY Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 9:21 am

nabiłem recznie 68000 tys punktów i zeszło do 0 , ale teraz dalsze punkty musze nabijać recznie What a Face
bardzo prosze abym teraz chociaż zebrane punkty mógł nabijać na stronie
mój nik derykPL
Pozdrawiam deryk11
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

PUNKTY Empty
PostSubject: Re: PUNKTY   PUNKTY Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 5:02 am

obawaim sie ze tak nie mozna Sad I na boga! Ludzie! Zacznijcie czytac to forum w pierwszy dzien pojawil sie post o max statach, dlaczego wszyscy z uporem maniaka laduja ponad 32k? Maly stat? tez 700 punktow roznicy nie robi zadnej! a i wy mozecie normalnie pograc!
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
deryk11
Elite Spammer
deryk11


Posts : 84
Join date : 2007-11-15
Age : 42

PUNKTY Empty
PostSubject: Re: PUNKTY   PUNKTY Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 9:32 am

nabiłem ręcznie do 0 dosyć długo to trwało bo przebiłem 2 pozycjie i miałem wynik w dwóch -32780,mozecie sobie wyobrazić jak jest to męczące cały dzień klikać Sad Sad
i dlatego prosze aby ktoś mi doradził co mam zrobić aby nie dobijać znów ręcznie na +32000 X 2 bo przebiłem w dwóch tylko żeby było jak wcześniej na stronie czyli zdobyte podczas całegao resa . cheers cheers cheers
A jak nie to zostało mi nabijać wszystkie punkty ręcznie?
affraid Prosze nie !!!!!
Pozdrawiam deryk11 muj nik w grze to derykPL
Back to top Go down
deryk11
Elite Spammer
deryk11


Posts : 84
Join date : 2007-11-15
Age : 42

PUNKTY Empty
PostSubject: Re: PUNKTY   PUNKTY Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 7:17 pm

Mam tak
DL 400[97] 22225 15011 32703 32360
chcem dodać i Error: Max Stats You Can Add Is 32000!
przeładowałem wcześniej i nabiłem z minusa ręcznie około 64000 tys + te na plusie prosze niech ktoś zrobi tak abym Idea Idea reszte mugł doładować na stronie Exclamation Exclamation
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

PUNKTY Empty
PostSubject: Re: PUNKTY   PUNKTY Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 1:08 am

Musisz skontaktowac sie z lowredem! My niestety nic nie mozemy zrobic Sad Stronka juz tak ma, te staty one wlasciwienie sa ujemne tylko dodane na te poprzednie i dlatego stroka lapie je jako juz zdobyte a DL ma ograniczenie do 32000 na stronce.
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 34
Location : Rzeszów/Poland

PUNKTY Empty
PostSubject: Re: PUNKTY   PUNKTY Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 11:13 am

stary powiem ci tyle .niemiałeś w tym żadnego interesu żeby nabijac te punkty na 2 tygodnie bo zachwile wprowadzą inną wersje i bedzie res acc więc sry ale niewiem nawet poco grałes i sie męczyłeś bez sensu.tyle ode mnie.
Back to top Go down
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

PUNKTY Empty
PostSubject: To>mysliwy   PUNKTY Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 11:26 am

Mysliwy Taki Pewny Jestes ze Nadejdzie jakas nowa Wersja albo Cos w tym Stylu Zreszta jak Chlopak nie ma co robic To niech bije a co do Tej Wersji to Watpie zeby Narazie Weszla...

Ale BAdz my Dobrej Mysli Laughing Razz
Back to top Go down
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 34
Location : Rzeszów/Poland

PUNKTY Empty
PostSubject: To>Mazi   PUNKTY Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 7:50 am

Oczywiście że nie jestem pewny ale raczej wierze bardziej w to niż w to że teraz można grać stabilnie,spokojnie i nie martwiąc się o swoje konto,rzeczy ,postacie(na dzień dzisiejszy).Więc można przewidywać że jeśli zmiana wersji(sezonu) lub poprawa zabezpieczeń i jakiś łatwiejszy dostęp do edytowania postaci (chociażby przez GM-ów ) nie nastąpi to może to oznaczać że sporo ludzi rzeczywiście zmieni sobie serwer.Jak chcecie to grajcie i bijcie to oczywiście indywidualna sprawa każdego.Ja osobiście uważam że niedługo może sie to okazać zwykłą stratą czasu i pieniędzy(bo nawet prąd kosztuje chociaż może niektórzy o tym niewiedząRazz).A może to że gra coraz mniej osób pomogłoby w tym że szybciej wprowadzą nową wersje albo jakieś ulepszenie i lepsze zabezpieczenia:(chociaż sam nie jestem o tym przekonany:P)
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

PUNKTY Empty
PostSubject: Re: PUNKTY   PUNKTY Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 8:17 am

Zabezpieczenia sa wlasnie poprawiane, od wczoraj mamy tez nowego Admina. Jest nim Cooliduu - wiec wszystkie sprawy mozna kierowac do niego, ale wylacznie w jezyku angielskim! 2 zamykam topic bo strasznie tu offtopujemy Razz
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

PUNKTY Empty
PostSubject: Owszem   PUNKTY Icon_minitimeMon Dec 10, 2007 8:21 am

Owszem Powinno ich to Zmobilizowac a Przynajmniej jego Zeby Zrobil Cos nowego poniewaz Nowa Wersja Wchodzi juz Pare Miesiecy...A jej dalej nie widac Tym Bardziej, ze widac ze Nic Nie Nastapilo Nawet Nie Ma Zabezpieczen bo Glowny Hack Dalej Jest ale nie o to Chodzi. Chodzi o to, ze jest Obiecywane a Nie widac Zmian.Przynajmniej Moglby Oglosic, ze w Tym czasie i w Tym nie Nadejcie poniewaz ____ i tyle. A nie jakies Obiecanki Cacanki jak to sie mowi ;] Laughing Razz
Back to top Go down
Sponsored content





PUNKTY Empty
PostSubject: Re: PUNKTY   PUNKTY Icon_minitime

Back to top Go down
 
PUNKTY
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu Forums :: Archives :: Season 2-
Jump to: