Mu Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mu Forums

Join and stay with us forever!
 
HomeHome  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 noi to jest prawda

Go down 
+2
Blake
Neos_XD
6 posters
AuthorMessage
Neos_XD
Newbie



Posts : 5
Join date : 2008-02-07

noi to jest prawda Empty
PostSubject: noi to jest prawda   noi to jest prawda Icon_minitimeThu Feb 14, 2008 1:44 pm

gm'owie zaniedbali o server noi serv pada niechcieliscie zebym zostal gm i troche server podniusl na duchu a jak tak od tygodni zadnego gm niebylo na servie ja juz tez zucam serv kto niby gra 20osub na servie ja bym chcial zostac gm przynajmiej bym sie staral zebyserv byl coraz lepszy a nie teraz gm'owie wchodzo na serv tylko zeby zobaczyc czy juz niepadl.Zrubcie mnie gm napewno postaram sie zeby serv niepadl .

pozdr.Neos
Back to top Go down
Blake
Admin
Blake


Posts : 302
Join date : 2007-11-10
Location : Wroclaw, Poland

noi to jest prawda Empty
PostSubject: Re: noi to jest prawda   noi to jest prawda Icon_minitimeThu Feb 14, 2008 2:32 pm

Zaraz, zaraz to Ty odchodzisz - rzucasz nas czy jednak blagasz o GM'a? Hmm cos mi tu nie pasuje. Co wiecej napisales taki tandet, ze szkoda w ogole gadac! Nie zachowuj sie jak jakis stetryczly bahor tylko sam zainicjuj jakies kroki! GM'a nie dostaje sie za friko zrozum to! A z laski swojej jak ty grasz skoro ja bylem codziennie po kilka godzin! Nie moja wina ze mialem buga a admini nie chca mi odblokowac postaci!
Back to top Go down
http://artemisfo.forumsland.com
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

noi to jest prawda Empty
PostSubject: Re: noi to jest prawda   noi to jest prawda Icon_minitimeThu Feb 14, 2008 5:51 pm

hahahahaha jak to inni mowili " zal.pl " nie no ten post rozbraja moja konstrukcje Very Happy Very Happy Very Happy a szczere pytanie jest wlasnie takie czy ty odchodzisz czy blagasz o gm jak powiedzial blake...co ty bys takiego zrobil ze server by stal jak ma stac?? nie masz dostepu do plikow ani nic... byl bys zwysklym gmi co 5 minut event bys robil i dzieki temu server by nie padl ;> hahaha
Back to top Go down
anaconda
Itens plx
anaconda


Posts : 13
Join date : 2007-12-16
Age : 32
Location : Konin, Poland

noi to jest prawda Empty
PostSubject: Re: noi to jest prawda   noi to jest prawda Icon_minitimeThu Feb 14, 2008 11:36 pm

Ludzie, co wy z tymi GM-ami. Co wam da ten GM. Przeciez w tym nie ma nic przyjemnego, juz lepiej sobie poexpic, pogadac, porobic wary, duely....graczowi lepiej sie gra niz GM-owi. Nie raz bylem Gm-em na roznawych serwach i wiem ze to jest bardzo nudna rzecz. lol!
Back to top Go down
http://tenis-ziemny-z-adrianem-i-sebastianem.bloog.pl
Neos_XD
Newbie



Posts : 5
Join date : 2008-02-07

noi to jest prawda Empty
PostSubject: Re: noi to jest prawda   noi to jest prawda Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 1:37 am

wes blake ty to sie zamknij kiedy ty na furum byles .ty napewno gm
jestes super jak niewiem co ja juz odeszlem bo serv juz tak wogule padl.
wescie
dawny jestescie jak nic co wy napiszecie ze na gm sienienadaje a sami
niedopilnujecie swojej posady gm'a co napisecie i tera to mam wdupie
czy gm zostane i tak serv padnie wczesniej lub puzniej jak tak gm
zaniedbuje serv.
Neos
Back to top Go down
AragoRn
Admin



Posts : 213
Join date : 2007-11-10
Age : 36
Location : Poland

noi to jest prawda Empty
PostSubject: Re: noi to jest prawda   noi to jest prawda Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 4:17 am

zal mi cie czlowieku tym wlasnie pokazales ze sie nie nadajesz na gma,nie masz wogole o tym zielonego pojecia,serwer nie padl i nie padnie,a prosze nie graj juz tu skoro ci sie nie podoba jednego naaba mniej,i powiedz mi skad ty sie wogole czlowieku urwales jak twierdzisz ze gm nic nie robi,robimy i robilismy wiecej niz ci sie wydaje a to ze ciezko nam sie porozumiec z adminami to juz nie nasza wina my chcemy dla serwa jak najlepiej,staramy sie ale nikt tego nie docenia.....tak apropo tu gm Messiah..........wracam i zrobie tu porzadek hehehe

On chyba nie z Polski bo polszczyzna i brak kultury czy nawet pojecia o danym temacie poraza Smile
Blake
Back to top Go down
https://muonline.rpg-board.net
mysliwy
Moderator



Posts : 62
Join date : 2007-11-30
Age : 34
Location : Rzeszów/Poland

noi to jest prawda Empty
PostSubject: Re: noi to jest prawda   noi to jest prawda Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 7:09 am

Oj widze ze sobie przemowe zrobie.Tak na poczatek to ciesz sie Neos ze
tego wczesniej nie przeczytalem.Niechcialem i raczej bo tym jak sie
zachowujesz nigdy nie zechce zebys chociaz mial szanse zostac GM i tu
sie zgodzi ze mna 95% servera.Server niepadl pewnie dlatego ze nie masz
tego GM-a i jak bys mial to nawet te 20 osob ktore gra odeszloby bo
niebylbys dobrym GM-em bo nic bys nie zrobil.Jesli twierdzisz ze GM-i
nic nie robia to widocznie malo wiesz.Jestem pewien ze GM-a nie
dostaniesz a tak wogole to juz pisalem ze takie rzeczy nie tutaj sie
pisze bo my nie mamy na to zadnego wplywu kto dostaje GM-a.Napisales
nie wiadomo co i nie wiem co chcesz tym zyskac.Wiec moze lepiej by bylo
jak bys rzeczywiscie zmienil serva.

Pozatym obrazasz GM-a i innych uzytkownikow forum.Chyba nie musze
mowic ze zlamales regulamin.To jest kolejny powod dla ktorego nie chcemy
zebys byl GM.

Chwilowo dostajesz ostrzezenie ale jeszcze niewiem co z tym zrobimy bo
naprawde przegiales troche.Jak by czasem pojawilo sie cos podobnego to
bana masz jak w banku.


No wkoncu wracasz AragoRn.Juz najwyzszy czas.
Back to top Go down
MaZ_WizZ
Master Poster
MaZ_WizZ


Posts : 135
Join date : 2007-11-14
Age : 34
Location : Krakow,Poland

noi to jest prawda Empty
PostSubject: Re: noi to jest prawda   noi to jest prawda Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 1:48 pm

Aragorn daj mi swoj kontakt na gg bo mialem stan krytyczny z kompem i musialem go reanimowac Razz
Tak wogole to chyba za nerwowy jestes na tego GM-a... I zamalo masz szacunku dla kazdego gracza tej gry... To wszystko odemnie powodzenia moze na innym servie z takim zachowaniem cie przyjmia na GM-a
Back to top Go down
Sponsored content





noi to jest prawda Empty
PostSubject: Re: noi to jest prawda   noi to jest prawda Icon_minitime

Back to top Go down
 
noi to jest prawda
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» No mam dowody ze to bodzio ukradł postac
» STATY ?????????? CO JEST GRANE SZYBKO POMOCY

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mu Forums :: Foreign Languages :: Polish-
Jump to: