Mu Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu Forums

Join and stay with us forever!
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Mam powarzny problem!

Go down 
3 posters
AuthorMessage
speed
Itens plx
speed


Posts : 16
Join date : 2007-12-14
Age : 34
Location : Poland

Mam powarzny problem! Empty
PostSubject: Mam powarzny problem!   Mam powarzny problem! Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 12:43 pm

Grałem w MU i przez przypadek wcisnąłem Looren Deep:| . Po chwili wyłączyła mi sie gra. Za chwile wchodze na launchera , a tu mi pisze:
"YOUR ACCOUND IS ALREADE CONNECTED". Co mam zrobić? Prosze pomóżcie mi!Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Back to top Go down
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Mam powarzny problem! Empty
PostSubject: Re: Mam powarzny problem!   Mam powarzny problem! Icon_minitimeMon Dec 31, 2007 2:37 pm

cheers cheers cheers Nic juz Nie Zrobisz Very Happy niechce ci dobijac ale nie zagrasz juz chyba do konca tej wersji. chyba ze lowred zrestartuje server. nic innego nie da sie poradzic na twoje konto Wink) Very Happy:scratch: scratch
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Mam powarzny problem! Empty
PostSubject: Re: Mam powarzny problem!   Mam powarzny problem! Icon_minitimeTue Jan 01, 2008 2:56 am

powaga - poważny!

No wpadles w plapke :S niestety jedyna szansa naprawy jest restart serwera co nie nastepuje codziennie. Liczylbym ze lowred pusci test server moze dzis to wtedy twoje postacie sie odblokuja tfu, konto Razz
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
Sponsored content





Mam powarzny problem! Empty
PostSubject: Re: Mam powarzny problem!   Mam powarzny problem! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Mam powarzny problem!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» My account is already connected
» I have a problem.
» I have a problem.Please help me!
» Problem...
» Age 18 problem

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu Forums :: Archives :: Season 2-
Jump to: