Mu Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu Forums

Join and stay with us forever!
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Czas sie Posmiac :D

Go down 
4 posters
AuthorMessage
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Czas sie Posmiac :D Empty
PostSubject: Czas sie Posmiac :D   Czas sie Posmiac :D Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 2:42 am

Hehehe Witam Was Very Happy Dzieci to maja Bujna Wyobraznie Very Happy popaczcie na to Very Happy
Czas sie Posmiac :D Screen10Czas sie Posmiac :D Screen11Czas sie Posmiac :D Screen12Czas sie Posmiac :D Screen13Czas sie Posmiac :D Screen14

moze nie zadobrze zrobilem ale samo mnie nazwano hack no to troche im powiedzialem i nawet hacka pytaja o set a z tym kontem DragonWing... ale sa oni napaleni Very Happy nie wiem o co biega Very Happy lol!

Troche mi sie spieszylo i robilem bledy w angielskim ale idzie sie domyslic i sie usmiac "Very Happy:D:D:D
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Czas sie Posmiac :D Empty
PostSubject: Re: Czas sie Posmiac :D   Czas sie Posmiac :D Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 3:09 am

Ogolnie to sytuacja powszechna, sprobuj na przyklad wyskoczyc artem do lorencji i niechciec pokazac seta Smile odrazu 100000000 PMow itp ze you is hacker - i jak tu z takimi zyc? Ale mimo wszystko maz nie powinienes podawac sie za kogos kim nie jestes bo DC daja tylko GMowie Very Happy a hacker zrobic tego nie moze o ile nie ma postaci gma. jocolor
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Czas sie Posmiac :D Empty
PostSubject: Re: Czas sie Posmiac :D   Czas sie Posmiac :D Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 3:38 am

Przeciesz mielismy taka sytuacje w lorce ze jeden kolo gonil z toba i jak niechciales mu dac to mowil ze na forum pokaze ze hack jestes Very Happy
no wiem wiem ze nie powinnem Glupa Sytuacja...
Back to top Go down
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 34
Location : Rzeszów/Poland

Czas sie Posmiac :D Empty
PostSubject: Re: Czas sie Posmiac :D   Czas sie Posmiac :D Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 12:36 pm

Omg ,ja niewiem że takie n00bostwo to chodzi po świecie.

Może i nie powinien tego robić ale mamy z czego a raczej z kogo posmiać.

Fajna rzecz na roześmiałke.

Good work>>Razz
Back to top Go down
anaconda
Itens plx
anaconda


Posts : 13
Join date : 2007-12-16
Age : 32
Location : Konin, Poland

Czas sie Posmiac :D Empty
PostSubject: Re: Czas sie Posmiac :D   Czas sie Posmiac :D Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 1:07 pm

Tak bywa hehe^^ Ja sie tez wiele razy spotkałem ze zwrotami: You are chaker, nie tylko na servach Mu ale w innych grach internetowych lol. No coz kazdy z nas byl kiedys niedojrzalym, rozpoczynajacym przygode z MU graczem, nawet terazniejsi admini i gmowie serwow.
Back to top Go down
http://tenis-ziemny-z-adrianem-i-sebastianem.bloog.pl
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Czas sie Posmiac :D Empty
PostSubject: Re: Czas sie Posmiac :D   Czas sie Posmiac :D Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 1:24 pm

Ale juz dawno nie widzialem Z@T@N@ZA Z jego nieodlacznym 'You is admin'
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Czas sie Posmiac :D Empty
PostSubject: Re: Czas sie Posmiac :D   Czas sie Posmiac :D Icon_minitimeWed Jan 02, 2008 10:21 pm

Dokladnie Blake Jesli pokazales byle co temu Z@T@NZ-owi lub 30s lub item +13 to odrazu ze admin jestes. i tyle nie masz szans powiedziec ja nei jestem adminem. Very Happy Ale nie ma sie z czego smiac moze chlopak jest ulomnie chory... no takie przypadki sie zdazaja, ale ten co dalem screeny to <szok> haha Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Czas sie Posmiac :D Empty
PostSubject: Re: Czas sie Posmiac :D   Czas sie Posmiac :D Icon_minitime

Back to top Go down
 
Czas sie Posmiac :D
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu Forums :: Archives :: Season 2-
Jump to: