Mu Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu Forums

Join and stay with us forever!
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 MAM PROBLEM NIE WIEM CO SIE STALO BLAKE RATUJ!!!!!!!!!1

Go down 
4 posters
AuthorMessage
GohanFazi
Itens plx



Posts : 19
Join date : 2007-12-19

MAM PROBLEM NIE WIEM CO SIE STALO BLAKE RATUJ!!!!!!!!!1 Empty
PostSubject: MAM PROBLEM NIE WIEM CO SIE STALO BLAKE RATUJ!!!!!!!!!1   MAM PROBLEM NIE WIEM CO SIE STALO BLAKE RATUJ!!!!!!!!!1 Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 11:25 am

CHODZI O TO ZE NIE MOGE ATAKOWAC ZADNYM CZAREM MAM 65 TYSIECY ENERGY W STATACH NIE WIEM JAK TO SIE STALO ALE NIE MOGE UZYC ZADNEGO CZARU KTOS POMOZE
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

MAM PROBLEM NIE WIEM CO SIE STALO BLAKE RATUJ!!!!!!!!!1 Empty
PostSubject: Re: MAM PROBLEM NIE WIEM CO SIE STALO BLAKE RATUJ!!!!!!!!!1   MAM PROBLEM NIE WIEM CO SIE STALO BLAKE RATUJ!!!!!!!!!1 Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 11:30 am

Przeladowales energie! Max stat to 32000, niektorzy moga miec 32767 (zadna roznica) ale kazdy 1 ount wyzej powoduje buga. Napisze do Cooliduu w tej sprawie - napewno Ci to naprawimy
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
GohanFazi
Itens plx



Posts : 19
Join date : 2007-12-19

MAM PROBLEM NIE WIEM CO SIE STALO BLAKE RATUJ!!!!!!!!!1 Empty
PostSubject: klopot   MAM PROBLEM NIE WIEM CO SIE STALO BLAKE RATUJ!!!!!!!!!1 Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 11:35 am

gdzie mam napisac
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

MAM PROBLEM NIE WIEM CO SIE STALO BLAKE RATUJ!!!!!!!!!1 Empty
PostSubject: Re: MAM PROBLEM NIE WIEM CO SIE STALO BLAKE RATUJ!!!!!!!!!1   MAM PROBLEM NIE WIEM CO SIE STALO BLAKE RATUJ!!!!!!!!!1 Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 11:39 am

Nigdzie, czekaj na odpowiedz!

I Blagam nie odpisuj na tego posta... Patrz tylko bo w tym poscie, ktory teraz pisze bedzie @Edit Smile Jedyne co teraz zrob to wyloguj sie z gry i idz do rodziny. Podczas edycji konto musi byc offline

@EDIT
GohanFazi dostal bana na 3 dni - czy ktos inny mysli ze to forum jest tylko i wylacznie polskie? Nie? to nie uzywajcie jezyka polskiego w dzialach po angielsku! Ban - 3 dni
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
koniu
Itens plx
koniu


Posts : 18
Join date : 2007-12-30
Age : 74

MAM PROBLEM NIE WIEM CO SIE STALO BLAKE RATUJ!!!!!!!!!1 Empty
PostSubject: Re: MAM PROBLEM NIE WIEM CO SIE STALO BLAKE RATUJ!!!!!!!!!1   MAM PROBLEM NIE WIEM CO SIE STALO BLAKE RATUJ!!!!!!!!!1 Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 3:02 am

co za koles... ?
Back to top Go down
http://zal.pl
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

MAM PROBLEM NIE WIEM CO SIE STALO BLAKE RATUJ!!!!!!!!!1 Empty
PostSubject: Re: MAM PROBLEM NIE WIEM CO SIE STALO BLAKE RATUJ!!!!!!!!!1   MAM PROBLEM NIE WIEM CO SIE STALO BLAKE RATUJ!!!!!!!!!1 Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 8:18 am

koniu wrote:
co za koles... ?
Wiesz Wink Tak samo teraz mozna by bylo powiedziec o tobie bo zrobiles SPAM-a Very Happy Very Happy Nie powinnismy tu pisac bo jest to juz inny temat co do jego powstania jest on o statach wiec. Jak by to bylo wczeniej to juz bym zrobil pozadek. Ja juz bym Ustawil Cie Very Happy Razz Very Happy no juz koniec.
Wsumie co do niego to masz mala racje bo to nastepny malolat i nawet nie wie jak to sie nazywa co zrobil a to takie proste...Przeladowalem stay Prosze o pomoc.. A Polski w Angielskim Forum to juz Katastrofa...
Ale ze nie przyszlo ci na mysl koniu zeby dopisac 2 3 zdania zeby uniknac Tego SPAM-a bo sie dalo Very Happy

Pozdro.Wink)
Back to top Go down
Sponsored content





MAM PROBLEM NIE WIEM CO SIE STALO BLAKE RATUJ!!!!!!!!!1 Empty
PostSubject: Re: MAM PROBLEM NIE WIEM CO SIE STALO BLAKE RATUJ!!!!!!!!!1   MAM PROBLEM NIE WIEM CO SIE STALO BLAKE RATUJ!!!!!!!!!1 Icon_minitime

Back to top Go down
 
MAM PROBLEM NIE WIEM CO SIE STALO BLAKE RATUJ!!!!!!!!!1
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Please help me i have a problem! :(
» Problem...
» BIG PROBLEM
» My account is already connected
» Problem

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu Forums :: Archives :: Season 2-
Jump to: