Mu Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu Forums

Join and stay with us forever!
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Maly Exp Bedzie wiekszy

Go down 
+2
Szczurek66
gcx100
6 posters
AuthorMessage
gcx100
Itens plx



Posts : 12
Join date : 2007-12-30
Age : 32
Location : Starogard Gdański\POLSKA

Maly Exp Bedzie wiekszy Empty
PostSubject: Maly Exp Bedzie wiekszy   Maly Exp Bedzie wiekszy Icon_minitimeFri Jan 25, 2008 4:22 am

To najgłubsza zecz jaką zrobili Admini na tym Serverze Ludzie odchodzą
1 za 2 ja sie zastanawiam czy nie odejsc z servera bo 3 dni bije i nie
moge nabic 1 rr ODPISCIE czy zwiększycie exp chociasz na Tydzien:lol!:



POPRAWILEM TEMAT TOPICU BO GO NIE MOZNA ROZSZYFROWAC.JAK TY
TO WOGOLE NAPISALES ZE TAKIE HIEROGLIFY CI WYSZLY??NIEWIEM CZY TAK MIALO
BYC ALE CHYBA TO TO.JAK NIE TAK TO POPRAW ALBO NAPISZ JAKI MIAL
BYC.
MYSLIWY
Back to top Go down
Szczurek66
Itens plx
Szczurek66


Posts : 11
Join date : 2008-01-09

Maly Exp Bedzie wiekszy Empty
PostSubject: Re: Maly Exp Bedzie wiekszy   Maly Exp Bedzie wiekszy Icon_minitimeFri Jan 25, 2008 6:04 am

Jestem za zwiększeniem expa. Może niektórym się to podoba, że jest mniejszy exp ale założę się, że większość lubi większy exp i większość opuści wasz server^^


Last edited by on Fri Jan 25, 2008 8:05 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
deryk11
Elite Spammer
deryk11


Posts : 84
Join date : 2007-11-15
Age : 42

Maly Exp Bedzie wiekszy Empty
PostSubject: Re: Maly Exp Bedzie wiekszy   Maly Exp Bedzie wiekszy Icon_minitimeFri Jan 25, 2008 6:59 am

Jedna noc i mam 2 rr na DL , ale właśnie teraz zasypiam w pracy, po co ja tak długo siedzę ? sam nie wiem i jeszcze na dodatek w nocy nikt nie daje pt, jakiś ojejq zaczął mi bluzgać jak go poprosiłem o pt . Nie na widzę takich cwaniaczków, ale myślę że życie go nauczy pokory i dostanie porządnie w D...
Bym zapomniał miałem pt z czarodziejem i z nim szliśmy łeb w łeb po pierwszego rr
Back to top Go down
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

Maly Exp Bedzie wiekszy Empty
PostSubject: Re: Maly Exp Bedzie wiekszy   Maly Exp Bedzie wiekszy Icon_minitimeFri Jan 25, 2008 1:30 pm

EXP Ma zostac !!!! taka gra jest dla dzieci Moze dac ci Exp 5000 i drop 100% bedziesz szczesliwy?? a pomyslales ze pograsz miesiac i juz nie bedziesz mial poco grac bo all beda sie bujac w dsr dd rf i z full statami?? i co dalej? bedzie ciekawie? bedzie chcialo ci sie grac i bedzie poco? mysle ze nie i mam nadzieje ze zostana przy takim exp i dropie....
Back to top Go down
maliniak
Newbie



Posts : 1
Join date : 2008-01-19

Maly Exp Bedzie wiekszy Empty
PostSubject: Re: Maly Exp Bedzie wiekszy   Maly Exp Bedzie wiekszy Icon_minitimeFri Jan 25, 2008 5:34 pm

MaZ_WizZ wrote:
EXP Ma zostac !!!! taka gra jest dla dzieci Moze dac ci Exp 5000 i drop 100% bedziesz szczesliwy?? a pomyslales ze pograsz miesiac i juz nie bedziesz mial poco grac bo all beda sie bujac w dsr dd rf i z full statami?? i co dalej? bedzie ciekawie? bedzie chcialo ci sie grac i bedzie poco? mysle ze nie i mam nadzieje ze zostana przy takim exp i dropie....

Nikomu nie chodzi aż o takie podniesienie expa i dropa tylko żeby troche podnieść.A już tyle razy był rs charów ze sie odechciewa grać.JESTEM ZA PODNIESIENIEM EXPA I DROPA
Back to top Go down
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

Maly Exp Bedzie wiekszy Empty
PostSubject: Re: Maly Exp Bedzie wiekszy   Maly Exp Bedzie wiekszy Icon_minitimeSat Jan 26, 2008 12:02 am

nie bedzie nic zmieniane bo ustawienia sa kapitalne^^to jest prawdziwa gra
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
Szczurek66
Itens plx
Szczurek66


Posts : 11
Join date : 2008-01-09

Maly Exp Bedzie wiekszy Empty
PostSubject: Re: Maly Exp Bedzie wiekszy   Maly Exp Bedzie wiekszy Icon_minitimeSat Jan 26, 2008 4:50 am

Prawdziwa gra to globalny server ^^Jak chcecie mniej graczy to prosze bardzo;p I tak juz macie mniej haha
Back to top Go down
Sponsored content





Maly Exp Bedzie wiekszy Empty
PostSubject: Re: Maly Exp Bedzie wiekszy   Maly Exp Bedzie wiekszy Icon_minitime

Back to top Go down
 
Maly Exp Bedzie wiekszy
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mały problem

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu Forums :: Foreign Languages :: Polish-
Jump to: