Mu Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu Forums

Join and stay with us forever!
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Ja chce Gm

Go down 
+7
Gryfiths
mysliwy
MaZ_WizZ
xcool
koniu
Blake
gcx100
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
SunShine
Mu Apprentice
SunShine


Posts : 37
Join date : 2007-12-22
Age : 32
Location : Rzeszów, Poland

Ja chce Gm - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 1:51 am

Messiah gdzie. hmmm chyba nie do konca rozumiesz pojecie lizanie dupy..Razz gdzie ja Blake wychwalam albo mowie ze jest boski swietny cudowny itp tak jak NIEKTORZY z was:/ oczywiscie sie nie czepiam mozecie robic co chcecie lol ale to napisalam ze dobrze ze blake zostaje to lol... normalne nie? gdyby blake nie byl gmem tez bym tak napisala... gdyby to byl jeden ze zwyklych graczy ktorych lubie tez bym tak napisala.. ale nie ze od razu 10 postow o tym jaki to on nie jest i jak to bedzie gdy go nie bedzie:P bo to chyba on wie najlepiej wiec po co to jeszcze mowic.

pozdrawiam. nie Ciebie Mess nie martw sie:P
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Ja chce Gm - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 4:50 am

No wlasnie ja tu na serwerze zauwazam dosc ciekawa teorie z ejak juz gadasz z GMem albo cos mu powiesz np. ze jest fajny ze sumiennie wykonuje swoje obowiazki to juz jest zly i trzeba go zniszczyc bo sie podlizuje! Jak wam ktos prawi pochwaly to jest ok a nam toi juz jest przystawianie sie do 'wladzy'. To samo tyczy sie reportow i ludzi ktorzy zglaszaja naduzycia. To nie jest wcale kablowanie na kogos tak jak za czasow prl, stalinizmu czy hitleryzmu! Gdzie to syn by ojca na policje podal za to ze przeciwstawia sie ustrojowi. Mamy demokracje, kazdy ma prawo tu zyc i miec zapewnione warunki i rownosc w grze. My dzialamy troche jak policja zrozumcie nas choc troche! Tu stwierdzenie, ze najciemniej jest pod latarnia jest badzro prawdziwe, moze sie okazac ze wasz super kumpel zrobil cos zlego. Nie namawiam zebyscie od razu lecieli do gma i mowili on ma full set zbanuj go! Pogadajcie z klientem i tyle. Co wiecej jesli koles ktory ma byc zbanowany przyzna sie do popelnionego czynu dostanie mniejsza kare badz tylko upomnienie! Nam tez nie sprawia radoch zbanowania 100+ ludzi za full opt, albo kolejnego pkera ale coz mus to mus Smile

Podsumowujac, rozmowa z GMem jeszce nie zabila Sun o tym wie Razz chyba. Nie interpretujcie wszystkich ludzi, ktorzy mowia nam ze jestesmy ohhh i ahhh bo tylko niewielu ma przy tym jakis ukryty cel. Co wiecej! Z GMem mozna tez zyc zapan brat! My tez jestesmy ludzmi i zyjemy w tym samym otaczajacym nas swiecie. Nie trzeba nic wiecej tylko ociupinke wyrozumialosci, ofc krytycyzm tez jest dobry ale nie w nadmiarze!
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 34
Location : Rzeszów/Poland

Ja chce Gm - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 10:51 am

Dobra teraz to juz naprawde wystarczy .Kazdy napisal bo chcial
przekazac i nie piszcie tu juz nic wiecej bo sie offtop straszny
zrobil.Jeszcze jeden post nie wiadomo o czym i zablokuje.
Back to top Go down
Sponsored content





Ja chce Gm - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ja chce Gm   Ja chce Gm - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ja chce Gm
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu Forums :: Foreign Languages :: Polish-
Jump to: