Mu Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu Forums

Join and stay with us forever!
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Zostan nowym,polskim moderatorem !!!

Go down 
+3
Angel007pl
Thingol
AragoRn
7 posters
AuthorMessage
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Empty
PostSubject: Zostan nowym,polskim moderatorem !!!   Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Icon_minitimeThu Dec 20, 2007 4:44 am

Witam !!! Jak juz zapewne zauwazyliscie polska sekcja stracila swojego moderatora.Nasz juz byly moderator MaZ_WizZ zrezygnowal z pelnienia tej funkcji,oczywiscie mozecie o tym przeczytac w dziale "Ogloszenia".Jak sie domyslacie nie mozemy zostac bez moderatora.Wspolnie z Blakiem zadecydowalismy ze nie bedzie to zwyczajne mianowego kogos nowego,otoz postanowilismy zrobic konkurs na to stanowisko.To teraz kilka slow o tym czym powinien cechowac sie dobry moderator.Dobry mod oczywiscie musi byc sumienny,wytrwaly,obiektywny,oddany swojej pracy.Niezaszkodzi takze w miare dobra umiejetnosc poslugiwania sie jezykiem polskim,a i angielski tez sie przyda gdyz dobry moderator to takze swego rodzaju redaktor, liczymy na to ze bedzie aktywny nie tylko w polskiej sekcji.Oczywiscie nie wymagamy przebywania na forum 24h na dobe,wazne zeby byl porzadek.

Kazdy kto sadzi ze da sobie rade i chcialby sprobowac swoich sil prosimy o zamieszczenie tutaj swojego zgloszenia wedlug podanego ponizej wzoru:

Nick w grze:
Wiek:
Kilka slow o sobie:
Od kiedy lub jak dlugo jestes graczem Dakillera:
Dlaczego to wlasnie ty nadajesz sie na to stanowisko:

Wyboru oczywiscie dokonamy wspolnie z Blakiem,a i jeszcze jedno kazde zgloszenie niezgadzajace sie z podanym wzorem bedzie kasowane!Ewentualne pytania kierujcie do mnie lub Blake'a na PM.

Dziekuje i powodzenia Smile

PS:Nie ma konkretnej daty rozstrzygniecia konkursu,poczekamy kilka dni,badzcie cierpliwi mysle ze nie bedzie to trwalo dlugo

PROSZE TU NIE SPAMOWAC !!!


Last edited by on Thu Dec 20, 2007 10:32 am; edited 4 times in total
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
Thingol
Quite Interested
Thingol


Posts : 21
Join date : 2007-12-18

Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Empty
PostSubject: Zgłoszenie   Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Icon_minitimeThu Dec 20, 2007 5:24 am

Nick w grze:Thingol
Wiek:19
Kilka slow o sobie:nie toleruje pk graczy i będę z nimi walczył , lubię twórczość Tolkiena, piwo,miód pitny,sport
Od kiedy lub jak dlugo jestes graczem Dakillera:prawdopodobnie od samego początku ale zaczynałem z innym nickiem :Darkon:
Dlaczego to wlasnie ty nadajesz sie na to stanowisko:wydaje mi się że znam dobrze serwer, spełniam wymagania potrafię posługiwać się językiem polskim trochę gorzej jest z angielskim ale damy rade , jestem przyjazny dla każdego kto przestrzega prawa obowiązującego na Dakiller

/zgloszenie przyjete
Back to top Go down
Angel007pl
Mu Apprentice
Angel007pl


Posts : 45
Join date : 2007-12-17

Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Empty
PostSubject: Re: Zostan nowym,polskim moderatorem !!!   Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Icon_minitimeThu Dec 20, 2007 7:50 am

Nick w grze: Angel007pl
Wiek: 13 lat
Kilka slow o sobie:
Jestem bardzo chetnym do pomocy 13 latkiem ktory bardzo chcialby pomoc serwerowi Smile
Od kiedy lub jak dlugo jestes graczem Dakillera: Od roku
Dlaczego to wlasnie ty nadajesz sie na to stanowisko: Poniewaz jestem sumienny i bardzo chetny do pomocy. Mysle ze jestem bardzo dobrym kandydatem na to stanowisko. Jak zauwazyliscie mam duzy strumien pomyslow ktory sie nie konczy Smile Dobrzep osluguje sie jezykiem polskim i w miare dobrze angielskim. Jestem bardzo chetny do wspolpracy z innymi serwerami. Nigdy nie naduzywam wladzy. Bardzo dobrze znam sie na ortografii. Nie patrzcie sie na moj wiek bo jest to bardzo mylace ;p

/zgloszenie przyjete
Back to top Go down
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 34
Location : Rzeszów/Poland

Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Empty
PostSubject: Re: Zostan nowym,polskim moderatorem !!!   Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Icon_minitimeThu Dec 20, 2007 9:02 am

Nick w grze:Mysliwy

Wiek:17 lat

Kilka słów o mnie:obecnie uczę się w liceum ogólnokształcącym w Rzeszowie na profilu biol-chem-fiz;lubię sport,muzykę,komputery,telewizję ,internet i "nowinki techniczne"; interesuję się akwarystyką.W MU gram już około 5-ciu lat z pewnymi przerwami;grałem na kilku serwerach.

Od kiedy lub jak dlugo jestes graczem Dakillera:Na serwerze Dakiller gram około pół roku (dla niektórych dużo dla niektórych mało)

Dlaczego nadaję się na to stanowisko:Moje zgłoszenie niejest jeszcze pewne bo niewiem czy spęłniam wszystkie kryteria ale myślę że tak;jestem sumienny,obiektywny ,chętny do pomocy,nie mam zamiaru używać "władzy" do swoich spraw,jestem osobą z która jeśli tylko się chce można się porozumieć.Umiem się dobrze posługiwać językiem polskim i zaznaczam od razu że z angielskim jest większy problem ale niestety nikt niejest doskonały.Chciałbym pomóc,spróbować swoich sił,sprawdzić się w czymś nowym i uważam że nadaję się na to stanowisko.

Pozdrawiam

/zgloszenie przyjete
Back to top Go down
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Empty
PostSubject: Re: Zostan nowym,polskim moderatorem !!!   Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Icon_minitimeThu Dec 20, 2007 12:52 pm

Pseudo: MaZ_WizZ.
---------------------------------------------------------------------------------
Wiek: 17
---------------------------------------------------------------------------------
Kilka Slow o Mnie : Co ja moge powiedziec Lubie Piwko Laughing i Sluchac Hip-Hopu, Reszte Wiecie z Forum i z Gry.Uczeszczam Do Wyzszej Szkoly.Dodatkowo Pracuje u Wujka.
---------------------------------------------------------------------------------
Na Daki Gram: Ponad 2 lata...
---------------------------------------------------------------------------------
Dlaczego nadaje sie na Moderatora:??? Jak juz Bylem to chyba wiadomo i nie stracilem go przez to, ze nie robilem to co czeba gdy Jest sie moderatorem...Stracilem to przez swoja glupote....
---------------------------------------------------------------------------------
Sorki panowie wiem ze to glupio wyszlo....Jesli mam Jeszcze jakies Sznase to Zawalcze. Jesli chce Cie i Jesli nadaje sie na moderatora bo Nie dostawalem ocen z Trony MOderatora. Czy Cos robie zle czy nie Wiec nie wiem jakim Bylem.

/zgloszenie przyjete
Back to top Go down
Darth_Maul
Noob Killer
Darth_Maul


Posts : 59
Join date : 2007-11-14
Location : Sokołów Podlaski, Poland

Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Empty
PostSubject: Re: Zostan nowym,polskim moderatorem !!!   Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Icon_minitimeFri Dec 21, 2007 7:45 am

Nazwa: MaLiN_MG

Wiek: 17

Kilka slow o sobie: Hmm.... ucze sie w liceum im. Boleslawa Prusa w Siedlcach na kierunku bio-chem. Lubie dlugo i intesywnie siedziec przy kompie. Czasami pisze jakies programy itp. Interesuje sie rowniez w duzej mierze muzyka.

Na Dakillerze gram ok. 7-8 miesiecy.

Dlaczego nadaje sie na moderatora? No wiec... Mysle ze posluguje sie dobrze jezykiem polskim. Angielskim wladam bez problemu, aktualnie siedze w Anglii, szkole jezyk. Nie jestem zachlanny, potrafie wykorzystac odpowiednio to co mi jest dane. Nigdy nie naduzywam wladzy. Jestem otwarty na zmiany, obiektywny, pomocny, sumienny, pracowity i dokladny.

/zgloszenie przyjete
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Empty
PostSubject: Re: Zostan nowym,polskim moderatorem !!!   Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Icon_minitimeThu Dec 27, 2007 8:05 am

OK zamykamy liste Smile Wszystkie zgloszenia prezentuja sie niezle i kazdy ma swe zalety. Czekajcie na nasz odzew bo przygotujemy dla was kilka prostych pytan i cos w rodzaju rozmowy kwalifikacyjnej. Nie ma sie czego obawiac test bedzie polegal na tym ze na forum napiszemy cos co nie jest zgode lub jest z gode z regulaminem a wy bedziecie musieli zadecydowac co i jak z tym zrobic Smile czyli test co by bylo gdyby ^^
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 34
Location : Rzeszów/Poland

Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Empty
PostSubject: Re: Zostan nowym,polskim moderatorem !!!   Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Icon_minitimeThu Dec 27, 2007 9:33 am

hehe spoko .
pewnie walniecie nam tu jakiś straszny spam (którego jest niemało) i trzeba będzie po was czyścić^^.
Życze wszystkim powodzenia i niech wygra najlepszy.

czyżbyś miał jakiegoś faworyta??Razz>>


Last edited by on Fri Dec 28, 2007 1:44 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Angel007pl
Mu Apprentice
Angel007pl


Posts : 45
Join date : 2007-12-17

Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Empty
PostSubject: Re: Zostan nowym,polskim moderatorem !!!   Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 12:17 pm

Nawzajem. Z tego co wiem to jest utworzone nowy dzial forum tylko po to zeby miec gdzie nas przetestowac. Skoro ma wygrac najlepszy to ja chyba nie wygram ;p
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Empty
PostSubject: Re: Zostan nowym,polskim moderatorem !!!   Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Icon_minitimeTue Jan 01, 2008 10:03 am

Nowy rok nastal tak wiec powoli zaczynamy dlasza czesc konkursu. Po tym jak sie zglosiliscie do konkursu odczuwamy wieksza chec jak i starania poczynione bez was. Nie oblyo sie bez bledow z waszej strony Smile kto zawinil - niewazne. Wszystko jak to mowia wyjdzie w praniu czyli naszym sprawdzianie. Moze dzis jeszce uda mi sie dorwac miska (o ile nie mial problemow dzisiaj z lepetynka Smile) i cos pouzgadniamy
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Empty
PostSubject: Re: Zostan nowym,polskim moderatorem !!!   Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Icon_minitimeTue Jan 01, 2008 12:14 pm

nie jest juz tak zle:P powoli przechodzi...a odnosnie konkursu to chyba bedziesz musial sam to poprowadzic bo ja naprawde jestem zajety przez kilka nastepnych dni...tak wyszlo
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
Angel007pl
Mu Apprentice
Angel007pl


Posts : 45
Join date : 2007-12-17

Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Empty
PostSubject: Re: Zostan nowym,polskim moderatorem !!!   Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Icon_minitimeThu Jan 03, 2008 2:09 pm

Mozna sie dowiedziec kiedy ciag dalszy konkursu? Z gory dziekuje....
Back to top Go down
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Empty
PostSubject: Re: Zostan nowym,polskim moderatorem !!!   Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 10:20 am

Konkurs dokonczymy prawdopodobnie jutro w godzinach 17-20 wiec badzcie gotowi !
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Empty
PostSubject: Re: Zostan nowym,polskim moderatorem !!!   Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 12:37 pm

A wiec tescik wlasnie ruszyl! Wszystkie odpowiedzi do kazdego z postow prosze przesylac nam tu na PM, odpowiedz wyslijcie napewno do MNIE ale do AragoRna tez Smile


http://artemisfo.forumsland.com/artemisfo-forum-8.html

To link do waszego testu!
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
Darth_Maul
Noob Killer
Darth_Maul


Posts : 59
Join date : 2007-11-14
Location : Sokołów Podlaski, Poland

Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Empty
PostSubject: Re: Zostan nowym,polskim moderatorem !!!   Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 8:05 am

Szanowni Panowie Admini :p :p :p jak wyniki testu? Duzo wam jeszcze zostalo? Wszyscy sie niecierpliwimy Very Happy
Back to top Go down
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Empty
PostSubject: Re: Zostan nowym,polskim moderatorem !!!   Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 2:32 pm

Wybaczcie troche to trwalo,ale w koncu mamy zwyciezce,walka byla wyrownana i zacieta az do ostatniej chwili, wszyscy byli swietni,bralismy nie tylko pod uwage wasze zgloszenia i konkursowe odpowiedzi ale takze przez ten czas obserowalismy wasza dzialalnosc na forum no wiec teraz do konkretow otoz po naradzie wspolnie z Blakiem zdecydowalismy ze nowym moderatorem polskiej sekcji forum Dakillera zostanieeeee.....Mysliwy
Pewnie zastanawiacie sie dlaczego wlasnie on? otoz Mysliwy wykazal sie duza elokwencja,madroscia i spokojem.Jego konkursowa odpowiedz byla najlepsza, niczego jej nie brakowalo, po drugie byl dosc aktywny na forum i jego wypowiedzi byly sensowne.Gratulacje Mysliwy skontaktujemy sie z toba a reszcie chce podziekowac za udzial wszyscy byliscie swietni no ale niestety mogl wygrac tylko jeden
Dziekuje
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Empty
PostSubject: Re: Zostan nowym,polskim moderatorem !!!   Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 2:41 pm

Congratulations Mysliwy Pieknie !!
Chcialem ci pogratulowac w grze ale spiesyzlo mi sie zeby wejsc i mi sie konto zawiesilo i mam po grze:oops: Embarassed
Jeszcze raz gratulacje.
Back to top Go down
Darth_Maul
Noob Killer
Darth_Maul


Posts : 59
Join date : 2007-11-14
Location : Sokołów Podlaski, Poland

Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Empty
PostSubject: Re: Zostan nowym,polskim moderatorem !!!   Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 7:56 am

No to mamy odpowiedniego czlowieka na odpowiednim miejscu Very Happy barwo mysliwy Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Empty
PostSubject: Re: Zostan nowym,polskim moderatorem !!!   Zostan nowym,polskim moderatorem !!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Zostan nowym,polskim moderatorem !!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Neos chcialbym zostac polskim gm

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu Forums :: Archives :: Season 2-
Jump to: