Mu Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu Forums

Join and stay with us forever!
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie

Go down 
+6
mysliwy
MaZ_WizZ
deryk11
Darth_Maul
Blake
AragoRn
10 posters
AuthorMessage
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Empty
PostSubject: No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie   No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 11:30 am

hmm moze zacznijmy od tego od ilu lat gracie w MU online i na jakich serwerach juz graliscie

no to wyglada ze ja na pierwszy ogien zeby to troche rozruszac:P no to tak w MU gram od jakis 4-5 lat ,pierwszy serw na jakim gralem o ile sie nie myle byl x-world,inne sewery to: global,zhyper,war,soja no i dakiller obecnie,bywalem tez na jakis innych ale nie zagrzalem tam dlugo miejsca wiec nie ma co o nich pisac:P nie jest moze ich za duzo ale jak juz gralem na jakims serwie to na kilku jego edycjach lub mialem kilka podejsc tak jak np na globala^^ale jakos tam nie moge zagrzac miejsca,to chyba nie dla mnie jocolor


Last edited by on Thu Jan 03, 2008 4:41 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Empty
PostSubject: Re: No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie   No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 2:24 pm

Ja tylko global i Dakiller. W Mu gram od 4 lat i w sumie Global ma swoj urok, mam tam jako takie wyniki ale dluugo nie gralem i wszyscy moi kumple maja po 400 lvl i daleko daleko w rankingach hihi. W mu gram w wolnych chwiliach jak mam na to ochote Very Happy Aktualnie jestem chory wiec raczej mnie na Daku nie zobaczycie.
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
Darth_Maul
Noob Killer
Darth_Maul


Posts : 59
Join date : 2007-11-14
Location : Sokołów Podlaski, Poland

No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Empty
PostSubject: Re: No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie   No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 2:31 am

Ja ogolnie w mu gram niecaly rok. Na poczatku gralem na freedomie. Calkiem fajnie sie tam czulem, lecz mi sie znudzil. Przeszedlem na dakillera i narazie na nim mam zamiar grac, ale dopiero po wejsciu trzeciego sezonu (pewnie sobie poczekam), bo juz nie mam cieprliwosci przez te rollbacki... czasami pogrywam jeszcze na takim serwie co sie nazywa MuChisoda.
Back to top Go down
deryk11
Elite Spammer
deryk11


Posts : 84
Join date : 2007-11-15
Age : 42

No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Empty
PostSubject: Re: No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie   No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Icon_minitimeThu Nov 29, 2007 11:35 am

Witam wszystkich, ja gram w porównaniu z wami bardzo krótko i naprawde zrobiłem się nałogowcem lecz doprowadza mnie do wściekłości kasowanie co tydzień kont .
Gra MU jkest super , często grałem w Gothik teraz mam inną gre czyli MU
Back to top Go down
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Empty
PostSubject: Re: No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie   No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Icon_minitimeThu Nov 29, 2007 12:17 pm

Darth_Maul wrote:
Czy moze mi ktos powiedziec co sie dzieje z serwem?? Mad Question confused
spojrz tutaj https://muonline.rpg-board.net/polish-f6/pomocy-t47.htm

ps:podobnie u mnie deryk^^ tylko ze ja juz nie gram tyle cos kiedys,staram sie nie przesadzac no i troche innych spraw tez jest

@~AragoRn... musialem zrobic tu troche porzadku,to nie jest temat o radiu,kasowaniu kont itp wiec prosze trzymajcie sie zasad i bez offtopicu
ps:jesli masz jakas sparawe a nie masz gdzie napisac stworz wlasny post lub popros nas o dodanie odpowiedniego dzialu,dziekuje
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Empty
PostSubject: hmm..   No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 4:03 pm

No Dobra jesli Mozna to umieszcze moj Komentarz...

Gram mniej wiecej 2-2.5 lata w Mu a Moje Servy to :

-Zhyper
-Psychic Doom
-War-Mu... Ale tu gralem tylko przez 3 Tygodnie...
-Nazwa Mojego Pierwszego Serva Nie pamietam...Ale To bylo Cos z Edytuje jak sie dowiem nazwe tego Servera...:O

-Noi Oczywiscie Daki

>> PoZdraWiaM MaZ <<
Back to top Go down
deryk11
Elite Spammer
deryk11


Posts : 84
Join date : 2007-11-15
Age : 42

No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Empty
PostSubject: Re: No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie   No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 1:02 am

Z tego co czytam to ja jestem cieńak przywaz i ciekawe kiedy zdobędę takie dosiwjadczenie jak wy, gram w MU i przyznam się nieraz zaglądam do poradników dowiedzieć się np: co oznacza dany komunikat, czy do czego słurzy jakiś przedmiot itp. alien alien cheers
Dlatego że brak mi doświadczenia przebrałem punkty co wam się pewnie już nie zdarza
Back to top Go down
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Empty
PostSubject: Re: No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie   No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 2:06 am

zagladasz do poradnikow to bardzo dobrze,bywaja tacy ktorzy nie znaja podstaw MU i nawet do poradnika im sie nie chce zajrzec,przebijanie pkt oj zdarza sie sam tu przebilem sobie energie tylko ze zaraz mi sie wyzerowala i moglem ja nabic od nowa
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Empty
PostSubject: Re: No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie   No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 5:10 am

@OffTOPIC?
Pamietajmy tylko ze noob nie znaczy newbie! Ja jestem oburzony dosc czesta sytuacja, wbijam na jakis serwer rowiez Global gdzie mam juz jkais tam poziom lub jestem zoltodziobem i pytam badz widze ludzi pytajacych o poziom a w odpowiedzi, co? n00b! albo inne super lacinskie okreslenia Very Happy nie odsylam ludzi do zadnych poradnikow tylko starajmy sobie pomagac nawzajem na tyle ile umiemy! Wszyscy beda Cibei i siebie lubic, a swiat stanie sie piekny i kolorowy.

TOPIC
Co do statow i MU, pograjcie na globalu gdzie wbicie i madre rozdanie punktow decyduje czy w ogole istniejesz Very Happy to jest swietna lekcja, uczy strategii i madrosci w rozdawaniu punktow. Razz I czytajcie to forum bo ja sam przenioslem tu post o max statach z poprzedniego! I jest jak bysior napisane zeby nie dodawac powyzej 32767 bo tylko nieliczni moga miec 32767 ;]
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 34
Location : Rzeszów/Poland

No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Empty
PostSubject: Re: No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie   No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 7:35 am

Witam ,ja w MU gram juz jakieś 4,5 roku.Zacząłem od serwera korall mu gdzie grałem sporo czasu bo jakieś 2 lata(z przerwami)ale mnie zaczęły wkurzac częste zmiany wersji(bo wtedy sporo ich wychodziło),ludzie odchodzili,zmniejszali expy,dropy itp.tak że ogólnie serw zaczął ripować ale z tego co wiem to istnieje do tej pory i jakos sie tam trzyma.Następnie były jakieś 2 serwy na których krótko zabawiłem(dzisiaj juz nawet nazwy nie mogę sobie przypomnieć),potem był przez pewien czas immortal mu ale go zamkneli do dzis niewiadomo z jakiego powodu a był to naprawde bardzo fajny serw.Póżniej miałem jakis krótki czas przerwy i wrócilem do gry na serw zło mu który również był zajefajny dopóki nie zmieniono wersji i nie zaczęło się sypać.Był to serw na którym naprade chciało się grać(po imortalu).I wtedy miałem kończyć przygodę z MU(tak mi sie wtedy wydawało) ale kuzyn mi zapodał ten serw i jak zacząłem tak jestem do tej pory a czy będę dalej to zobaczymy.Jak nowa wersja przyniesie zmiany na lepsze to tak,jeśli nie to zobaczymy co bedzie.Niestety mam złe wspomnienia ze zmianami wersji na serwach bo wszystkie przynosiły zmiany na gorsze.Mam nadzieję że tu będzie inaczej chociaż powoli zaczynam i w to wątpic ponieważ zmiana wersji "trwa" tutaj zdecydowanie za długo,nie żadnych nowych informacji i jakos sie nic nowego nie zapowiada.Czekamy co będzie.To odemnie wszystko i narazie.
btw.ciekawe dlaczego tylko nieliczni moga mieć maxa ??szkoda troche bo powinni móc wszyscy(moze dostane odpowiedźRazz)

Duuuzy '+' za polskie znaki! Smile
Blake



z ostatniego postu wnioskuję że jednak mój pierwszy serw korallmu padł(i może dobrze)


Last edited by on Sun Dec 16, 2007 5:45 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
anaconda
Itens plx
anaconda


Posts : 13
Join date : 2007-12-16
Age : 32
Location : Konin, Poland

No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Empty
PostSubject: Re: No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie   No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Icon_minitimeSun Dec 16, 2007 2:56 am

Czesc ziomki. Moja przygoda z Mu trwa ponad rok. Zacząłem na pewnym servie o nazwie bodajże "KoralMU". Niestety server szybko padł, jednakże mój kumpel zaczął grac na edycji 1.02k Dakillera, co mnie skłoniło również do gry tutaj, chociaż ja nietylko grałem, lecz również uczyłem się podstaw. Szybko się rozwijałem. I tak grałem na edycji 1.02k, potykając się o wiele chaków i banów na moje postaci Crying or Very sad Na edycji 1.02n grałem na postaci Adrianekk, grałem sporo bo nabiłem ponad 230 res, full staty na SM i tym podobne, jednak po prostu znudziło mi się grac w Mu, potem nie mogłem wejśc na moje konto sam nie wiem dlaczego, wątpie, że dostałem bana za cokolwiek, bo byłem grzeczny na servie Very Happy , ale kilka razy powracalem na DakillerMU z guildią "MOCNI" na czele, ale nigdy te powroty nie wychodziły. Ostatni powrót zanotowałem chyba w minionym miesiącu. Miałem fajne postaci, nabiłem fulle na BK ale niestety był Zwrot Serva czy coś takiego i mi ucięło konto Crying or Very sad Mówi się trudno, mimo tego jestem fanem serva DakillerMU, choc narazie na nim nie gram, gdyż oczekuję resa kont i wejścia Sezonu 3. Mam nadzieje, że admin wprowadzi go już w tym miesiącu.

Pozdrawiam wszystkich: Adrianek
Back to top Go down
http://tenis-ziemny-z-adrianem-i-sebastianem.bloog.pl
Mikii
Quite Interested
Mikii


Posts : 27
Join date : 2007-12-22
Location : Dabrowa/Poland

No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Empty
PostSubject: Re: No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie   No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 5:28 am

Siema^^ Ja gram w mu od 2-3 lat Razz pierwszy serv to x-world ale nudny^^Potem darklord darkmu freedom it Razz ale i tak tam dlugo nie gralem bo po 5 resach to nuda a obecnie dakillermu Razz Ale daki tez sie troszke juz nudzi i czekam na 3 sezon Very Happy
Back to top Go down
SunShine
Mu Apprentice
SunShine


Posts : 37
Join date : 2007-12-22
Age : 32
Location : Rzeszów, Poland

No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Empty
PostSubject: Re: No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie   No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 8:13 am

No to skoro juz kazdy opowiada swoja historie zwiazana z mu to czas i na mnie;) w mu gram juz jakies 4 lata Twisted Evil oczywiscie nie caly czas, byly tez i ogromne przerwy na inne gry i zajecia:P pierwszym moim serverem byl psychic doom ( Mazi moze tam ze soba gadalismy a nawet o tym niewiemy Razz) potem dluga przerwa ( przestalam grac z powodu zbyt wolno idacego lvl i resow na pd, choc exp tam wynosil bodajze 1000x co w porownaniu z np. globalem to heh i tak raj, no ale mu wtedy wygladalo dosyc cienko wersja 97 chyba no a tyle innych bardziej kuszacyh gier czekalo na mnie) potem wrocilam, bylo kilka jakis innych serverow ale na tyle nudnych ze ich juz nie pamietam i daki:P na globalu tez gralam ale moj maxymalny lvl to 20 wiecej nie dalam rady wytrzymac i sobie odpuscilam meke^^ tak poza tym niewiem co ja dalej robie na mu przeciez patrzac na takiego wow , lineage czy inne, mu to przy nich zwykla cinizna:P ale no coz klimat i ludzie robia swoje i nie narzekam ze tutaj jestem:P

konczac chcialabym wyjaaaaaatkowo cieplo podziekowac mojemu ukochanemu wujaszkowi (aktualnie 21lat) ktory powyzabieral mi inne gry, posadzil kolo siebie przy kompie i pokazal jak zajebiste moze byc mu:P a dzieciatko ze mnie bylo male chyba 11 -12 lat i jedyne co pamietam to to jak bylam zachwycona latajacymi postaciami i podniecona gdy moglam w koncu wziasc myszke do reki i sama polatac^^ ( hmm chyba smem i o ile pamietam w dark soulach a wtedy jeszcze w dark side z archangelami bosko wygladal^^)bo wtedy jeszcze nie widzialam tego w zadnej innej grze^^ no i potem sie zaczelo;P

wiem wiem alez przezycie ^^ Razz dzieki Ci stryjeczku ^^ gdyby nie Ty nie byloby mnie tu dzisiaj;P
Back to top Go down
Freezen
Itens plx



Posts : 14
Join date : 2007-12-23
Age : 32
Location : dąbrowa górnicza

No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Empty
PostSubject: Re: No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie   No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Icon_minitimeSun Dec 23, 2007 12:49 pm

Ja zacząłem swoją przygodę z mu ponad rok temu... najpierw był x-world... grało się miło ale odeszło kilka naprawdę fajnych osób... potem zostałem 2 razy okradziony z itemów na koncie, po czym sie wkurzyłem i zrezygnowałem... potem grałem w darkstars mu nawet miłe klimacik był ale szybko zniknął... potem było 'stare dakiller' za którym bardzo tęsknie... to był mój ulubiony serv póki co lub raczej jego wersja...
teraz jest ta wersja i jest bardzo fajna i mam zamiar dalej grać choć bardziej od 1.02n pociąga mnie 97j+99... ponieważ nie ma to jak bk w flaming phoenix(czytaj great dragon) z dwiema mace of the king... pełen lansik:P preferuje wysoki exp choć czasem lubię wrócić na coś oldschool'owego

pozdr.
nick w grze neo66
Back to top Go down
Sponsored content





No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Empty
PostSubject: Re: No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie   No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie Icon_minitime

Back to top Go down
 
No to czas troszke pogadac....o MU oczywiscie
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Czas sie Posmiac :D

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu Forums :: Archives :: Season 2-
Jump to: