Mu Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu Forums

Join and stay with us forever!
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Ja chce Gm

Go down 
+7
Gryfiths
mysliwy
MaZ_WizZ
xcool
koniu
Blake
gcx100
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
gcx100
Itens plx



Posts : 12
Join date : 2007-12-30
Age : 32
Location : Starogard Gdański\POLSKA

Ja chce Gm Empty
PostSubject: Ja chce Gm   Ja chce Gm Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 7:03 am

witam moja postac w grze to MICRO jestem 1 na serverze 141 rr i
chcialbym zostac gm pisze by sie dowiedziec czy to jesat mozliwe sunny


Pozdro z Karaibów lol!

Edit:teoretycznie
jest to mozliwe ale to nie tu powinienes pisac o tym tylko ewentualnie
do lowreda chociaz osobiscie szczerze watpie zeby dawal GM-a kazdemu
kto by chcial zostac.

MYSLIWY
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Ja chce Gm Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 8:10 am

Dzis przekonalem sie ze jest... Mam tylko nadzieje ze lowred chociaz tobie nie da gm upps sory to byl Dakiller

Dziekuje wszystkim za wspolna gre! Nie ma juz GM Blake... Sytuacja mnie przerasta i mam juz kilka lat a wiec mysle i skupiam sie teraz bardziej na realnym zyciu!

:*:*:*:*:*:*
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
koniu
Itens plx
koniu


Posts : 18
Join date : 2007-12-30
Age : 74

Ja chce Gm Empty
PostSubject: lol   Ja chce Gm Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 8:31 am

wg mnie to mazi powinien dostac gma... nie bede wymienial pozytywów dlaczego bo nie chce mi sie az tyle tego pisac , fafi to jeden wielki ***** ktory dostal gm i potrafi sie tylko madrzyc dawac itemy kumpla , ja tez odchodze z servera bo praktycznie caly buja sie w full itemach... pozdro ;/
Back to top Go down
http://zal.pl
xcool
Itens plx
xcool


Posts : 14
Join date : 2007-11-12
Location : Wroclaw, Poland

Ja chce Gm Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 8:56 am

Blake wiadomo ze moglo cie to rozczarowac, ale nie konczy gry : (... bez cieibe bedzie lipa..
Back to top Go down
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Ja chce Gm Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 11:33 am

Fafi tak jak i Peter.. Peter mial GM tylko przez chwile i nei dziwie sie Blak-owi poniewarz ile mozzna powtarzac on buduje a ktos niszczy...
FaFi... wogole nie powinno byc takiej mozliwosci Dakiller rozdaje GM za byle co potere dostal na 2 3 dni za to ze powiedzial kto ma set full opt...

Dzieki za oparcie Koniu... Wink Owszem moze i tak powinno byc ale to juz nie moja reka w tym... Zreszta jesli mial bym sie meczyc a Dakiller wciazby to robil to bym powiedzial to co blake... Taki FaFi co on zdziala... Ja juz sie domyslalam...Powie kto lazi w Full secie ale nie przyzna sie do tego ze sam w nim lazil jak nie byl GM...

Dzieki Blake za Dobra Zabawe ktora byla i za dobre spedzone dni...

PS. Tez chyba koncze poniewaz nie mam konta ani nic...Dzieks Koniu..
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Ja chce Gm Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 11:35 am

Juz slyszalem ze rozdaje sety kumplom Smile
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Ja chce Gm Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 12:00 pm

Czekaj, czekaj Ty gcx100 to ze masz 100+ iles res to NIC nie znaczy... i nawet nie pisz ze z tego powodu chcialbys POstac GM-a Bo mi konstrukcje rozbrajasz Jak ci to pomoze to wez napierw pograj Dlugi czas na tym Serwerze..
Pokazuj Ze ci sie nalezy GM jesli go pragniesz
Pokazujac, ze pomagasz adminowi np. Pokazywac PK jesli to jest zarbronione w regulaminie... Dzialaj w Brew Regulaminu a nie ze ty sobie nabiles Resy i Pragniesz GM
Ja pomagalem nie tylko w zgledu na GM ale bym mogl nabic normalnie staty kiedy zostawalem zabity na arenie.. albo Inne zeczy zeby gra Byla sprawiedliwa dla Wszystkich..
------------------------------------------------------------------------------
Heh slyszalem ze Dakiller nie ma za duzo lat... Moze dlatego nie pomyslal na przyszlosc i dla wszystkich i dla calego servera... Dal GM-a kogo nawet nie zna mam na mysli FaFia a ten Jest happy i pomaga swoim... Serwer Powinien byc Serwerem a nie Smietnikiem nie uzywajac Innych brzydrzych slow...Gra powinna byc troszke trudniejsza... I zawierac Pozadek...
Wiecej nie mam co mowic... nie jestem zazdrosny ale ci co zasluguja na GM to go nie oczymuja i nie mam na mysli tylko mnie bo i Jest nawet taki zagraniczny Kenz Gdzie on tez Pracowal troche... a taki fafi... zal Very Happy
Pozdrawiam All.
Back to top Go down
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 34
Location : Rzeszów/Poland

Ja chce Gm Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 12:02 pm

Nie tylko kumplom.Wlasnie w tej chwili MrOwn i Dakry ostro go zjechali za "robienie drop eventow" a dokladnie za rozdawanie itemow .Jak weszli to akurat natkneli sie na taki event.I ostra dostal zjebke.


WIELKA RACJA MAZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
xcool
Itens plx
xcool


Posts : 14
Join date : 2007-11-12
Location : Wroclaw, Poland

Ja chce Gm Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 12:05 pm

mazi jakas aluzja do mnie ; > ?? : D
oddaj moj set ; (
Back to top Go down
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Ja chce Gm Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 12:42 pm

Kuzwa Cool nie zabijaj mnie .... Sad Usuneli mi Konto juz nie ma tego secika... Nic nie moge poradzic ;/ Sorrki moze jakos mi sie znajdzie taki GD ;/ Jeszcze raz przepraszam... nie wiedzialem ze nastapi taka sytuacja Very Happy nie bylo jej w przewidzeniach ;/

Jakia aluzja Very Happy..../

@edytowane.
Dzieki mysliwy za popracie.. Swieta prawda Mam nadzieje ze Fifiego Oczyszcza z tego konta i i tych itemow Jestem ciekawy czy robil drop z Full opt itemami Chyba ze jest tak dobry... Mysle ze zakonczy sie to Poprawnie Very Happy


Last edited by on Tue Jan 22, 2008 12:46 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Ja chce Gm Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 12:43 pm

Tak naprawde to ludzi odpowiedznich do pelneinia funkcji Mistrza Gry jest bardzo malo, kazdy ma jakies swoje wady a przeciez powinnismy byc krysztalowi lol
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
xcool
Itens plx
xcool


Posts : 14
Join date : 2007-11-12
Location : Wroclaw, Poland

Ja chce Gm Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 1:03 pm

ponoc nie z full mazi, koles z guild zdobyl gd armor+dsr+dd+L...

DakillerMuSerwer napewno odczuje odejscie Blake, bo jest to naprawde dobry GM > : D i nie mowie tego po znajmosci, chyba kazdy to zauważył (porownanie drop event nowego blyszczacego intelektem gma)

pozdro

ps.  nie szkdzi mazi  : *
> : D
Back to top Go down
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Ja chce Gm Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 2:59 pm

Dzieki cool ze mi wybaczyles Wink) :* i sorki jeszcze raz Jakos to moze odrobie kiedys... Trzymaj sie Smile
Back to top Go down
Gryfiths
Newbie



Posts : 2
Join date : 2008-01-14
Age : 35
Location : Poland, D.G

Ja chce Gm Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 5:20 pm

Moim zdaniem na serwerze powinno byc 4 GM, kazdy musi znac angielski + swoj narodowy of course. Taka ilos GM by wystaczyla (nie wiem ile jest teraz Smile ). Co do tych nowych blednych GM'ów to az zal dupe sciska, to co widzialem dzisiaj na wyscigu i drop eventach to juz mnie przeroslo. Ja staram sie, poce, zbieram caly czas legendary +dsr+dd (po 40 resach mam kilka itemkow), tylko po to zeby jakis marny GM zrobil dropa z ktorego leca najlepsze itemki +dsr+dd+L ? ! Kpina, moim zdaniem dakiller powinien zrobic res acc, zmienic wersje na 1.02n albo 1.02k, nie mowie tego z ciezkim sercem choc troche szkoda mi tych 40 resow i dobrego seta Sad.

Nie wiem jak wy ale dla mnie porazka :/
Back to top Go down
deryk11
Elite Spammer
deryk11


Posts : 84
Join date : 2007-11-15
Age : 42

Ja chce Gm Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 1:13 am

Blake nie rób tego, szkoda aby tak dobry GM odszedł .
Powiem tak mam trochę resów i nic nie dostałem za darmo ,chodzę i szukam, Capy 3lev dla DL jeszcze nie mam ,chociaż mam już 76rr i nie narzekam to jest gra!! Więc uważam że nikt nie powinien dostawać itemki z ful optami za fri , bo to już nie gra !!!!
MaZ_WizZ to super gość i na pewno by się sprawdził jako GM popieram jego kandydaturę!!!!!!!!!!!! Na pewno bez Blake to już nie będzie ten sam serwer , ale pogramy zobaczymy jak to będzie.
Blake powodzenia w prawdziwym życiu !!!
POZDRAWIAM deryk11
Back to top Go down
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

Ja chce Gm Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 1:14 am

zgadza sie ta wersja troche im nie wyszla ale nie to jest tu najgorsze...oczywiscie troche bugow jest ale przede wszytskim to ustawienia sa fatalne no i te dzieciaki z neo ktore sie nudza i udaja pseudo hackerow,btw probuje namowic adminow na wipe i jakies zmiany...niedlugo powinien pojawic sie poll i bedziecie mogli wyrazic tam swoja opinie

Nie oftopuj Misiek! i nie zmieniaj tematu konwersacji wraz z innymi Smile Przyjacielska poprawka - Blake
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Ja chce Gm Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 12:32 pm

Dzieki deryk za poparcie mojej Osobowosci... Wink Wielki szacunek dla Ciebie i dla tych Co mnie Sznuja !!!!!!!!!!!!!!!!
Jesli Bedzie Poczebna Pomoc, a bede w stanie pomuc a Napewno sie postaram Smile Razz Razz poniewaz na serwerze juz mnie nie bedzie Sad Ja juz pogralem Razz:cry:
Pozdrawiam Wszystkich !!! DobRYCH LuDzi !!! Crying or Very sadCrying or Very sad


Last edited by on Wed Jan 23, 2008 4:05 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
WarrrrrrrrrriorSSS
Newbie



Posts : 1
Join date : 2008-01-04

Ja chce Gm Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 1:12 pm

TAK TA WERSJA TO HUNIA NIESTEY JEST PARU GM NA SERWIE Z KTÓRYCH NAJPOŻĄDNIEJSZYM JEST aRAGORN (BLADE) WIDAĆ ZE KOLEŚ MA SWOJE ZASADY I SIE ICH TRZYMA NIE TO CO INNI GM CO WYWALAJĄ ITEMY NA ZIEMIE LUB ROZDAJĄ ZNAJOMYM PEWNIE 70% GRACZY TEGO SERWA JUZ MAM JAKIŚ FULL ITEMEK
JA TEŻ DAJE SE SPOKUJ NARAZIE Z TYM SERWEM I Z CAŁYM MU MOŻE WRÓCE KIEDYŚ JAK COŚ SIE ZMIENI

Smile
Back to top Go down
xcool
Itens plx
xcool


Posts : 14
Join date : 2007-11-12
Location : Wroclaw, Poland

Ja chce Gm Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 1:23 pm

ej ej Blake tez , nie zapominaj
Back to top Go down
SunShine
Mu Apprentice
SunShine


Posts : 37
Join date : 2007-12-22
Age : 32
Location : Rzeszów, Poland

Ja chce Gm Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 1:50 pm

OMG ten temat powinien nazywac sie "polizmy sobie dupy nawzajem" albo cos w tym rodzaju bo az ocieka od lizania omg.. kazdy tylko wychwala pod niebiosy kolejnego.. jaki to blade nie jest perfect ma swoje zasady taa super ale nie blake jest lepszy niech tylko nie odchodzi bo server padnie na stowe a ponad wszystko mazi kroluje tyle zrobil dla serva omg a zwykly konfident z niego i to cala zasluga omg. tylko ze nie o tym sie glosno nie mowi.. bo nie przystoi. lepiej powiedziec ze taki pomocny ze zawsze otwarty na wszystkich ( taa a pozniej z jezykiem do gma) ze hej ale ze cudze dupy wkopal to niee.

sorry ale nienawidze donoszenia i lizania. pierwsze posty jeszcze byly ok ale tooo przeciaganie sie to omg ile mozna paplac o tym samym? to dajcie jeszcze kilka postow w stylu "ojeja dziekuje Ci kochany moj :*:* ( i wy jestescie facetami??) ale nie masz racji nie bo to ty jestes lepszy bo tamto siamto i kocham was ale nie zasluguje na to co mowicie aaaa! dobra.

dzekuje zza uwage

P.S blake miloby bylo jakbys zostal ale nie bede cie wychwalac pod niebiosa bo moim skromnym zdaniem troszke ci jeszcze brakuje na ten zaszczyt Razz a tak poza tym to fajnie sie z toba gada i tyle. a reszta to zajebani konfidenci ktorzy pewnie za niedlugo zostana gmi wlasnie z tego powodu albo juz sa. mozecie mnie znienawidzic za to ze mowie prawde. ale kwiatek was powinno obchodzic inne zycie i cytujac tu mniej wiecej slowa pisma sw.: "dostrzegasz drzazge w oku blizniego a nie widzisz belki w swoim" koncze.
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Ja chce Gm Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 1:56 pm

Dobra, zostaje Smile Dzieki za okazany entuzjazm!
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 34
Location : Rzeszów/Poland

Ja chce Gm Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 1:57 pm

Dobra mysle ze juz wystarczy tego dobrego i pisania postow nie na temat.Jak dalej bedzie pisane o niewiadomo czym to sie zablokuje i juz.



BLAKE BARDZO DOBRA DECYZJA TYLKO TRZYMAJ SIE DALEJ TAK JAK DOTAD I NIE DAWAJ SIE.
Back to top Go down
SunShine
Mu Apprentice
SunShine


Posts : 37
Join date : 2007-12-22
Age : 32
Location : Rzeszów, Poland

Ja chce Gm Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 2:03 pm

Nom wreszcie;) cheers gratki i wiecej takich numerow nie wykrecaj:P wiedzialam ze zostaniesz;) i dobry wybor O.o

jednak najlepiej sie przesypiac:P
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Ja chce Gm Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 2:18 pm

No nie wiem jakos tak glupio mi bylo towszystko zostawic. Z reszta Wy sie tu liczycie! To dzięki wam zostaje! Serdeczne podziekowania dla Sun, Mysliwego, Messiaha, Thingola i wielu innych ktorzy mnie wspieraja!
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

Ja chce Gm Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 12:35 am

lol i kto tu offtopuje:P?

PS:Sun piszesz tutaj o "lizaniu komus dupy"* a sama robisz to samo


*sorry za sformuowanie ale to jak zwykle nasza subtelna SunShine uzywa takowych
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
Sponsored content





Ja chce Gm Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ja chce Gm
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu Forums :: Foreign Languages :: Polish-
Jump to: