Mu Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu Forums

Join and stay with us forever!
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Itemy

Go down 
3 posters
AuthorMessage
deryk11
Elite Spammer
deryk11


Posts : 84
Join date : 2007-11-15
Age : 42

Itemy Empty
PostSubject: Itemy   Itemy Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 4:52 pm

Mam pytanie zauwarzyłem u niekturych graczy itemy z ful opcjiami, one napewno nigdzie nie lecą to jak oni to robio że je mają ? Słyszałem że można samemu zrobić dobry item
wyprać u jakiegoś seniora s b i jeszcze 30 czegoś tam dodać głardian, coś tak
Może ktoś wie coś więcej na ten temat
Back to top Go down
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Itemy Empty
PostSubject: hmmm   Itemy Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 5:20 pm

Siemanko Od teraz Jak Widac Jestem Moderatorem Polskich Posotow nie widze u Ciebie zadych zastrzezen...A wiec Bardzo Mnie to Cieszy Razz

A co do tych itemow z Full Optami...To powinnes Sie domyslec Co Zrobic a Wiec Nalezy Zrobic:
-Screena Gdy Pokaze Ci go w trade Udowodnic, ze widziales Ten Item i jest On z Full Optami...
-Screena z Nickiem Postaci Ktora Posiada Ten Item a Nie Jest to GameMaster...
-Umiescic Tego Screena Najlepiej w Problems ale Tam Czeba Umiec Angielski ale Jesli Nie Znasz Angielskiego Umiesc to Tutaj a Resztą Zajmie sie Ktos inny....Mysle, ze Bardzo Pomozesz Gdy Tak Zrobisz Very Happy

Jest to Nie Legalne Posiadanie Takich Itemow Gdy to Nie Jest Admin lub GameMaster...

Pozdrawiam MaZ
Back to top Go down
deryk11
Elite Spammer
deryk11


Posts : 84
Join date : 2007-11-15
Age : 42

Itemy Empty
PostSubject: Re: Itemy   Itemy Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 6:52 pm

Dzięki to teraz tak zrobie bo lał mnie cały czas tylko dlatego bo miał takie opcjie . Suspect

Mam teraz jeszcze jeden problem braciak pobrał jakiś Guardian Path i przesto niemoge dostać się do gry cały czas wyskakuje mi error podczas ładowania , może jakiś link z dołlans do serwera bo miałem na CD ale niewiem gdzie się podziała, będe wdzięczny cheers cheers cheers
Pozdrawiam deryk11
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Itemy Empty
PostSubject: Re: Itemy   Itemy Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 1:11 am

Kazdy 'norlamny' gracz, nie bedac postacia GMa badz Admina, nie ma prawa miec takich itemow! Nie mozna ich zdobyc w zaden sposob, nawet z eventa. A tu poprawie Maziego, te screenshoty umieszczac w Abuse reports! cyclops Zalozyc nowy topic i tyle. Dzial problems jest wylacznie do problemow a nie naduzyc Very Happy.
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Itemy Empty
PostSubject: /.   Itemy Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 3:13 am

No Dobra a wiec Napisales, ze Masz Guardian Patch w co watpie ze to nie dziala Przez to...Powinnes zauwazyc Na Stronce jest Dzial taki Jak Download jesli Masz taki problem jak mowisz To Sciagaj nowego Clienta i Powinno Dzialac Razz Laughing

No to Przeraszam za Pomylke i Umieszczaj to w Abuse...

Calutki client znajdyje sie na http://dakillermu.dyndns.org/website . Wejdz sobie w dzial dowload i sciagnij Clienta ^^

Blake


Blake Mysle, ze ten temat Mozemy Zamknac Poniewaz On Wie co Czeba Zrobic i Jest to Opisane...I mysle, ze Dalsze posty na Ten Temat Nie sa Poczebne.... Co ty na to Razz ~Mazi
Back to top Go down
Sponsored content





Itemy Empty
PostSubject: Re: Itemy   Itemy Icon_minitime

Back to top Go down
 
Itemy
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu Forums :: Archives :: Season 2-
Jump to: