Mu Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu Forums

Join and stay with us forever!
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Mały problem

Go down 
2 posters
AuthorMessage
tambispl
Newbie



Posts : 3
Join date : 2007-12-13

Mały problem Empty
PostSubject: Maly problem   Mały problem Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 10:41 am

Cześć wszystkim

Po dosc; dlugiej przerwie chcialem wrócić na DaKiller ;sciagnalem klienta i ten dodatek "ro"
zrobilem to jak bylo napisane i jak odpalam przez lunchera wyskakuje mi cos takiego Mały problem Problemindakillermuvk8.th
czy mugl; by ktos pomuc?
a tak przy okazji byl;o jakies; pomniejszanie resów. Mialem 130+ res a teraz pokazuje 88??WTF??
mam nadzieje ze ktos zna odpowiedz

Edytowalem tytul posta, serwer nie lubi polskich znakow Smile
Blake


Last edited by on Thu Dec 13, 2007 10:45 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

Mały problem Empty
PostSubject: Re: Mały problem   Mały problem Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 10:45 am

A wiec witamy zpowrotem! Error code wyskakuje Ci dlatego ze uzywasz AVG, sam mialem ten nachalny problem. Jedyna rada to deinstalacja AVG Sad Nie ma innego wyjscia. Ro to nie dodatek do gry tylko kompletnie inna gra! Przeinstaluj clienta i odinstaluj AVG i wszysto bedzie smigac. Masz 88 resow.. ja bym sie cieszyl, mielismy kilka rollbackow czyli cofki gry a to z powody hackowania a to z jakis tam usterek.
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
tambispl
Newbie



Posts : 3
Join date : 2007-12-13

Mały problem Empty
PostSubject: Re: Mały problem   Mały problem Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 12:26 pm

dzięki pomoglo

niestety stracilem 50 resow i 60 souli oraz exe daybreaker+13 oraz jakies gladiator exe+13 na ale sie mówi trudno
Back to top Go down
Sponsored content





Mały problem Empty
PostSubject: Re: Mały problem   Mały problem Icon_minitime

Back to top Go down
 
Mały problem
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» My account is already connected
» I have a problem.
» I have a problem.Please help me!
» Problem...
» Age 18 problem

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu Forums :: Archives :: Season 2-
Jump to: